Відірву та викину• 11 июля 2023

Перш ніж допомогти родичам 10 міліонів разів подумайте….

Я просто висказатись.
Живу за кордоном, прилизно рік тому двоюрідна сестра виявила велике бажання переїхати в цю ж країну з сім‘єю, дуже і дуже попросили від мене допомоги в цьому. Я погодилась, оформила документи і вони приїхали, вона чоловік і діти 8. 14 і 17 років. Я відразу сказала що жити в нас вони не зможуть аж ніяк, їм все підійшло, сказали що самі влаштуються, знають що буде важко і тд.
Коли вони приїхали я винайняла їм апартаменти на місяць через airbnbщоб було хоч кудись приїхати, зустріла, повністю забила холодильник бо з дороги, без машини, щоб на це все не відволікатись. Почали тут оформляти документи, я їх всюди возила, оформили все що могли, купили сімкарти і тд. Оформила дітей в школу в яку вони обрали, помогла їм винайняти житло що дуже і дуже тут не просто, а також через благодійні асоціації вдалось зробити їм безкоштовну оренду на 6 місяців.
Роботу особливо ніхто не шукав, чоловік підробляв за кеш хоч і мали дозволи на роботу, через ту ж асоціацію їм не раз пропонували різні роботи, ясно що низькокваліфіковані так як з мовою не дуже. Через ту ж асоціацію влаштувала їх на мовні курси, на які ніхто не ходив особливо. Вчора дізнаюсь що я така сяка, нічим не допомагаю, що була зима а я не поцікавилась чи діти мають що взути, їсти. Сестра юрист, а їй пропонують літаки прибирати, термін безкоштовної оренди минає, орендна плата поза 2 тисячі, а я живу в будинку і навіть не пропоную нічого поки вони на ноги стануть. Саме, це формулювання мене просто вивело з себе. Але я заспокоїлась, взяла себе в руки і нормально подзвонила запитати чи це правда, чи справді вони вважають що я не допомогла, що я ще щось маю зробити.
Так, вони дуже на мене ображені, гроші закінчуються, працювати немає де, а я нічим не цікавлюсь. Я спокійно сказала що як і коли я зробила, для чого і які в них були варіанти рухатись далі, їй все не підходить. Пообзивала мене, потім ще чоловік її мене набрав, теж додав, запитав чи можна подумати я не знаю як важко на роботу добиратись без авто. Чесно, сижу і просто всі слова їх на репіті, в голові не вкладається як так можна.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Я її добре знала тому і все все все розжувала на берегу як то кажуть, всім озвучила по 500 разів свої можливості і наміри, я знала що воно боком вилізе, але що аж прям так - я у великому шоці
Заспокойтесь і живіть своїм життям. Ви достатньо допомогли ім. За півроку можна було б і роботу знайти. І мову вчити почати.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Я общалась с девочкой, по Канаде, она с 2 детьми покупала билеты с кредитки. С собой денег почти не было везти. Рассчитывали на выплату единоразовую. И такие есть
Я взагалі таких не розумію. Я з грошима і гарнооплачувальною роботою 3 місяці вагалась і сумнівалась.
Одяг та сумки• 11 июля 2023
так вам им еще авто нужно купить - смешно. Так помощь всегда неблагодарное дело. Забейте. Все через єто проходят. Я никуда не ехала так как не хочу там бытьрабом- языки не знаю. Привыкла к комфорту а не скитаться по квартирам. А тут им сразу работу хорошую подавай(
Смешнюча• 11 июля 2023
О у меня дальняя родственница вчера набрала, что с подругой приедут ко мне ночевать, потому что я живу возле аеропорта и у меня большой дом блин, на свете море волшебных... я раньше была как вы, спйчас попустило. Люди только завидуют и пользуются. Пусть возвращается в Украину, задолбали дармоеды. А еще сообщите этому грамотному что вам звонил, что вы сдадите его, что он в черную работает. И пошлите на три веселых пусть гребут.
Смешнюча• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
А я вижу, что люди растерянны, что думали, что скоро вернутся, поэтому не занимались интеграцией.
+ да, ну не все хотят и могут работать физически и в этом нет ничего плохого.
Вас эта ситуация тоже особо не красит, зачем все это выносить в массы?
Как эти дармоеды растерянные задолбали!!!! Пусть идут и работают как все.
Печенюшка• 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ожидания были завышены.
Не рассчитывали, что за жилье прийдется платить так дорого, есть же автор, надеялись, что оплатит.
И работу думали сразу по профессии дадут, с хорошей зарплатой.
А тут оказывается нужно физически работать
Та ну блин. Даже я, которая не собираюсь выезжать, и особо не интересуюсь скок че стоит там понимаю - что б получить хорошую работу надо там подтвердить специальность или переучиться (а это не за 1 день).
Что цены на жилье там не копеечные.

То люди такие. Ехали или не продумав (на авось), или думали жить у сестры и есть за ее счет скок им надо будет. А тут лафа закончилась и срочно надо что то делать. А сестра доплачивать не хочет и не делает больше ничего. От плохая тётка.
ВільнаНазавжди• 11 июля 2023
Ответ дляЧемна панночка
Шуткуєте? Виїхати з мужиком і не працювати, а сидіти на шиї????? Для мене це нонсенс. Так само як і виїхати з мужиком і ходити отримувати безкоштовні продукти або шукати безкоштовно житло....це як взагалі? Ще розумію жінок які з малою дитиною і не можуть знайти роботу, бо та робота не нормована і не 8 годин....але з мужиком виїхати і нікому не працювати, маючи дорослих дітей . Це піпец
В США и местные в 17 лет подрабатывают прекрасно
VitalinkaGL• 11 июля 2023
Бывает.Люди не выдержали реалий переезда.Прижиться с 0 в другой стране-дано не каждому.Женщина моя ровестница,я и не работала уборщицей и не собираюсь,несмотря на таких же кричащих Всех Надо)
Мужику надо было работать,ей учить язык-не делали этого,плохо.
Автора обосрали-плохо,она не при чем.
Мы ближе к Украине,у на % 50,а то и больше вернулось.
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мабуть порадницю перечитали. Я в шоці перебуваю, коли пишуть що в США можна з парою тисяч приїхати і все буде норм. Є тут парочка таких індивідів.
Чесно кажучи зараз можна, але залежить хто ці люди і яким складом. Я особисто знаю людей які приїхали маючи 3-5 тисяч, ну але тут дуже багато факторів має збігтись.
Сиджу тихенько• 11 июля 2023
За пів року вони не знайшли роботу. Автор, їм дуже пощастило з вами, ви дали їм супер старт - все оформили, школу, житло, мовні курси. Ви велика молодець. Але ж простіше сидіти у когось на шиї та звинувачувати іншого у своіх проблемах.
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ну в Канаді хоч виплата ця є, я знаю що там готель дають на місяць чи на два тижні, дозвіл на роботу видають відразу це багато, повірте. Але з двома дітьми це жорстко в будь якому випадку
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви в США?
Я не Тролль• 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Люди которые переезжают, и были не на рядовых должностях дома, не могут понять, что в другой стране ты должен начинать с 0. От этого все и проблемы потом идут. Они просто к этому не готовы.
Как это они не могут понять, прям святая простота))) Институт то они закончили, значит не совсем глупые) Как без знания языка и подтвержденных документов об образовании, можно на что--то претендовать? Не хотят работать и клеят дурачков из себя! По теме, автор, сочувствую и представляю как вам обидно и неприятно. Вы хороший человек, а из-за таких как ваши родственники, другие люди могут остаться без вашей помощи и это обидно(
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Я їй знайшла чудову роботу, клінінг літаків абсолютно відрізняється від іншого клінінгу + там дуже хороша з/п + доплата за нічні зміни які не є по факту нічними з 14.00 до 22.30 харчування а це гарнір м‘ясо, риба овочі, фрукти снеки, напої і вееееееличезних два плюса: хороший ріст в аеропорту і вивчення мови
Я не Тролль• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Та зрозуміло, що це дуууууже хороша робота для їх становища, але ж жити у вас на утриманні, то значно привабливіше))) А тут такій облом)
Ольчик1998• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Є шансів дофіга, все реально. Залежить який склад сім‘ї, мамі з малими дітьми категорично не рекомендую. Решту, все дуже реально.
Та я сама з дітьми точно не поїду, після війни вже будемо пробувати, звісно якщо все добре буде
Дякую
Ашотакоя• 11 июля 2023
Ой, я влаштувала подругу до себе на роботу за кордоном теж.
Я маркетолог
А її взяли типу оператором почтової служби( вводить дані доставки адресу і друкувати наклейку на замовлення )
Стільки образ було !
Бо вона ж економіст і так далі
А те, що в неї, економіста зарплатня 15 тис грн була, а тут 3000 євро ну то таке
Образилась
Еленkа М.• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Будучи в іншій країні я би на таку роботу побігла. В межах пристойності я би за будь яку роботу взялась з багатьох причин: діти, зачепитись, вдосконалити мову, нові знайомства і я не соціальний трутень.
бЭйбА• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Потому что такое поведение сильно обижает и ранит. Автор хорошо очень помогла, а ей вместо благодарности- обвинения.
Пульт от линолеума• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Вот в чем-то согласна, т.к. иногда помогающая сторона несколько завышает объемы своей помощи, не конкретно об авторе. Я поэтому не поехала к сестре, которая очень уговаривала и рассказывала, что можно у нее пожить, и работы в стране полно. Я просто хорошо знаю свою сестру и знаю, чем бы это закончилось. Она в пеивую очередь хотела вывезти маму, мама сама ехать не хотела, и сестру напрягать не хотела, потом я бы выгребалась сама, и еще бы маму тянула. И да, я не готова работать физически. Сестра считает, что она нам очень помогла.
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Дякую
То вчіть мову, воно лишнім не буде. Вчіться, вчіться і вчіться, навчання це розвиток і профілактика Альцгеймера, але після війни ви не захочете нікуди виїжати. Україна круче сша в рази, просто тут порядки, а в нас немає, от потрібно їх навести
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
Я маркетолог
Стільки образ було !
Бо вона ж економіст і так далі
Образилась
А далі як? Спілкуєтесь?
короткопамятна• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Семья раз выехала, поехала бы к немцам на социал- там бы может даже диплом пригодился бы

Но хотелось на пансион к автору
Кусюче сонечко• 11 июля 2023
Ви надали неоціненну допомогу, тільки не зробіть дурниць, після іх претензій припиніть спілкування, інакше чим далі, тим гірше буде для Вас.
Санта Барбара• 11 июля 2023
Автор,я б Вам руки цілувала, бо Ви зробили дофіга! Моя подруга зараз в Німеччині і наша спільна подруга допомогла знайти житло і деякі доки оформити. Так та їй так вдячна! Люди різні, а Ваші родичі... Ну нема цензурного слова.
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляЕленkа М.
Повірте, я не брала ь за будь яку і їй не пропонувала, з деяких робіт я була в шоці як люди добровільно на це погоджуються ще і зі знанням мови
короткопамятна• 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ожидания были завышены.
Без знания языка да.

Так автор и на курсы языка записала.

Сделала все, что могла. И многое сделала
Качка в тапцях• 11 июля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Сделай хоть на миллион и один раз откажи на пять копеек - будешь неблагодарной скотиной. Знакомо , автор ? Уж лучше быть ’скотиной’.Пусть сами выгребают , не волнуйтесь , жрать захотят - спесь поубавится . Живите только для СЕБЯ!
Классная фраза. Надо запомнить. И лучше сразу отказывать. Все равно будешь плохой. А так хотя бы силы не тратишь.
Качка в тапцях• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Очередная тема о наглых многодетных.))
То есть с 1 ребенком таких не бывает?))
Качка в тапцях• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Я завжди допомагала і допомагаю людям, доначу багато і чесно, мене вперше жаба задавила, краще я б те що потратила на них віддала б на ЗСУ чи просто чужим людям, в мене стільки думок в голові що описати не можу
Автор, вы в Штатах? Вы спонсором выступили у них? Начнется скоро эпопея с выселением. Вы не будете виноватым лицом? Не начнутся вопросы к вам от властей и организаций?