Відірву та викину• 11 июля 2023
Перш ніж допомогти родичам 10 міліонів разів подумайте….
Я просто висказатись.
Живу за кордоном, прилизно рік тому двоюрідна сестра виявила велике бажання переїхати в цю ж країну з сім‘єю, дуже і дуже попросили від мене допомоги в цьому. Я погодилась, оформила документи і вони приїхали, вона чоловік і діти 8. 14 і 17 років. Я відразу сказала що жити в нас вони не зможуть аж ніяк, їм все підійшло, сказали що самі влаштуються, знають що буде важко і тд.
Коли вони приїхали я винайняла їм апартаменти на місяць через airbnbщоб було хоч кудись приїхати, зустріла, повністю забила холодильник бо з дороги, без машини, щоб на це все не відволікатись. Почали тут оформляти документи, я їх всюди возила, оформили все що могли, купили сімкарти і тд. Оформила дітей в школу в яку вони обрали, помогла їм винайняти житло що дуже і дуже тут не просто, а також через благодійні асоціації вдалось зробити їм безкоштовну оренду на 6 місяців.
Роботу особливо ніхто не шукав, чоловік підробляв за кеш хоч і мали дозволи на роботу, через ту ж асоціацію їм не раз пропонували різні роботи, ясно що низькокваліфіковані так як з мовою не дуже. Через ту ж асоціацію влаштувала їх на мовні курси, на які ніхто не ходив особливо. Вчора дізнаюсь що я така сяка, нічим не допомагаю, що була зима а я не поцікавилась чи діти мають що взути, їсти. Сестра юрист, а їй пропонують літаки прибирати, термін безкоштовної оренди минає, орендна плата поза 2 тисячі, а я живу в будинку і навіть не пропоную нічого поки вони на ноги стануть. Саме, це формулювання мене просто вивело з себе. Але я заспокоїлась, взяла себе в руки і нормально подзвонила запитати чи це правда, чи справді вони вважають що я не допомогла, що я ще щось маю зробити.
Так, вони дуже на мене ображені, гроші закінчуються, працювати немає де, а я нічим не цікавлюсь. Я спокійно сказала що як і коли я зробила, для чого і які в них були варіанти рухатись далі, їй все не підходить. Пообзивала мене, потім ще чоловік її мене набрав, теж додав, запитав чи можна подумати я не знаю як важко на роботу добиратись без авто. Чесно, сижу і просто всі слова їх на репіті, в голові не вкладається як так можна.
ротцвеники• 11 июля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Ооооо, и моя такая , моими руками ’подружкам’ попомогать ))). Так удружила , что сестра моя помогла устроить на работу дочь ’подружки’ , которая просто ужас ужасный -залёт на залёте или вечные больничные - сестра теперь плюётся, а уволить не могут (( . Или мне мама подсобила - подружке Вере каждый месяц коммуналку онлайн оплачивать , при наличии у той своей ’прогрессивной молодёжи’. Ещё мама - наивная простота , очень настаивала , чтобы я имела доступ к банковской карте Веры , а Вера - это исчадие ада ))), чёрный рот и сельская бабища . Со скандалом я отстояла своё право не вляпываться в это ,но маму предупредила , если самолично ты не можешь помочь человеку , не подписывай на это меня , мне этот человек никак не близок и делать этого я не буду !
это наверное пережитки совка) быть хорошей за счет других.
у меня размер бедствия был меньших масштабов: мама просто дала племяннице поносить мою куртку) я была в шоке, что так вот просто распоряжаются моими вещами, племянница на 2 размера больше меня, слава богу куртка не треснула.
Но оправдание ’ты ж ее все равно не носишь’ меня добило)
ВундерКИНГ• 11 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Знакомо-знакомо , сними с себя и помоги ближнему ).
Швидкоруч• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
І должность її це юрист в санаторії. Тоже мені цаца.
Бляха, я дуже тверда і сильна людина, але не спала цілу ніч, все в голові крутила
Мне вообще не понятно, как люди думают, что могут спокойно свалиться на голову вам. СЕМЬЕЙ из 5 человек и вы будете их содержать, даже первое время.
Блин да радуйся, что ты с мужем выехала, вам открыта дорога дальше, чухайьесь сами и делайте все. Маленьких детей нет, это ж красота.
Вічний двигун• 11 июля 2023
А я вижу, что люди растерянны, что думали, что скоро вернутся, поэтому не занимались интеграцией.
+ да, ну не все хотят и могут работать физически и в этом нет ничего плохого.
Вас эта ситуация тоже особо не красит, зачем все это выносить в массы?
Не рахую, а вважаю• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Не все могут и хотят работать физически?)
А автор при чем к их немоготе?)
ротцвеники• 11 июля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
ну так пусть с себя снимают)) если хочется.
но тут сними с другого и передай третьему)))
Но это вот последствия коммунизма, где все общее, понятия личный границ не существует.
Ольчик1998• 11 июля 2023
Автор, підкажіть будь ласка, без знання язика не реально уехать? Є хоч якісь шанси?
Швидкоруч• 11 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Вот правильно вы написали, быть хорошей за счет других.
Так оно блин и было всю жизнь, а еще, что люди скажут….
Никогда этого не понимала и не хотела делать, поэтому была для всех плохой.
ротцвеники• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
вы серьезно сейчас?
это взрослые люди с детьми, которые не могут себе позволить быть инфантиламы.
Если бы они планировали скоро вернутся, то не ехали бы так далеко.
Указка• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
И зачем ломиться аж в Америку, если в планах пересидеть несколько месяцев?
Поліпривіт всім• 11 июля 2023
В мене теж є досвід.
Ніколи не просити допомоги в родичів. Навіть невелику. Не допоможуть .
Чужі люди допоможуть краще, безкорисливо і не будуть потім обсирати.
Дуболом• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
а от і сєстріцу принесло або подібний персонаж))
Швидкоруч• 11 июля 2023
Ответ дляУказка
Ожидания были завышены.
Не рассчитывали, что за жилье прийдется платить так дорого, есть же автор, надеялись, что оплатит.
И работу думали сразу по профессии дадут, с хорошей зарплатой.
А тут оказывается нужно физически работать
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Да ви шо? Тому поїхали в США? Щоб скоро повернутись?
А шо так? Не Німеччина чи Ірландія, де гроші з неба сипляться, а в США?
Я колись від рідні про себе випадково почула «вони багаті, хай платять.» запам’ятала на все життя : Не хочешь зла- не роби добра.
Відірву та викину
• 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Чесно, я раніше про це не задумувалась, але …….. вони ж не знали ні що я апарти оплачу, ні що тих пів роки безкоштовних в них буде. Страховка безкоштовна, допомога на сім‘ю близько 2 тис $ + футбанки, ніхто цього не знав що так буде поки не приїхали. Що в людей в головах?
Патріотка з дивану• 11 июля 2023
Вы её плохо знали, поэтому ситуация оказалась неожиданной?
Они откуда приехали?
Мы выехали из дома, но не за границу. Первые месяца 3-4 был ужасный депрессеяк, вот просто все себя приходилось заставлять делать. Если бы ещё чужая страна, боюсь, было бы сложнее и намного хуже. Возможно, и они сейчас не вполне адекватны временно. Особенно, если именно бежали от войны, а не выехали в надежде на халяву и лёгкую жизнь.
Сочувствую, в любом случае очень неприятная ситуация.
Они откуда приехали?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ожидания были завышены.
Думаєте вони дебіли?
Хитрозроблені вони, сподівались що поплачуть, що трійко дітей і авторка і далі утримувати буде.
Чемна панночка• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Шуткуєте? Виїхати з мужиком і не працювати, а сидіти на шиї????? Для мене це нонсенс. Так само як і виїхати з мужиком і ходити отримувати безкоштовні продукти або шукати безкоштовно житло....це як взагалі? Ще розумію жінок які з малою дитиною і не можуть знайти роботу, бо та робота не нормована і не 8 годин....але з мужиком виїхати і нікому не працювати, маючи дорослих дітей . Це піпец
Відірву та викину
• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Знаєте, мені плювати коасить вона мене для вас чи ні, виношу бо хочу про це поговорити. Збирались повертатись - це їх право, але що я винна їм в цьому всьому, для чого обіди, образи, хамство і приниження.
Не могут не хотят работать то нехай не работают до мене які притензії?
Відірву та викину
• 11 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Є шансів дофіга, все реально. Залежить який склад сім‘ї, мамі з малими дітьми категорично не рекомендую. Решту, все дуже реально.
Швидкоруч• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
То, что вы там есть, поэтому нужно ехать.
Мы выехали в Польшу, там была одна знакомая которая до войны туда переехала, попросили помочь найти жилье, нам помогли, семья большая у нас. И все.
А дальше мы сами. Никого не напрягали, разбирались со всем.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Чекайте, вони ще до вас і за грішми на квиток прийдуть.
Указка• 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ожидания были завышены.
Я бы поняла, если б так мыслила молодая пара, лет по 20, когда ещё в облаках витаешь.
Но взрослые люди, с тремя детьми подростками должны ж уметь мыслить, анализировать ситуацию и иметь адекватные ожидания.
Відірву та викину
• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І три місяці випрошували спонсорство
Швидкоруч• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Думаєте вони дебіли?
Ладно если мама одна с детьми, можно помочь немного, но они ж с папой….
И тем более нет очень маленьких детей.
Работу можно искать спокойно
И тем более нет очень маленьких детей.
Работу можно искать спокойно
Відірву та викину
• 11 июля 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Они откуда приехали?
Я її добре знала тому і все все все розжувала на берегу як то кажуть, всім озвучила по 500 разів свої можливості і наміри, я знала що воно боком вилізе, але що аж прям так - я у великому шоці
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
І три місяці випрошували спонсорство
Мабуть порадницю перечитали. Я в шоці перебуваю, коли пишуть що в США можна з парою тисяч приїхати і все буде норм. Є тут парочка таких індивідів.
Швидкоруч• 11 июля 2023
Ответ дляУказка
Как показала практика, особенно Канады США, где там еще не платят пособие, то многие рассчитывали на это.
Приедут и сразу дадут им хорошую работу, согласно их дипломам. Еще и с минимальным знанием языка.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
И тем более нет очень маленьких детей.
Работу можно искать спокойно
И тем более нет очень маленьких детей.
Работу можно искать спокойно
Мамі з дітьми без грошей сюди взагалі не раджу їхати. Не перекриє заробіток однієї жінки навіть базові потреби
Швидкоруч• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я общалась с девочкой, по Канаде, она с 2 детьми покупала билеты с кредитки. С собой денег почти не было везти. Рассчитывали на выплату единоразовую. И такие есть