venus• 11 июля 2023

Не дала номер військовому.

Попросив номер,я сказала,що завтра виїджаю з країни він спитав далеко,я сказала куди.А ввечері каже,що робите,я кажу збираю чемодани,і що не дасте номер телефону,я розвела руками як та дурепа і в голові думки,в мене двоє двтей,40 років,я розлучаюся він такий красень навіщо йому я…
Він сказав,щось мені дуже жаль і що буде шкодувати,я просто пішла.

Коли сіла в машину,мені стало соромно,соромно,що не подякувала за захист за розгубленість і жалкую,що не залишила телефон(((Ну от питання,чоловік реально сподобався я …
Юся шопоголик• 11 июля 2023
Не переймайтеся, якщо доля то складе, якщо ні то ні, ви куди помандрували?

Allka- skakalka• 11 июля 2023
Автор, успокойтесь ,вы поедете ,он завтра будет другую клееть .
Вы даже не жена ,чтобы вас ждать ,пока вернётесь ) Детский сад в 40 лет
Каллипсо• 11 июля 2023
Ответ дляAllka- skakalka
100 процентов, они и при наличии жены клеят, посмотрите , сколько их на сз
VitalinkaGL• 11 июля 2023
Прочитала сначала
Не дала)
Автор,40,really?Вам лет 15 по уму
Ksenia-e9d7• 11 июля 2023
Ответ дляКаллипсо
+++мне один постоянно пишет шаблонный текст ’привет, как дела’. Знает, что я замужем и я знаю, что он женат. Уже не отвечаю, а то аж бесит
Уаджит• 11 июля 2023
Сегодня он у Вас спросил номер телефона, а завтра спросит у другой, при том возможно что даже не холостой, а женатый и жена возможно где-то в другой области с детьми его ждут.
Mede• 11 июля 2023
Не дали, й правильно зробили. Якщо кожному давать... Живіть собі далі. Тут мабуть ключовим моментом є те, що чоловік - військовий. Можливо якби не цей факт, то ви б на нього й уваги не звернули
vihola• 11 июля 2023
А як ви збирались «подякувати»?
TaFo• 11 июля 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Прочитала сначала
Не дала)
Автор,40,really?Вам лет 15 по уму
а ти хто така, щоб так з незнайомою людиною спідкуватись та принижувати?