Vitalina0110• 11 июля 2023

Що робити якщо закінчується срок дії карти?

Що робити якщо закінчується срок дії карти, а неї приходить едопомога та заробітна плата
Салт• 11 июля 2023
Йти до банку і замовляти нову. Зарплата, допомога і т.д приходять не на карту, а на рахунок, а до нього вже прив´язуються карти.

Ежеви4ка• 11 июля 2023
Сделать в банке новую
Sanechko• 11 июля 2023
Все норм. Закінчиться термін- отримаєте нову карту.
А рахунок залишиться той самий. Гроші , як писали вище, йдуть на рахунок
Ви навіть без карти можете отримати на касі гроші. Але з паспортом
kpss2017• 11 июля 2023
Сейчас карты ещё 180 дней действуют после окончания срока, но лучше этот вопрос в своем банке уточнить
Emeriez• 11 июля 2023
Закінчився строк дії картки і я замовила нову, але стара досі працює, хоч її термін дії вже вийшов. І я згадала , що продлили термін дії карток на рік у звязку з військовим станом, тому краще перевірити у своєму банку.