Сама купляю квіти• 11 июля 2023

Що там по фінмонітррингу?

Мене рік немає в Україні, потрібно перевести татові велику суму грошей, чи правда, що блокують рахунки? Він не працює, немає ФОП, це буде просто грошовий переказ в ПриватБанк від мене
Акуна_Матата• 11 июля 2023
Все будет окей. Вы первая линия родства, с таких поступлений даже налоги платить не надо

Крошка Енот• 11 июля 2023
400 тыс будете переводить .. проверят
А я кумедна• 11 июля 2023
Я переводила 30 000 не так давно все ок, на ПРИВАТ
Якщо б 300 000 не знаю...
Яка сума у вас ,?
автор Сама купляю квіти • 11 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
Якщо б 300 000 не знаю...
Яка сума у вас ,?
30 к долларів 😅
Акуна_Матата• 11 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
30 к долларів 😅
Это вы на карту не переведёте, такая сумма только через Свифт.
Там заполните документы,что это ваш отец, скорее всего попросят предоставить документы родства ( это уже у папы в Украине)
Клин_Кляйн• 11 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
30 к долларів 😅
Свифт, но риски громадные. Да ещё и в Примат.
Будьте готовы, что в отца попросят не только подтвердить родство, но и происхождение ваших денег, включая оплату вами налогов с этой суммы.
лаМпочка• 11 июля 2023
Зробіть один переказ через свіфт, котрий не перевищує еквівалент в 380 000 грн. Інший в перших числах наступного місяця. І третій в перших числах вересня.
Це якщо не терміново. У Вашого тата має бути картка в $.
Клин_Кляйн• 11 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Перерахування з-за кордону значних сум, з ознаками дроблення та ще й на регулярній основі (три місяці підряд)..... в одному банку.... В Приваті?
Ви впевнені, що це хороша порада?

На даний час НБУ активно пресує банки щодо здійснення ними фінмоніторингу платежів. Навіть штрафи для банків зросли до досить суттєвих цифр.
Банкам буде простіше заблокувати ці платежі, ніж пропустити.

П.С. В реаліях, уникнути проблем з фінмоніторингом в рамках одного банку в ситуації автора практично неможливо.
Автору доцільно проводити платежі через різні банки сумами до 400к.
лаМпочка• 12 июля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви впевнені, що це хороша порада?

Напевно Ви праві, що краще різні банки