Неновая почта• 11 июля 2023
Реально дорослі діти не мають претендувати на майно батьків?
Сім‘я не моя, але небайдужа мені, тому хочу почути ваші думки.
Чоловік, дружина і двоє доньок. Дружина домогосподарка, чоловік приватний підприємець.
Перша донька вийшла заміж і живе з чоловіком. Молодша не заміжня.
Чоловік, батько дітей помирає, і мати виганяє молодшу доньку з хати на заробітки закордон.
Хоча у дворі є дві хати, нова на 2 поверхи, стара одноповерхова і частка землі на іншій вулиці під продаж.
Виганяє зі словами «коли ти вже даш мені пожити. Збирай речі»
Та скитається по закордонах прибиральницею.
Дома в неї немає..
Просто послухаю вас. Бо я в цьому не розуміюся
Батько дівчат б цього не допустив, але його нема і мати творить таке
Дома в неї немає..
Я погнала• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
37 років
Працювала в магазині продавцем
Але більше 10 років на заробітках
Не може і на пару днів приїхати додому, як її виганяють
Працювала в магазині продавцем
Але більше 10 років на заробітках
В смысле она на заработках ещё с момента когда отец жив был?
Кудесница_с_пургеном• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
В сенсі не у спадку?
Вона прибирає готелі і будинки в людей.
Повернутися додому не може, бо в двоповерховому будинку місця нема, в старому місця нема, і навіть частку землі не можна віддати їй щоб доклала зароблене і купила квартиру. Все треба мамі, ВСЕ
Вона прибирає готелі і будинки в людей.
Зовсім не так, ваша сестра не вміє поставити на тісто свою матір.
Вона ж там зареєстрована, то ж може там проживати.
Їй треба бути більш наполегливою.
Неновая почта
• 11 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Тут два варіанта, або в мами щось з розумом почалось відбуватись, або донька вже довела.
Та доньки вдома практично і не буває
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Та доньки вдома практично і не буває
А гроші зароблені де?
Ну ниче се• 11 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Когда я училась, такому в школе не обучали.
Вы в жизни книги не читали?не знаете слова наследники,нотариус,адвокат?
Едимнаморе• 11 июля 2023
вариантов не много...
все было оформлено на мать, делить нечего
если так то мать хозяйка и что там за отношения никому не знать...хочет выгоняет...
завещание на мать
если она не вступила в наследство или отказалась то лох это судьба,других нет вариантов
завещание на мать
Отчебучкина• 11 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
при этом замужество никак бы не гарантировало стабильной жизни вашей знакомой.
она могла бы в 37 лет быть разведенной, все так же ’на улице’, но при этом еще и с детьми.
Без дітей набагато легше чогось добитися і заробити. Бо грошей на дітей не витрачаєш і заробити маєш більше можливості, не треба дітей глядіти.
Ну ниче се• 11 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А якби дуля замість спадку була, кому б вона нила? За 8-10 років вже з нуля повирішувати все можна. А якщо все життя прибиральницею закордоном сидіти, то так і буде.
За 10 лет уже есть язык и можно в том отеле уже админом
Я погнала• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ні, дати їй жити в старій хаті, а утримувати себе вона в змозі сама
Скорее всего мама знает ее лучше чем вы.
И понимает что придется ее содержать.
Она за 10 лет на заработках не заработала даже на квартирку однокомнатную.
Думаю мама там права.
И понимает что придется ее содержать.
Думаю мама там права.
Ну ниче се• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
А ви купили три об‘єкти?
Які? Ким працюєте?
Может вам ещё тут фото денег и документов?)не нужно женщин обесценивать,многие всего добились,даже наши беженки за год ,
Помогалочка• 11 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
мені 48 - у школі не навчали, а у виші - навчали.
Я заочно училась и работала. Не помню такого ((
Я погнала• 11 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Я тоже так думаю.
Автор не знает как все на самом деле.
Неновая почта
• 11 июля 2023
Ответ дляНу ниче се
Фото грошей не треба. Я питаю чи купили три об‘єкти конкретно ви сама? І ким працюєте
Я не знецінююю, я просто знаю що такі не всі, таких меншість. А як що до вас?
Я погнала• 11 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ну дивіться, а який вихід, як батьки нічим не допомогли, то треба самій якось.
А не сидіти, нити, і далі нічого не мати у свої під 40 років.
Взагалі історія описана однобоко, автору під 40 років, може дійсно матері вже воно все надоїло, і сиділа вона на шиї періодично між заробітками, та вже ’возрастная’ дитина.
И при этом отец ’души не чаял’, но при этом дочь отправил на заработки уборщицей работать.....
Помогалочка• 11 июля 2023
Ответ дляНу ниче се
Самоутвердились?) рада была помочь. 🙂
А меня любят такой какая есть.
Зоряний Шлях• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
А хто винен якщо жінка до 37 не вийшла заміж? Є винуваті в цьому?
Ніхто не винен. Така доля..
Жінка жінку ще і в цьому б звинуватила…
Дівчата, що з вами?
Та дякуйте Богу що ви влаштували особисте життя, але не виніть інших!
Ніхто не винен. Така доля..
Жінка жінку ще і в цьому б звинуватила…
Дівчата, що з вами?
Чого ниє тільки одна сестра,як справи в іншої?
Неновая почта
• 11 июля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Інша вийшла заміж і з чоловіком всього разом досягли
Отчебучкина• 11 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Всі хто 10 років по заробітках без сім´ї.
Та навіть маючи сім´ї, що є додатковими витратами, за 10 років заробітків щось заробляють. Що це за заробітки такі, що за 10 років навіть на однокімнатну квартиру не мати?
Указка• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Працювала вона завжди.
Навіщо ви свої вигадки пишете?
Працювала продавцем, просто не так гарно платили як закордоном. От тепер працює там. Але приїхати додому не може, бо місця для неї в хаті немає
Навіщо ви свої вигадки пишете?
А щ іншою дочкою мама так само спілкується, с таким самим відношенням?
Накладні мюслі• 11 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
про содержать речи не идет.
по закону дочери имели право на имущество, но не смогли им воспользоваться.
мне одно непонятно - если у родителей есть возможность помогать детям, зачем они намеренно хотят усложнить им жизнь, отказывая в базовых вещах типа крыши над головой и нормального образования?
не проще было просто не рожать?
Что значит ’ не смогли’? От них скрывали факт смерти, они тяжело болели в это время? Если что, незнание того, что нужно подавать на наследство, это не уважительная причина для дееспособного человека. Хотя умственные способности лирической героини повести автора и вызывают сомнения, но она явно дееспособна.
Я погнала• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Значит если сестра приезжает на неделю всего то может и у сестры пожить.
Вы ж сами написали что сестра ее примет с радостью
Ответ дляОтчебучкина
В мене подруга за такий період нянькою, правда в Ізраїлі, заробила на 2-кімнатну квартиру і побудувала 2-поверховий котедж і обставила його.
Ну ниче се• 11 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Самоутвердились?) рада была помочь. 🙂
А меня любят такой какая есть.
А любовь тут при чем?🤔
Отчебучкина• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
У іншої сестри з чоловіком діти є?
Однозначная• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
35+
Это «малышку» в 28 попросил идти работать, серьезно?