Неновая почта• 11 июля 2023

Реально дорослі діти не мають претендувати на майно батьків?

Сім‘я не моя, але небайдужа мені, тому хочу почути ваші думки.
Чоловік, дружина і двоє доньок. Дружина домогосподарка, чоловік приватний підприємець.
Перша донька вийшла заміж і живе з чоловіком. Молодша не заміжня.
Чоловік, батько дітей помирає, і мати виганяє молодшу доньку з хати на заробітки закордон.
Хоча у дворі є дві хати, нова на 2 поверхи, стара одноповерхова і частка землі на іншій вулиці під продаж.
Виганяє зі словами «коли ти вже даш мені пожити. Збирай речі»
Та скитається по закордонах прибиральницею.
Дома в неї немає..
Просто послухаю вас. Бо я в цьому не розуміюся
Батько дівчат б цього не допустив, але його нема і мати творить таке
Помогалочка• 11 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Вообще, основы права изучают еще в школе. А все законодательство и тысячи консультаций ей в свободном доступе в Интернете. Потому странно, когда пишут, что взрослому человеку мама должна была что-то объяснять.
Когда я училась, такому в школе не обучали.
Помогалочка• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Працювала вона завжди.
Навіщо ви свої вигадки пишете?
Працювала продавцем, просто не так гарно платили як закордоном. От тепер працює там. Але приїхати додому не може, бо місця для неї в хаті немає
Да нафиг тогда ёй нужно туда ехать? К сестре можно на неделю.
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Дві хати і частка землі. Ви уявляєте щоб вигнати звідусіль?
І ви з чоловіком, а вона одна
Ну сталося як сталося, батьки різні. Я так розумію, там вже не молода дівчинка, хто їй заважає також влаштувати своє життя.
П.С так, я з чоловіком, але на хату в селі і навіть на невеличку квартиру в місті, і самостійно зароблених вистачило б.
Зоряний Шлях• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ніяк.
Заміж не вийшла, роботи кращої не знайшла.
І що?
Так за що вона тоді буде утримувати нерухомість?
Наприклад,мати виділить їй 1 будинок,де потрібно платити комуналку,робити ремонти і тд.
З Польщі буде висилати кошти ?
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляМеряю от 0
А что, мать должна содержать взрослую дочь?
Ні, дати їй жити в старій хаті, а утримувати себе вона в змозі сама
Без QR коду• 11 июля 2023
Ответ дляМеряю от 0
про содержать речи не идет.
по закону дочери имели право на имущество, но не смогли им воспользоваться.

мне одно непонятно - если у родителей есть возможность помогать детям, зачем они намеренно хотят усложнить им жизнь, отказывая в базовых вещах типа крыши над головой и нормального образования?
не проще было просто не рожать?
Твоя подружайка• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
В сенсі не у спадку?
Вона прибирає готелі і будинки в людей.
Повернутися додому не може, бо в двоповерховому будинку місця нема, в старому місця нема, і навіть частку землі не можна віддати їй щоб доклала зароблене і купила квартиру. Все треба мамі, ВСЕ
А якби дуля замість спадку була, кому б вона нила? За 8-10 років вже з нуля повирішувати все можна. А якщо все життя прибиральницею закордоном сидіти, то так і буде.
БезникаЯ• 11 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Тогда пора заняться самообразованием. Когда я училась в школе, мы на информатики Basic учили. Ничего, освоила и Интернет, и Office, и много других программ
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Я так розумію, ви і є та ’падруга’.
Дуже жаль, що ви перспектив, далі старої хати не бачите.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ну то і в цьому мати винна?
А хто винен якщо жінка до 37 не вийшла заміж? Є винуваті в цьому?
Ніхто не винен. Така доля..
Жінка жінку ще і в цьому б звинуватила…
Дівчата, що з вами?
Та дякуйте Богу що ви влаштували особисте життя, але не виніть інших!
Svitlo_• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Капець.. я не знала про це.
Зі смерті пройшло 8 років
Вже все? Потяг пішов?
Якщо вона була прописана, то значить автоматично вступила у спадок.
Мати не могла сама вступити.
Помогалочка• 11 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Мати не могла сама вступити.
Подскажите автору как это узнать.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляНу ниче се
Боже,она уже давно взрослая,могла сама создать семью,купить три обьекта и тд,а не губы дуть из за сельской хаты.Вы пишите как будто ее в 16 выгнали.
А ви купили три об‘єкти?
Які? Ким працюєте?
Без QR коду• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
В сенсі не у спадку?
Вона прибирає готелі і будинки в людей.
а как мама в 60 лет обслуживает эту всю недвигу? как физически, так и финансово? там же одного отопления нагорает ого сколько
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ніхто не винен. Така доля..
Жінка жінку ще і в цьому б звинуватила…
Дівчата, що з вами?
Ми дорослі, в свої 37, на відміну від вас.
Я беру відповідальність за своє життя на себе. І усвідомлюю, що все що зі мною відбувається, є результати моїх рішень.
Вам теж пора це усвідомити.
Svitlo_• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
8 років пройшло(
Просто саме зараз виганяє з хати.
Тоді ніхто і не думав
скільки років молодшій доньці і чим вона займалась в Україні?
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
З Польщі буде висилати кошти ?
Ремонти вона вже собі зробила, і комунальні платила. А тепер «пішла вон»
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я так розумію, ви і є та ’падруга’.
На чужі фантазії енергію не витрачатиму.
Шмоточницаца• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ніхто не винен. Така доля..
Жінка жінку ще і в цьому б звинуватила…
Дівчата, що з вами?
Автор, не беріть на себе тутешній негатив за подругу.
Чисто по-людськи, мама могла б дати можливість дочці жити у будинку, але якщо вона цього не хоче за якихось причин, то подруга нехай буре дупу в кулак і херачить на якесь житло.
Просто зі сторони подруги це виглядає, що мама має дати , бо у неї є 3 будинки. Але це не так, мама не хоче, мама не дає.
Нехай бере відповідальність за своє життя на себе.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Мати не могла сама вступити.
Я думаю що прописана була!
Це вже цікаво)
Дякую за відповідь
Я погнала• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
А як це вона мала зробити? Батько помер раптово. Серце і все..
після смерті його мала подаввти документи на спадок?
Она ж наследница на равне с сестрой и мамой.
Без QR коду• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ніхто не винен. Така доля..
Жінка жінку ще і в цьому б звинуватила…
Дівчата, що з вами?
Дівчата, що з вами?))) то же самое подумала.
тут все такие самостоятельные и пробивные, а в соседней теме про профессии-зарплаты-шок люди получают 10-15 тысяч, а то и минималку.
две разные страны какие-то.
Кудесница_с_пургеном• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Вона не сиділа на шиї матері.
Вона заробляла гроші.
Заробила? Хай купує себе житло.
Svitlo_• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
37 і 60
Тут два варіанта, або в мами щось з розумом почалось відбуватись, або донька вже довела.
Я погнала• 11 июля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Даже если прошло тоже можно через суд
А если она там прописано то автоматически вступила в наследство
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
две разные страны какие-то.
Ага.. цирк на дроті
Без QR коду• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ніхто не винен. Така доля..
Жінка жінку ще і в цьому б звинуватила…
Дівчата, що з вами?
при этом замужество никак бы не гарантировало стабильной жизни вашей знакомой.
она могла бы в 37 лет быть разведенной, все так же ’на улице’, но при этом еще и с детьми.
Я погнала• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
35+
Кем она в Украине работает?
Svitlo_• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
37 років
Працювала в магазині продавцем
Але більше 10 років на заробітках
Не може і на пару днів приїхати додому, як її виганяють
тобто коли помер батько, вона була на заробітках?
де її власне житло?
куди вона потратила гроші, зароблені за 10 років?
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
две разные страны какие-то.
Ну дивіться, а який вихід, як батьки нічим не допомогли, то треба самій якось.
А не сидіти, нити, і далі нічого не мати у свої під 40 років.
Взагалі історія описана однобоко, автору під 40 років, може дійсно матері вже воно все надоїло, і сиділа вона на шиї періодично між заробітками, та вже ’возрастная’ дитина.