Лунтик-паунтик• 11 июля 2023

Якщо чоловік переспав після інтиму з новою парнершою

А потім знову з старою,а потім знову з новою,це означає ,що нова гірша в тому числі і зовнішньо і в сексі,?
Джинци на Флісі• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вам 15?!
40. а шо?
але навіть в 15 люди знають хто такий лох -це той кого обманюють, розводять, кидають, кому лапшу на вуха вішають.

автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Зрозуміло, ви одна з цій дам. А кажете вони не знають))
Нема кращої серед вас
Є дві, яких те чмо не поважає.
Ні,на той момент ніхто вкурсі окрім,як нього не був.
in4• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Забороняв,що одній що другій,і заставляв аналізи здавати
Лол, тоді він просто мудак)
Треба зібратися утрьох і сказати йому, що він ніякий у сексі, хай ходе на курси і потім ще протестуєте. Дві не можуть помилитися.
Принижати треба такого хитрозробленого.
автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
40. а шо?
Аяк я мала це знати наперед
?
Поясніть!
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вам 15?!
Удалено администрацией...
автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляin4
Лол, тоді він просто мудак)
Принижати треба такого хитрозробленого.
Я з ним живу
Джинци на Флісі• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Аяк я мала це знати наперед
?
Поясніть!
Удалено администрацией...
Джинци на Флісі• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я з ним живу
Пфффффффф
автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Удалено администрацией...
Так це всього місяць знайомству був,як запідозрити можна було?!

автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Удалено администрацией...
Тобто я ніяк не могла знати ,тому і лох?)
Логіка у вас вогніще!)
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Аяк я мала це знати наперед
?
Поясніть!
Ви стара чи нова? Не тіште себе ілюзіями, що ви краще, раз повернувся. Тікайте від цього оленя . В нього немає кращих. Для нього, саме для нього ви лохушка. Не для нас. Для мене ви обманута жінка.
Він настільки без поваги до вас ставиться, що гіршого не придумаєш. Ідіть від нього якомога далі, і ніколи не спілкуйтесь. Це якісь маргінальні відносини. Воно вам треба?
Я погнала• 11 июля 2023
Ні,це значить спить з усіма хто дає
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я з ним живу
Ви його жінка? Ви ще хочете зрозуміти, чого він знов до вас поліз? Нафіга, вибачаюсь?
Щоб гордо заявити коханці:’ а він повернувся до мене, бо я краща?’.Ви той, не чудіть, а гоніть те чмо .
Джинци на Флісі• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Логіка у вас вогніще!)
Так в цьому і є суть поняття лох.
аби ви це знали, то ви б уже не були лохом.
Ви звідки взагалі, в суспільстві жили коли небудь чи ви з якогось віддаленого острова прилетіли на дирижаблі)
От вам вікіпедія пише: Лох — жаргонний вислів, що позначає простака, який дозволяє себе обманювати, потенційну жертву злочинця.
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Не зрозуміла, ви пишите, що живите з ним. За знайомства місяць стали жити разом? Прикольні ви всі там. І за цей же місяць він шпилив двох? Нафіга вам виясняти, хто кращій. Він не Залужний, що така боротьба з іншою бабою іде?
Це так, для прикладу , що борьба за справжнього чоловіка йде.))))
Ваш дятел далеко не Залужний, він Пригожин)))
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Логіка у вас вогніще!)
Вашу взагалі логіку ніхто не розуміє. Ви дізналися, що у вас козел мужик, і міряєтесь з іншою бабою , хто кращій))) Замість того, щоб послати мужика нафіг.
Анонім Завгосп• 11 июля 2023
Це означає що у всих одні і ті ж самі вагінальні болячки
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Ні,це значить спить з усіма хто дає
Факт, не поспориш.
Me-4acd• 11 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так могли присмотреться, может неявно, но обычно даже на интуитивном уровне все знают правду
Именно. Мужики бледуны не понимают, что женщины всегда на интуитивном уровне чувствуют, что он спит с другой. И такое нк прощается. Могут только сделать вид, ради выгоды.

автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Так в цьому і є суть поняття лох.
Так,а як я мала здогадатися,що я не одна,якщо він сам не признався?
Як?!
автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Секс в презервативі був
Джинци на Флісі• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Як?!
НІЯК. Тому і лох.
Люди, я шо непонятно пояснюю?
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Як?!
Удалено администрацией...
автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
НІЯК. Тому і лох.
Люди, я шо непонятно пояснюю?
Тобто більшість людей на планеті лохи?
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
НІЯК. Тому і лох.
Люди, я шо непонятно пояснюю?
Удалено администрацией...
Джинци на Флісі• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тобто більшість людей на планеті лохи?
В залежності від ситуації, час від часу, хтось так, хтось ні.
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тобто більшість людей на планеті лохи?
Удалено администрацией...
Малявка ще та• 11 июля 2023
Удалено администрацией...
автор Лунтик-паунтик • 11 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Удалено администрацией...
Я правдорубка,сама вижимала з нього правду ,але я лох все одно виходить...
Малявка ще та• 11 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Навіщо вижимали, з якого дива? Місяць відносинам. У вас були підозри таки?