Мушля з Криму• 12 июля 2023

Приїхали із-за кордону, чоловік не хоче нас бачити(

Живемо з дітьми з початку війни в Германії, я там працюю, а діти в школі і садочку. Зараз так вийшло, що є вільний місяць, і я вирішила приїхати додому , провідати всіх. Чоловік був категорично против, бо війна і страшно (ми з Кривого рогу). Сам він служить, не на передку, в тилу, на західній.
Ми вже 20 днів в Україні, і він до сіх пір не знайшов час побачити мене та дітей. Я просилась, щоб ми приїхали до нього, в те місто, де він служить, але він категорично проти. І сам каже, що його не відпускають.
Ладно не хоче бачити мене, в нас ще й до війни не так щоб супер відносини були, а як він нас за кордон відправив, то взагалі почав морозитись, трубку ніколи не бере, тільки повідомленнями спілкуємось. Але як можна не хотіти побачити своїх дітей, яких не бачив півтора року???
П.С. я спілкуюсь з дружинами його колег, так вони і в відпустку їздили разом, і ще їх відпускають додому дня на 4 в місяць так точно. І дружини до них приїзжали туди, і не раз. Один мій робить вигляд, що його не відпускають.
Я вже думаю, може в нього інша сім´я вже є, якщо йому наша не цікава? Так міг би сказати, а не просто морозитись і не брати трубку...
Чумачечая_• 12 июля 2023
Очень большая вероятность другой семьи.

автор Мушля з Криму • 12 июля 2023
Ітак:
1)До війни у нас були прохолодні відносини
2)Чоловік заставив нас уїхати
3)коли уїхали став ще більше віддалятись
4)забороняв повертатися
5)коли все ж повернулись, то не бере трубку, і каже, що його не відпускають з роботи
6)а його сослуживців відпускають з роботи
Свята• 12 июля 2023
А что вы от советчицы хотите? Чтобы мы поговорили с вашим мужем?
ПешитеБесАшипок• 12 июля 2023
Та може і є. Від наших чоловіків годі чекати чистосердечного зізнання, він подивиться, як там не складеться, то може до вас ще повернеться.
АсобеннАя• 12 июля 2023
Автор,ну не хочет он общаться с вами. Подавайте на развод/ алименты/ раздел и едьте в Германию,мужа у вас больше нет
Я такая наивная• 12 июля 2023
Вы взрослая, вы же все поняли((( там кто то есть, поэтому и не хочет видеть вас…
Тра Ля Ля• 12 июля 2023
Не знаю, все вон пишут, что в Европе всем хорошо, всех любят на расстоянии, а по возвращению в Украину начинается депрессия.
Каляка маляка• 12 июля 2023
Я бы ехала обратно в Европу, если там у вас есть устроенная жизнь, чтобы не упустить её
Тектологиня 80lv• 12 июля 2023
Ищите немца, автор.

Идеальная оптимистка• 12 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Ітак:
2)Чоловік заставив нас уїхати
4)забороняв повертатися
Розстрою вас, все погано((((
Курочка• 12 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Ітак:
2)Чоловік заставив нас уїхати
4)забороняв повертатися
Вам потрібно зрозуміти і прийняти, що сім´ї у вас більше немає, вашому чоловіку вона не потрібна і більше всього, що в нього вже є інша сім´я. Я б зараз краще думала як з ним розлучитися і на аліменти подати, бо ваша коняка здохла, треба злазити.
Играю_на_кларнете• 12 июля 2023
він собі там вже знайшов жіночку 100%.
аромат Жука• 12 июля 2023
разводитесь
Библиотекарь• 12 июля 2023
Ну, и отлично. Оставайтесь у себя дома, а то вас заставили уехать, теперь он вас не заставит, ведь он не рядом. Как взрослого человека можно заставить и что-то запретить?🙈 вас детей заставили рожать, скажите честно😂
На границе• 12 июля 2023
Ваши отношения были на грани и с вашим отъездом эта грань оборвалась окончательно. Он понял, что самому легче и наверняка уже есть другая.
Муууумие• 12 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Ітак:
2)Чоловік заставив нас уїхати
4)забороняв повертатися
ну тут все очевидно, що ви хочете почути?
Весняний Марафон• 12 июля 2023
Вы ещё думаете о нем?
Стройте свою жизнь в Германии и не парьтесь. От него достаточно получать деньги на карту для детей и все.
Оле Лукойе• 12 июля 2023
Вы же сами написали что и до войны отношения такие были, так чего вы хотели теперь, насчёт страшно люди живут дома и работают, вы захотели лучшей жизни кто вам доктор
автор Мушля з Криму • 12 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Хотілося б почути, що я помиляюсь(

Морожена_курка• 12 июля 2023
Пишите его телефон, сейчас позвоним узнаем.
Бентливуман• 12 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Не обязательно кто-то есть. Может просто не хочет общаться. Хотя странная ситуация. Если кто-то есть, то при чем здесь дети, почему он их не хочет увидеть.
Автор, откуда вы знаете его жён его сослуживцев, если были заграницей?
Шальная коклетка• 12 июля 2023
Автор, а він вас підтримував весь цей час матеріально?
Kidstaff Bot• 12 июля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
motherfucker• 12 июля 2023
Автор, вы с нами? Или теперь нет
Merilyn• 12 июля 2023
Может это странно звучит но если жена уезжает с детьми то вероятность распада семьи очень высока. Это надо или дене или обоим сторонам плотно поддерживать связь друг с другом, чтобы сохранить отношения
Решка7777• 12 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Хотілося б почути, що я помиляюсь(
’завяли помидоры’.. что тут нового услышать ?
Merilyn• 12 июля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Люди меняются и когда долго не видятся резко меняются и уже не те люди которые были вот и все
helena81• 12 июля 2023
Автор, вы же знаете где он служит, не берет трубку , приедьте, поговорите, поставьте точки, возможно нужен уже развод .
Merilyn• 12 июля 2023
Ответ дляhelena81
Да подавать надо, если не захочет разводиться приедет и поговорите
kuskus• 12 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Ітак:
2)Чоловік заставив нас уїхати
4)забороняв повертатися
Так і що вам не зрозуміло з його поведінки, вона дуже красномовна?
Автор, ви взагалі тепер вийдете на звʼязок чи усьо?…