Околовита• 12 июля 2023

Життєва ситуація. Ви б образились?

Ми проживаємо за кордоном. Пише кума, чи будемо вдома через тиждень. Відповідаю,що так. Вони хочуть приїхати подивитись місто. Їх 4 особи.
Ми орендуємо 2к квартиру, нас теж 4 особи. Місця немає де їх положити спати.
Відмовили. Запропонували допомогу в пошуку житла на пару днів.
Ви б теж образились? Я щось не так розумію,чи що
Пффф 100%• 12 июля 2023
В мене родичі і на полу ночували, на розстелених ковдрах, і подруги з дітьми в нас зупинялись в двушці. Але то я і моє оточення. В кожного по-різному.

автор Околовита • 12 июля 2023
Ответ дляПффф 100%
Але в нас нема місця щоб на підлозі постелити. І не має що постелити. Все залежить від метражу квартири
НаБалКоніХодять• 12 июля 2023
Ответ дляОколовита
Образилась і висказала незадоволення.
Это ее проблемы, ну, честно, ну это наглость, зачем ехать, если у тебя денег даже на жилье нет, почему они хотят за ваш счет развлечься?
СкокоМнеДадите• 12 июля 2023
Ответ дляОколовита
В нас курортне місто на березі моря. Ціни космічні. Але...
Так и что? Она знала, куда ехать хочет. Это наглость упасть на голову людям.
СкокоМнеДадите• 12 июля 2023
Ответ дляПенсіонер
Їздили до своїх дітей. (Дочка ,зять,двоє дітей).
Знімаємо квартиру неподалік..
Прийшли погостювати ,та наніс досебе спати.
Вы идеальные! Я серьезно. И все друг другу рады и никто не обижается.
Фима Собак• 12 июля 2023
Я б і не напрошувалась, краще б зняла квартиру десь поряд, щоб можна було поспілкуватися. А так вас просто хотіли використати і тому «образились», а по факту про себе послали.
ТайТаке• 12 июля 2023
Ответ дляОколовита
Польща, Колобжег
Это космос? Где то есть дешевле возле моря ???
АБВГДейка• 12 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Ви впишіть в пошуку 4 людини, а не дві. Ціна дуже гарно зміниться.
Шальная коклетка• 12 июля 2023
Ответ дляТайТаке
А вы чем читали? Написано же что четверо

Новорічна пальма• 12 июля 2023
В мене також була подруга нещодавно. Спати ж де, це не проблема. Проблемою для мене було те, що вона приїхала подивитися щось цікаве, і я повинна була їй це постійно показувати ,,Кружітє меня, Кружитє’. А я працюю кожного дня, після роботи і у вихідні хочу відпочинку. Але ж ні, після п´яти днів таких гостювань, я мертва, робота, своїх двоє дітей, приготування їжі, і постійні екскурсії з подругою. Мені тепер відпочинок пару тижнів потрібен, але ж ні, інша подруга повідомила, що їде через декілька днів
Хата на мати• 12 июля 2023
Капец, меня кума к себе звала, когда мы думали выехать, они снимают жилье в тихом городишке в Украине, у меня и в мыслях не было к ним завалиться в 2-комнатный дом, где их самих четверо. Наглость - второе счастье, и даже не думают люди, что кому-то неудобства причиняют. Это не от большого ума. Так что автор, вы правы, кума - нет. Пусть дальше обижается, если мозгов нет и воспитанием родители обделили.
Бюст Березуцкого• 12 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Та 3-4 тис за добу і знімуть 2-км.
Менее Более• 12 июля 2023
Автор, мы снимаем студию вдвоём, и у нас постоянно гости с целью посмотреть достопримечательности и увидеть нас. Я бы не обиделась, но не могу себе представить такую ситуацию, чтобы кто-то из друзей не рад был меня видеть и наоборот.
Чувиха• 12 июля 2023
А кума з сімʼєю хотіли у вас квартирі жити? Тоді правильно, що ви відмовили
Чувиха• 12 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
А гостиницу им снять религия не позволяет? Или они привыкли к халяве?
Такой же вопрос
Чувиха• 12 июля 2023
Ответ дляОколовита
Домік трохи подалі від моря можна і найти за доступну ціну, було би бажання, а у вашої куми напевно бажання тільки халяви
автор Околовита • 12 июля 2023
Ответ дляМенее Более
А я рада бачити куму і кума, дітей.
Але не має фізично місця в 2к квартирі
В спальні ліжко і вбудована шафа. Місце тільки на прохід.
В іншій кімнаті діти. Все!
Чувиха• 12 июля 2023
Ответ дляОколовита
Польща, Колобжег
Наводячи там космічні ціни, якщо звісно ваша кума не хоче президентський номер у лакшері пʼятизірковому готелі
Чувиха• 12 июля 2023
Ответ дляОколовита
Вітряно і море холодне це правда. Але люди купаються.
Яка температура води зараз?

автор Околовита • 12 июля 2023
Ответ дляЧувиха
Яка температура води зараз?
Не знаю. Ми не купаємось
Чувиха• 12 июля 2023
Ответ дляОколовита
Не знаю. Ми не купаємось
Пробували хоча б?
ТайТаке• 12 июля 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ой ,угомонитесь ,у меня по умолчанию такой фильтр стоял.на 4х 56 дол
ТайТаке• 12 июля 2023
Ответ дляНоворічна пальма
И ,вы что?
ТайТаке• 12 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Всех в сад• 12 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
ТайТаке• 12 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
фото
Всех в сад• 12 июля 2023
Ответ дляТайТаке
фото
Я просто не входячи в акаунт й з компу, то трохи дорожче виходить. Але навіть там прийнятні ціни
ТайТаке• 12 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
А если учесть что на аир бнб больше вариантов ,то ясно все
Всех в сад• 12 июля 2023
А кума згодна була спати на підлозі в проході?
автор Околовита • 12 июля 2023
Ответ дляЧувиха
Пробували хоча б?
Звичайно. Ми майже кожен вечір на морі.