Бідося• Изменено 12 июля 2023

Наскільки практичне таке зонування?

Двокімнатна квартира, одна кімната дитяча, інша - ось так. Там же - вікно
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну так вообще отлично.
Мы например по вечерам всей семьей собираемся в зале перед телевизором. Ужинаем за журнальным столиком и смотрим какой-то фильм. Такая у нас традиция, можно сказать. Я б не хотела чтобы на кровати это все происходило.
А так на диване, кровать отдельно стоит застеленая.
Саме так, дякую! Ви мене вірно зрозуміли
кураГАЛЯ• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Діти в окремій кімнаті
діти мають звичку ходити по квартирі
в самий неподходящий момент
а иногда и назло родителям
плюс без двери никакой звукоизоляции
на спальне должнабыть дверь с хорошим замком
А_мій_самий_самий• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Лляна штора як на фото на самій перегородці
А почему нельзя двери раздвижные в комнату поставить?
Ту перегородку мыть надо. И смысл, уж лучше просто шторку.
ВЫВсеВрете• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Удачи вам в ремонте.
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
діти мають звичку ходити по квартирі
в самий неподходящий момент
а иногда и назло родителям
плюс без двери никакой звукоизоляции
Я шукаю варіанти щоб всім було максимально зручно
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Помию, не проблема
Мамаша в бигудях• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Так, хочу відокремити ліжко і зробити інтимну зону. В цій кімнаті немає дверей
Вы уже пробували розставити меблі виходячи із іх розмірів, мені здається що 20 метрів це дуже мало, кутовий диван, ліжко перегородка, мають же бути ще інші меблі. В мене знайомі зонували скляними блоками , але в них метраж за 40 метрів, і зонували вони кухню від гостьового простору, щоб був перехід , барна стійка з одного боку, і скляна стіна із іншого. У вас будет маленький душний закуток. Можна ширму гарну поставити, як варіант
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Чим ширма краще розсувної перегородки?
А_мій_самий_самий• 12 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Точно. Типа жалюзийная
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Точно. Типа жалюзийная
Чим це краще, ніж в прикладі?
А_мій_самий_самий• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Чим це краще, ніж в прикладі?
Она не такая габаритная.и будет лучше циркуляция воздуха.
Редиска Я• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Виділити (відокремити) спальне місце для дорослих
Проходная будет ваша или ребенка, то что за ширмой себе делайте, ребёнку то что со столом, а то ночью ребёнок захочет в туалет , будет идти мимо проходной , а там у вас с мужем секс
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Там вікно, можна провітрити. На сон можна відсувати
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляРедиска Я
Прохідних кімнат в квартирі немає. Дітей двоє
Редиска Я• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
18-20 кв.м
Так 18 или 20, у меня 18 комната , её не перегородить конера будет, если 20-25 то да
Мамаша в бигудях• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Чим ширма краще розсувної перегородки?
Вона менше місця займає, і не буде створювати ефекта акваріума. Ви робите поширену помилку власників маленьких просторів, ( я із таких, якщо що), вы дивитись на рішення які призначені зовсім для іншого метража. Ви планування із реальними розмірами робили?
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Ні, поки тільки приміряюсь в голові
А_мій_самий_самий• 12 июля 2023
Ответ дляРедиска Я
Там не проходные.
2 отдельные комнаты.
Одна Детская.
Одна родителей.
Вот родители хотят у себя поставить кровать и диван. А на диване семьей собираться. ХЗ зачем перегородка. Лучше б двери поставили.
Мамаша в бигудях• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Ні, поки тільки приміряюсь в голові
Ну ось спочатку візьміть реальні розміри меблів і розставте їх.
Редиска Я• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Малувато, погоджуюсь. Але в дітей буде окрема дитяча. Діти одної статі
Ого это ещё для двоих детей и вашей зоной 18 кв, это мало( У меня спальня 18 кв, кровать 160 м. даже не 2 метра, на всю стену шкаф, телек висит , все куда там ещё лепить зону для детей, вот стою и думаю , только как на потолке
Редиска Я• 12 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
а як ви маючи дитину і не маючи дверей сексом будете займатися? краще гроші на двері витратьте
Там двое детей
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляРедиска Я
В дітей своя кімната, там два ліжка, шафа і два робочих місця. Ще шведська стінка. Я категорично проти телевізора в дитячій
А_мій_самий_самий• 12 июля 2023
Ответ дляРедиска Я
У меня тоже комната 18 кВ. И кровать 160, шкаф, тв. Хотели диванчик но с мужем развелись, и диванчик мне теперь не надо.

Не представляю как в такую комнату перегородку. Мне кажется дышать будет тяжело.
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий

Ліжко можна і 140. Диван кутовий компактний
А_мій_самий_самий• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Автор не выдумайте ничего.
Делайте в вашей комнате, как удобно вам с мужем. У детей есть комната, пусть там и тусуются.
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Автор не выдумайте ничего.
Діти ще не такі дорослі, я велику увагу приділяю спільним вечерям і часу разом
Свас в шоке• 12 июля 2023
Ответ дляБідося
Ні, поки тільки приміряюсь в голові
Тоді зрозуміло, а який розмір кухні?
автор Бідося • 12 июля 2023
Ответ дляСвас в шоке
Тоді зрозуміло, а який розмір кухні?
8 + винесений балкон. Там обідній стіл
Свас в шоке• 12 июля 2023
Ответ дляРедиска Я
Чим ви читаєте?
У автора 2 кімнати, у дітей окрема є
Вона в іншій хоче зонування
Мамаша в бигудях• 12 июля 2023
Ответ дляРедиска Я
Я вот тоже не понимаю как на 18 метрах втулить нормальную кровать, угловой диван, и остальную мебель, ещё и перегородка, слишком много желаний для такого метраж.