12 июля 2023

Сколько по времени вы ужинаете?

Результат:
вже голосів: 82
44 (53.66%) 5-15 мин
26 (31.71%) 15-30
6 (7.32%) До 5 минут
5 (6.1%) 30-60
1 (1.22%) От часа и более
Солоденька цукОрка 12 июля 2023
Никогда не засекала, сколько времени это занимает
Рожайтретьего 12 июля 2023
Вибачте а що там півгодини чи годину можна жерти?

Хоча якщо ви їсте суп, чи холодець китайськими паличками щоб схуднути тоді зрозуміло що так розтягувати їжу
9 1
Тектологиня 80lv 12 июля 2023
Хвилин 30. Бо паралельно як їм, то салат нарізаю іншим членам сім´ї, то мішаю що готується на плиті. Рідко коли можу сісти і спокійно поїсти, як в ресторані.
Плюс, в кожен прийом їжі в мене велика миска салату з зеленню. Треба ретельно пережувати))
Солоденька цукОрка 12 июля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Вибачте а що там півгодини чи годину можна жерти?

Хоча якщо ви їсте суп, чи холодець китайськими паличками щоб схуднути тоді зрозуміло що так розтягувати їжу
Можно поесть основную еду, а через полчаса попить чаю с чем-нибудь
Лупаю цю скелю 12 июля 2023
Швидко поіла і пішла.
одиночка 12 июля 2023
минут 40
В танке 12 июля 2023
Я дуже люблю їсти, тож з´їдаю все швидко.
Фоточки нема 12 июля 2023
У мене телевізор на кухні, люблю їсти, пити каву та дивитись Netflix на англійській. Тому можу довго їсти....
Железобетон 12 июля 2023
Стараюсь минут 15 не меньше. Так я хорошо насыщаюсь и больше не бегаю к холодильнику.
Добра, коли сита! 12 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Хвилин 30. Бо паралельно як їм, то салат нарізаю іншим членам сім´ї, то мішаю що готується на плиті. Рідко коли можу сісти і спокійно поїсти, як в ресторані.
Плюс, в кожен прийом їжі в мене велика миска салату з зеленню. Треба ретельно пережувати))
Ви намагаєтесь схуднути?
миссДавеча 12 июля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Вибачте а що там півгодини чи годину можна жерти?

Хоча якщо ви їсте суп, чи холодець китайськими паличками щоб схуднути тоді зрозуміло що так розтягувати їжу
Как минимум чувство насыщения приходит через полчаса. Надо хорошо жевать, я ж не собака дворовая за 3 секунды все проглотить, я жую и наслаждаюсь едой, для этого и готовлю вкусно и разнообразно
4 2
Пасти Ла 12 июля 2023
Минут пятнадцать. Если с бутылкой, то час.
Почекуха 12 июля 2023
Ответ дляВ танке
Я дуже люблю їсти, тож з´їдаю все швидко.
Є зайва вага? Мені дієтолог сказала, що ті хто їсть хвидко, мають зайву вагу
миссДавеча 12 июля 2023
Ем долго, тщательно жую, никуда не тороплюсь, наслаждаюсь едой. Плюс телевизор смотрю. Минут 30, не меньше
Тектологиня 80lv 12 июля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ви намагаєтесь схуднути?
Ні. Просто звичка така є - починати трапезу з миски салату. А потім все решта. Це ж корисно)
Добра, коли сита! 12 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ні. Просто звичка така є - починати трапезу з миски салату. А потім все решта. Це ж корисно)
Зрозуміло)
Мрію про пончик 12 июля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Вибачте а що там півгодини чи годину можна жерти?

Хоча якщо ви їсте суп, чи холодець китайськими паличками щоб схуднути тоді зрозуміло що так розтягувати їжу
Мій дід може їсти суп хвилин 40. Так все життя було і є😄
В танке 12 июля 2023
Ответ дляПочекуха
Є зайва вага? Мені дієтолог сказала, що ті хто їсть хвидко, мають зайву вагу
Так, звичайно що є. Я ж написала, що люблю їсти. Але розчарую вашого дієтолога, мої доньки теж люблять їсти, та зайвої ваги там і близько нема, навіть після пологів. Обидві доньки при зрості 174-175см мають вагу не більше 55 кг. В тата пішли)))
Роза в вазі 12 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Хвилин 30. Бо паралельно як їм, то салат нарізаю іншим членам сім´ї, то мішаю що готується на плиті. Рідко коли можу сісти і спокійно поїсти, як в ресторані.
Плюс, в кожен прийом їжі в мене велика миска салату з зеленню. Треба ретельно пережувати))
Вы не едите вместе с семьей? Над сковородками что ли?
Мне без сахара 12 июля 2023
Залежить від того чи є компанія..сама їм швидко .
Мне без сахара 12 июля 2023
А в ресторані їм довше звичайного...
Ольга520 12 июля 2023
Ответ дляПочекуха
Є зайва вага? Мені дієтолог сказала, що ті хто їсть хвидко, мають зайву вагу
Їм довго, дуже. Маю велику зайву вагу
Міс Всесвіт 12 июля 2023
10-15 хв. Якщо кіт лізе в тарілку, виходить довше, бо по ходу треба його відволікати.