Якщо у людини не було з собою довідок про хворобу, а комісію пройшов за 15 хв - придатний.
Хто звертався до адвоката з цим? Чи реально щось зробити? Чим все закінчилося?
олена олена• 53 минуты назад
Ответ дляYaLalina
Але багато хто подає адвокатські запити про не згоду з висновком ВЛК
У людини є інвалідність?
Just a crow• 52 минуты назад
Ответ дляYaLalina
И длиться это очень долго, а результатов ноль, если нет чем финансировать, чтобы истина восторжествовала
Я адвокат. Оскаржити реально лише в тому випадку, якщо людину відпустили після ВЛК і вона не була направлена у військову частину (наприклад, якщо видали мобілізаційне розпорядження на іншу дату і є запас часу). В іншому випадку навіть якщо подати скаргу, приходить відповідь про те що ВЛК при обласному/ Київському міському ТЦК не має повноважень розгдядати скарги стосовно військовослужбовців і потрібно подавати рапорт на ім´я командира.
Ответ дляkvitanka
А якщо подавати рапорт на ім´я командира? Людина - колишній учасник АТО, убд, має контузії і інші проблеми
Ответ дляYaLalina
Запит - це інше (з його допомогою можна витребувати копії певних документів, інформацію про стан розгляду і т.д). Імовірно, Ви мали на увазі подачу скарг на постанови ВЛК адвокатами від імені клієнтів.
олена олена• 36 минут назад
Ответ дляYaLalina
Ні, звісно. Якби був списаний - його б відпустили
А як він звільнився? І чому не мав інвалідності, якщо поганий стан здоровʼя? Як жив ці роки - без документів , відстрочки і тд?
Мед довідки зараз надавати - це без толку.
Ответ дляолена олена
Демобілізація була. Інвалідність не дали.
Грижі, протрузії після носіння бронежилету, випадіння всіх зубів, приглухуватість, контузії , головні болі і по психіатрії теж не дуже.
олена олена• 35 минут назад
Ответ дляYaLalina
Коли була демобілізація?
олена олена• 34 минуты назад
Ответ дляYaLalina
В 2016
З початку війни з 2022 як жив, в розшуку?
Чому ніяк не оформлював все нормально? Що у нього в резерві?
олена олена• 33 минуты назад
Ответ дляYaLalina
Як він міг все оформити, якщо туди тільки покажись і загребуть всеодно
Куди -туди? Інвалідність не тцк дає
олена олена• 32 минуты назад
Ответ дляYaLalina
Інвалідність ніхто не дає при такому
Він в розшуку був з 2022? Броні не мав за цей час? Вільно ходив по вулиці? На що розраховував??
олена олена• 31 минуту назад
Ответ дляYaLalina
Інвалідність ніхто не дає при такому
То що вам дасть повторне влк?
KaterionOK• 30 минут назад
Ответ дляYaLalina
Адвокатський запит тут нічого не вирішить (я сама адвокат, військовими справами не займаюсь). Можна подавати заяву про оскарження висновку ВЛК, якщо для того є підстави. Але Зазвичай виявляється, що мобілізований протягом останніх 5-ти років особливо до лікарів не звертався і у нього немає підстав для оскарження
Якщо ж у військовослужбовця є певні захворювання, то можна пробувати звільнятися за станом здоровʼя
Вам потрібно звернутися на консультацію до адвоката, який працює з медиками/ееспертами, які б могли оцінити медичні документи і дати рекомендацію, які ще потрібно зробити аналізи, дослідження стану здоровʼя
олена олена• 30 минут назад
Ответ дляYaLalina
Це не потрібні питання
Ці питання нормальні.
Якщо ви самі знаєте, що по його діагнозах інвалідність не світить, то ніякі оскарження нічого не дадуть