natafki• 13 июля 2023

Струк Марина Анатоліївна ендокринолог Київ

Чи можете рекомендувати лікаря ендокринолога Струк Марина Анатоліївна, для першого візиту, хто був поділіться враженнями.
Цікавить Святошинський район Києва.
PmB• 13 июля 2023
Послушаю

cvetyk• 13 июля 2023
Я була б вдячна якби хтось порадив гарного ендокринолога в Києві будь де!!! Але гарного
natadr• 13 июля 2023
Я була в Струк, років більше ніж 5, в приватній клініці, дуже сподобалась. Вона тоді і узд сама робила і аналізи уважно назначала і дивилась. Не сумнівайтесь, йдіть до неї на прийом, будете задоволена.
natadr• 13 июля 2023
Ответ дляcvetyk
А що у вас? Бо є і хірурги ендокринологи і ендокринологи . Раджу Рейтарську, до завдуючої реабілітаційного відділення
Надежда_Петриченко• 13 июля 2023
Ответ дляcvetyk
Зуев Константин Александрович
cvetyk• 13 июля 2023
Ответ дляНадежда_Петриченко
Зуев Константин Александрович
Дякую дуже
cvetyk• 13 июля 2023
Ответ дляnatadr
Мені треба зрозуміти чи то у мене вузли і треба брати біотпсію чи то псевдовузли і можна розслабитися! Ну і підкоригувати хронічну втому від гіпотеріозу!
natadr• 13 июля 2023
Ответ дляcvetyk
Зверніться на Пушкінській в центр ендокринологічний, по запису з направленням, то буде безкоштовно. Записуєтесь до ендокринолога, якщо є, візьміть попередні обстеження, направить вас на узд і які сдать аналізи і вже потім скаже що далі
cvetyk• 14 июля 2023
Ответ дляnatadr
Дякую