Усім привіт, підкажіть до якого лікаря звернутися, та які аналізи зробити.
Ситуація наступна, впродовж останніх 10 років вага була стала 65кг при зрості 165см, не скажу що мені було комфортно, але я звикла до себе такої( взимку мала проблеми ЖКТ, схудла на кг 3. Зараз для мене шок, коли стала на ваги, а там 69кг!!!! Місяця два тому почалися проблеми з волосся: випадіння, швидко жирніє, щомісячно маю молочницю(вже задовбалася пити всяку херню).
Думаю, що це може бути гормональний збій, що порадите? До лікаря немала змоги піти.