Лукава Кішка• 13 июля 2023

Де зручно зберігати фото з телефону? Телеграм? Можуть взломати якось?

Я часто люблю видаляти всю галарею зі свого телефону, або міняти телефон і не перекачувати інформацію, хочу вільний простір без забитих старих спогадів
у мене є закрита сторінка в інстаграм, там де є лише я, я туди скидаю всі фото (часто вони не адекватні). Зберігаю там фото уже приблизно 3 роки. Там вже більше 1000 фотографій.
Але тут я подумала, що досить легко взломати інстаграм (це як мій особистий щоденник), я там розповідаю про все на світі і люблю через роки передивлятися
який є варіант безпечнішого зберігання фото/відео? є варіант з телеграмом безпечним ? порадьте
Бавовнятко• 13 июля 2023
флешка
автор Лукава Кішка • 13 июля 2023
просто, якщо це хтось побачить, то буде позор , бо я туди випльовую всі свої емоції, всі враження і всі позорні фото
автор Лукава Кішка • 13 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
флешка
я б хотіла , щоб вони були у відкритому ДЛЯ МЕНЕ форматі, щоб у будь - який момент могла зайти
Сижу_и_плачу• 13 июля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Google Диск
Бабо-лебідка• 13 июля 2023
Полную конфиденциальность даёт только физический носитель. Облако потенциально всегда могут взломать или иметь туда доступ сотрудники компании,которой принадлежит облако.
Не цілуюсь з бодуна• 13 июля 2023
А чем жесткий внешний не устраивает?