Отчебучкина• 13 июля 2023

Одяг для першокласника

Підкажіть скільки чого потрібно? А що взагалі не купувати. Купили брюки, штани, кардіган, кофта на замку, сорочка, поло з довгим рукавом, спортивний костюм, 3 сорочки з коротким, боюсь накупляли не знати яке те навчання буде.
Доль Чекомбана• 13 июля 2023
Має вистачити. Я взагалі ще не купувала, крім костюмчика, завжди все відкладаю на потім...
Люблю джаз• 13 июля 2023
То ви вже з надлишком сорочок.
Вже не накуплюйте вистачить.
У мене новеньке фактично. Рубашки і брюки некст. Є з етикетками. Пролежало.
Може комусь треба продам за символічні гроші
Скіфська пектораль• 13 июля 2023
У нас уже в четвёртый пойдёт, не покупала ничего и не буду вплоть до сентября, только тетради и канцелярию. Харьков
Ну шо не так?• 13 июля 2023
Хватит этого. Еще неизвестно, холодно в классе или жарко. Обувь еще, сменку, кроссы на физру
Ну шо не так?• 13 июля 2023
Удобнее не рубашки, а поло, лучше на змейке даже. Если не умеет быстро застегивать, переодеваться на физру
ТаЕщеОптимистка• 13 июля 2023
джинсы, поло, кроссовки
Чижик Пижик• 13 июля 2023
Сорочок стільки не треба, нам вистачило однієї з коротким рукавом та вишиванки з довгим. Замість них-поло і кілька худі. Брюки поступово витіснилися джинсами.
Кросівки на фізру, вони ж в на перевзуття взимку, тому беру вже не перший раз чорні Скечерси.
Чижик Пижик• 13 июля 2023
Фізкультура тричі в тиждень, треба щоб дитина швидко переодягалися, тому одяг з гудзиками не найкращий варіант
Не гоню• 13 июля 2023
Я також в минулому році накупила сорочок, брюк, кардиганів. А з тою кількістю тривог і відключень світла і опалення, скільки було осінню і зимою, вони більше просиділи в сховищах. Тому вчителі просили одягати зручно і тепло. Докуповувала спортивних джогерів і худі на флісі, просто без малюнків, однотон. На свята вдягав вишиванку і джинси, білі кеди. Так і рік пройшов, етикетки з найкультурніших сорочки і брюк зірвала на останній дзвоник, так і пішов
Радуга-дуга• 13 июля 2023
Ви вже накупили
Вишиванку ще.
автор Отчебучкина • 13 июля 2023
Дякую всім за відповіді.
ЖаннаНеАгузарова• 13 июля 2023
Ох как я заморачивалась )) как и Вы. И юбочки, и море лосин разных, и рубашки, и блузки, и джинсы на любой вкус. В итоге ничего толком не носилось,особенно из классики. Висит в шкафу, а дочка надевает то,в чем ей удобно. Обычную повседневную одежду. А когда физ-ра вообще в спорт костюмах ходят. Идёт уже в 5й класс. Максимум куплю что-то интересное на 1е сентября.
Одяг та сумки• 13 июля 2023
ничего не покупала не парюсь. В том году школа онлайн как в этом будет?
Вышиванки 2 есть нарядные если что на 1 сентября оденет.
В нас у спорт зал просили кросы з білою підошвою - щоб підлогу не марати не чіркати чорною підошвою. Тому раджу не накупляти. Враховуйте що тепла нам не чекати з коротким рукавом більш не купуйте 3 хватить. я усе напередодні куплю
Айболитная• 13 июля 2023
Магазины 1 сентября не закрываются. Докупите потом, что будет необходимо.
Забобонний фрукт• 13 июля 2023
Если у вас не школа с приколами, которая в обязательном порядке требует определенный школьный дресс-код, то просто удобную одежду пастельных тонов. Ребенку в принципе должно быть комфортно. А сейчас ещё то в классе, то побежали. А если туда-сюда дистанционно, то куда вы потом денете строгую школьную одежду? Не во дворе же в ней гулять будет.