По прогнозу щось страшне, дощі кожен день і увесь день пише. Через 2 їдемо. Хто зараз там, все так погано?
Тоска в носках• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Тобто більше одяг брати з довгим рукавом. Ах шкода. Стільки було планів і те і те побачити
Я скажу так: погода дуже мінлива, але тепло і , навіть, жарко. Душнувато через вологу.
Вчора був день десь наче кінець вересня- ливень і темінь без просвіту.
Сьогодні гарний тихий день. По прогнозу дощі вже не пишуть, а сонячно +26-31. Візьміть якийсь кардеган, чи костюм спортивний, джинси на випадок дощу і парасолю. Все інше беріть літнє з одягу.
Тоска в носках• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Скажіть, а дощ цілий день чи просто пройшов і все? Стільки планів, стільки всього дитині пообіцяла(
Буває і цілий день , і ніч не вщухає. А буває нагонить, проллє так неслабо, шо аж на 5 метрів нічого не видно.А потім - сонце.
Вибирайте, де жити десь не на верхніх поверхах і сонячну сторону, а тінь і природу, тоді гарно відпочинете. Щасти вам!
Ответ дляТоска в носках
Дякую! Вчора і Київ заливало, ніби циклон йшов
Ответ дляТоска в носках
Дякую!