Удальонка• сегодня в 08:31
Болгарія, комусь прийшла інформація про паливний збір?
Хто бронював по ранньому бронюванню, чи в квітні, є якась інформація про паливний збір? Дякую.
Турагенція Tourdream• сегодня в 08:52
Автор, вчора почала надходити інформація по паливному збору по турам до Болгарії. Як і обіцяли основні туроператори по цьому напрямку, з травня порахувати паливний збір. 15 євро за особу.
Забрала і не сказала• сегодня в 08:56
Ответ дляТурагенція Tourdream
Підкажіть, якщо я своєю автівкою + дитина.Скільки приблизно буде той збір?
Турагенція Tourdream• сегодня в 09:00
Ответ дляЗабрала і не сказала
Цей збір тільки для турів з проїздом автобусом (чи літаком).
Його додали, тому що паливо дуже здородчало.
У Вашому випадку своє авто Ви самі заправляєте)
Экспертиза• сегодня в 09:39
Ответ дляЗабрала і не сказала
Узнаете на заправке:)
Удальонка
• сегодня в 10:24
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за відповідь, Альф також 15 євро, це в обидві сторони?
А поговорить?• сегодня в 10:33
Ответ дляУдальонка
Автобусний тур
10 евро за людину, тур в дитячий табір, Болгарія
Турагенція Tourdream• 1 час назад
Ответ дляУдальонка
Так, Альф теж 15 євро. Як раз вчора ввечері вони почали присилати повідомлення.