По прогнозу щось страшне, дощі кожен день і увесь день пише. Через 2 їдемо. Хто зараз там, все так погано?
Затишне кубло• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Взагалі немає просвіту? 3-4 години без дощу вдень, щоб гуляти?
да нет там постоянного дождя, люди еще и загорать успевают
Я тертий жук• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Є посвіт але не довгий. Погода тепла весна - рання осінь, літом і не пахне.
Затишне кубло• 14 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
не врите
Тоска в носках• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Та ні, просвіт є погуляти звичайно. Вчора -´позавчора взагалі без дощів було, жаркувато, навіть.
Але не знаю, як з сьогодняшнього дня буде. Багато грозових ливнів. З минулим літом просто не порівняти, настільки багато дощу і шквалів.
Ответ дляТоска в носках
Тобто більше одяг брати з довгим рукавом. Ах шкода. Стільки було планів і те і те побачити
ЕлькиПальки• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Та нормально все, вчера был дождь утром и вечером, прекрасноо гуляли. И какой прогноз вы смотрите? На гисметео смотрите, более менее соотв
ЕлькиПальки• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Скажіть, а дощ цілий день чи просто пройшов і все? Стільки планів, стільки всього дитині пообіцяла(
Берите и платья,и кроссовки, куртки не нужны, так холодно не будет, ветровку или кофту
Я тертий жук• 14 июля 2023
Ви вже створювали таку тему. Літо дощове, спеки не має і не буде. Он три дні без дощу передають, далі знов дощитиме і грози.
Ответ дляЯ тертий жук
Я пам´ятаю, що я створювала. Вас же ніж о не просить відписуватись, якщо вам це не цікаво. Пройшло доволі багато часу, уточнювала яка погода зараз, тому що сьогодні пакую валізи
Я тертий жук• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Ціле літо дощове, нічого не змінилося
Цьому регіону притаманна велика кількість опадів і сильна вологість, це не південь. Спека тут швидше аномальною вважається.
Затишне кубло• 14 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Не врите, я тут живу.
Представляете, моя подруга тоже. И общаемся каждый день. Только и жалуется на жару
Я тертий жук• 14 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Подруги ще ті брехухи))
ЖонДуан• 14 июля 2023
Відпочиваємо в Трускавці вже 2 тижні, дощ сильний і довго був раза два, а так короткочасні і потім спека. Як і ви дивилася прогноз погоди і набрали теплих речей, але не знадобились.