Кров з молоком• 14 июля 2023

Гора Поп Иван или Говерла. Опытные путешественники, посоветуйте, пожалуйста.

Какой лучший месяц для восхождения.
Группа неопытных туристов (без туррюкзаков и палаток) хочет попробовать свои силы - взойти на гору.
Нормально там в июле? Большинство в группе может в июле.
Недавно кто-то написал из советчиц, что на Говерле двоих молния убила. Этот риск в августе, сентябре такой же?
Можу брикнути• 14 июля 2023
Піп Іван Чорногорський

O-Yumi• 14 июля 2023
Говерла. Поп Иван сложнее для новичка. По погоде — лето, июль лучше всего. Смотрите внимательно прогнозы и выбирайте день, когда не ожидается дождей и тумана. Подъем на Говерлу технически не сложный, но требует определенной выносливости.
Любительшаурмы• 14 июля 2023
Везде есть туристические группы с гидами,к которым можно пристроится или пойти с ними заранее,так как укажут на некоторых участках,как лучше пройти. Есть несколько трасс подъёма,с разными уровнями сложности.Как по мне- главное, не во время дождя(камни, скользко)и держать свой темп(не спешить).При подъеме нагрузка наверх-сердце,спуске-ноги,колени
Inna_A• 14 июля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Як вам вдалося за два тижні обійти все. Ми роками їздимо щоліта, і не обійшли. Щодо Попа Івана. Так, є справді такі гори на різних хребтах. На Піп Іван Мармароський ідуть переважному кінці червня - на цвітіння рути, хоча то і період дощів. На Чорногорський Піп Іван друга половина липня - серпень хороший час для підйому, погода вже зазвичай сухіша. Порівняно з Говерлою мені Чорногорський Піп Іван більше подобається і виявився легшим у підйомі, бо менш стрімкі набори висоти, хоч і дорога триваліша. Ну і краєвиди кращі. На Піп Іван (Чорногора)ідуть із с.Дземброня. Мармароси ж ніби зараз закриті, там кордон і завжди був потрібен дозвіл прикордонників( ми брали на прикордонному посту у селі Ділове.(Закарпатська область).
Чорногорський хребет, я за нього казала. Ми на Піп Іван Чорногорський йшли від озера Бербенескул
Техпаспорт на медузу• 14 июля 2023
В августе прошлого года были в первом для нас пешем походе (с палатками и рюкзаками). 5 дней похода, 3 дня подряд поднимались на одну гору - Петрос, Говерла, Поп Иван. С погодой повезло - дождь был только в первый день.
Мы были с ребёнком 1,4 года, всё прошло отлично. В какой-то из тем уже показывала фото.
Виниловая пластинка• 14 июля 2023
З погодою не вгадаєш. Цього літа дуже дощить. І так, в цьому місяці чоловіка і дитину вбило блискавкою на Говерла, бо правилами безпеки нехтували. Майже раз на два три тижні когось з туристів рятівники шукають/ спускають з гір. Тому дуже раджу взяти досвідченого провідника. Ви ж не самі збираєтесь, а організованою групою?
Я дивлюся, у нас кожні вихідні організовують майже всі турагентства підйом на Говерлу. Не дуже важко. Але треба слухати всі поради і самостійно нікуди не пхатися)
Мольфарочка• 14 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
О тут є ті що хочуть лізти в гори)Мені завжди було цікаво спитати в таких людей.Чому?Для чого і що від цього стається що Ви туди вилізли..?
Це не можливо пояснити, та й навіть не всім дано відчути ту велич та красу природи , коли ти стоїш на хребті гори. Була в цьому році в поході, це повне перезавантаження.