Христя в тiстi• 14 июля 2023
Война, а богатые стали еще богаче
Блогеры покупают новые машины, еще дольше на отдыхе всей семьей, предприниматели открывают новые сферы бизнеса, как им это удается?(((
Сижу, торговли нет,покупательская способность падает или мы в разной Украине живем?(
Мудрецыха мира• 14 июля 2023
Ответ дляЧервона калина
Могла, это мое решение остаться в Украине. За границей мы никому не нужны и там работу найти ещё не реальнее и на пособие не выжить
Абсолютно навпаки. Мама з 2ма дітьми отримує стільки, що й працювати не треба.
І світ побачити можна і відкласти і не працювати, а вчитися, безкоштовно!
Я колись стільки на курси іноземної витратила...
І діти мову в середовищі вивчать, це для них великий вклад у майбутнє.
Кружите меня,кружите• 14 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Это вы про вербу и новый ее мерс? Ну работает девочка. Мне муж тоже купил за 100 к$ машину. Потому что работал и работает. Кума купила себе на этой неделе тоже недешевое авто. И летит отдыхать, отдых там по цене за облаками
Честным трудом заработали?
Кружите меня,кружите• 14 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Кто упал, а кто то поднялся. Всегда так было и будет. Как задолбали, считающие чужие деньги. Какая машина была у вас до войны?
В смысле задолбали?
Молча смотреть как Вы воруете?
все по ГОСТу!• 14 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Адвокат
Хм… уж очень многие адвокаты по уголовным сейчас на передовой. Это я вам говорю как адвокат с Киева. Да и не выглядят ваши сообщения как жены адвоката. слишком много в вас дешевой фальши и показухи. Помните фразу, ну если вы знаете ,конечно, раневской, что под самым красивым хвостом павлина ?) простите, но это про вас. Вы не жена адвоката. Максимум любовница. Или месяц замужем
Пушап Мі мі• 14 июля 2023
Вы знаете, я вот иду в магазин, покупаю авокадо несколько штук, зеленый салат, хлеб один из самых дорогих...вроде можно и подумать, что деньги у меня есть, но по факту больше я себе ничего и не могу сейчас позволить, во многом другом наоборот приходится экономить...может так и кажется, кто-то в кафе сидит...а з/п может быть и 10 тыс, может люди рандомно раз в месяц зашли..и так каждый день кто-то да заходит. Но и не без того конечно, что есть те, кто здорово наживается на всем, что происходит...я была свидетелем и на гуманитарке такого воровства, и в онко-отделении больницы поборов..это увы тоже есть.
лаМпочка• 14 июля 2023
В мене бізнес міжнародний - перейшла на новий рівень, клієнтів реально більше.
Син відкрив кафе - з кожним місяцем каса все вище, слава Богу.
Тому шукайте причину в своїх діях що саме не так, питання не у війні.
Пушап Мі мі• 14 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Не можуть всі люди вести бізнес, або відкривати кафе...спеціалісти повині бути у всіх галузях, і якщо в цих галузях офіційно мізерна з/п - то це вже не провина людини, це все загальна проблема ринку праці. Це тільки в нас люди розказують, що аби мати достойне життя лікарь повинен класти в кишеню, а вчитель додатково вирощувати помідори.
лаМпочка• 14 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Викиньте з голову нарешті, що гарно заробляти можна виключно в бізнесі.
Треба просто бути спеціалістом, а не очікувати що касир в АТБ не навчаючись колись розбагатіє.
Пушап Мі мі• 14 июля 2023
Ответ длялаМпочка
І скільки офіційна з/п гарного спеціаліста в гос. лікарні? Або в школі? Або в вузі? Або в пожежній частині? Ми в різних країнах живемо чи гарна з/п це 15-20 тис гривень?
лаМпочка• 14 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А вас що, тримають силоміць в держ лікарні чи пожежній частині?
Пушап Мі мі• 14 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Мене - ні. Але ви ж розказуєте, що треба шукати причину в свої діях...то в мене і питання до вас, що не так роблять ці люди і що ж їм робити правильно? Мабуть, пожежникам треба залишити роботу за вашою логікою і влаштувати своє життя в іншому місці. Або всім гос. лікарням закритися взагалі. Так треба зробити? Просто цікаво, як воно має на практиці працювати.
НеВРотик• 14 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Сейчас вам напишут, что он взяточник. И не мог он честно машину купить.
😂🤣а кто?)) у нас прям все честно работающие люди машины по 4 миллиона покупают?)))
лаМпочка• 14 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
І що вам не так?
Я наприклад підняла дупу, пішла з держ структури, перевчилася і тепер працюю у приватній галузі.
І мене власне не хвилює чи є кому працювати в пожежній частині чи держ лікарні. Я думаю саме про те що можу зробити Я.
Пушап Мі мі• 14 июля 2023
Ответ длялаМпочка
І що вам не так?
Що мені не так? Мені не так, що в суспільстві деякі люди думають тільки про себе. Так не сформується нормальне суспільство і нормальна країна, бо вас в принципі все інше не бентежить, тільки власне Я. Ну судячи по стану держ лікарень не тільки вас не хвилює їх стан.
лаМпочка• 14 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А що поганого що кожний з нас самостійно думатиме, яким чином забезпечити власний добобут?)
Пушап Мі мі• 14 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Якщо ви живете в державі, то вона влаштована дещо інакше...як мінімум, ви сплачуєте податки, за які влаштовується той самий спільний добробут, якщо ви їх сплачуєте звісно. Це впливає на загальний комфорт життя кожного в цій державі...на стан вулиць, будинків, доріг, міського транспорту, лікарень, муніціпальних послуг. Так, ви, наприклад, можете ніколи не користуватися держ лікарнею і ходити за власні кошти в приватну, але не дай Бог щось станется.. людині знадобиться дуже дорога послуга, яку вона не зможе оплатити, а держава у воєнний час надає таке лікування безкоштовно, або ракета влучила і когось швидка повезла рандомно в звичайну лікарню на операцію (це просто приклад)..і тут ви вже в повній мірі стикаєтеся з хаосом і поганими умовами держ лікарні, на яку вам було начхати.
Гидроусилитель руля• 14 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Ваша машина сколько стоит и кем вы работаете?
НеВРотик• 14 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Моя машина стоит 25 тысяч, работу потеряла, на квартиру в Киеве заработала в 25 лет, однушку, но тем не менее. Сейчас мне 33. К чему вопрос?
Гидроусилитель руля• 15 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
К вашим то ли ярлыкам, то ли претензиям, что человек смог купить машину и у вас не спросил разрешения.
НеВРотик• 15 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Вообще без претензий )) разрешения моего не нужно этому человеку, главное, чтоб совесть у него была чиста.
лаМпочка• 15 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Та а що саме не так?
Кожна людина власноруч дбає про свій добробут. Вона для цього навчається, обирає професію, працює, платить податки, забезпечує комфортний рівень життя.
Яким чином вам особисто нашкодило те, що я влаштувала своє життя?
Я у вас щось забрала? Ви щось втратили? Ви б щось отримала додатково, якби я бомжувала поряд з вами?
У чому саме суть претензій і яким саме чином я наношу шкоду моїй державі?
Пушап Мі мі• 15 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Та а що саме не так?
Ви зараз маніпулюєте та переводите вектор розмови зовсім в інше русло, до чого тут ваше життя? Не треба бомжувати поруч з нами, хай у вас все буде добре!)
лаМпочка• 15 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Маніпулюєте якраз ви.
Розповідаючи, що я нібито маю подбати про державу та співгромадян. Які ж мабуть не в стані пройти мій шлях і самостійно забезпечити себе.
Мій обов´язок - менше нити і платити податки, я це чесно роблю. І поки ви не навчитеся робити те самісіньке, так і будете купувати той нещасний авокадо раз на місяць та жалітися.
Пушап Мі мі• 15 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Маніпулюєте якраз ви.
Ви не маєте дбати про інших громадян, кожен з нас має дбати про загальне благо - і це тільки свідомий вибір.
Я не жалілася ні на що, а дала відповідь автору про стан речей у людей, що не обов´язково кожен, хто сидить в кафе - має зараз багато грошей. Я знаю, що также житти дуже добре, купувати дорогі речі, і знаю, що таке витратити не аби які кошти на лікування близької людини і житти на мінімум, хоча раніше все було інакше. Тож якщо ви думаєте - що хтось там має претензії до вас чи ваших грошей - багатьом немає жодного діла. Я говорю про свідомість громадян, якщо мені не байдуже, скільки заробляє комунальщик, бо я хочу бачити реально чисту вулицю і якісну роботу, аби людина робила по совісті і мала за те достойну оплату, то це не говорить про те, що ця людина вина, що оплата праці низька в нашій країні і ій треба одразу звільнитися, пів країни нехай звільняться і гарно будують своє життя і не ниють. Як все казково, але так не працює в реальному житті. Люди повині боротися за достойний рівень життя у всіх сферах і підтримувати один одного. В мене така позиція була завжди, і коли ми мали великі статки, і коли живемо на мінімум, для мене нічого не змінилося. Просто ваша позиція дбати тільки про власні інтереси, тому ви і не можете зрозуміти, що я з вами спілкуюся, як з громадянкою, а не як з жіночкою, яка щось здобула і комусь є діло до її гаманця, тому ви і переходите на особистості, намагаючись мене вколоти ’нещасним авокадо’. Але він щасливий і дуже смачний, так що не переймайтеся)
лаМпочка• 15 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ви знову почнете доводити, що комунальщики чи вчителі працюють у держструктурі вичключно з доброти душевної, а не через те, що мають якісь інші плюшки? Вибачте, але я вам не повірю)
Якщо людину щось не влаштовує - вона лише сама може змінити щось у своєму житті. Це її свідомий вибір - працювати за три копійки чи розвиватися і заробляти нормально.
Ніяка моя емпатія не додасть людині зарплати. Лише вона сама здатна щось зробити - міняти роботи, мітінгувати, вимагати, тощо.
Пушап Мі мі• 15 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Можна скільки завгодно розвиватися, бути супер профі, але мати офіційно низьку з/п, бо такий рівень оплати данної сфери. Пожежник може кинути роботу та йти де інде працювати, що ми будемо робити без пожежників? А от мітингувати - це вже абсолютно вірний вектор, але ж ви розумієте, що для цього і потрібно суспільство, яке підтримує зміни, а не говорить, що мені начхати в принципі, кожен сам по собі, я податки плачу і мене все інше не цікавить. Наша з вами розмова не була з самого початку про те, що ви маєте щось робити за інших людей, когось рятувати, або жаліти, а саме про підтримку людей в прагнені мати кращі умови праці, а не відповідати на це ’то пройдіть мій шлях, ато сидите такі тупі на свої роботах, не розвиваєтеся’. Я, наприклад, знаю дуже крутого хірурга в онко-відділенні київської держ лікарні, а зарплата офіційна для такої спеціальности ні про що, звісно там лікарі кладуть собі гроші в кишеню з пацієнтів, і вся ця система працює роками, як замкнуте коло. І звісно краще б наші громадяни виходили на мітинг за достойні умови праці і мали офіційно хорошо з/п, а не робили ці побори. Це вже зовсім інше питання, і тут цю відповідальність з людей знімати не можна. Як і нашу з вами відповідальність за підтримку інших, коли мова йде про гідні умови, бо коли ми говоримо, що нам наплювати, що хай не ниють, все ми про них знаємо, то чи підтримаємо ми цих людей, якщо вони одного разу вийдуть на мітинг.
лаМпочка• 15 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ну тобто через усі ваші багатослівні претензії ми все одно дійшли до того що таки людина або тим чи іншим шляхом вирішує власні проблеми, або продовжує працювати за копійки.
Хоч через навчання, хоч через страйки - це не має значення. В будь якому випадку вона має підняти дупу і щось зробити. Амінь.
Пушап Мі мі• 15 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Ви так і не можете зрозуміти, чому ’власні’ проблеми інколи спільні? Ви мені не надали відповіді, якщо всі пожежники, не вирішивши Власну проблему, підуть з роботи, ви що у разі пожежі робити будете? Бігати з вогнегасником?) Чи ви справді не розумієте, чому ці проблеми в будь-який момент можуть зачепити будь-кого з нас? Я не проти думки, що кожен сам створює ’власне щастя’...але коли хтось розказує, як всім треба ’не нити’, і піти щось робити де інде, то завжди цікаво, як люди уявляють це на практиці? І в жодної такої люди немає відповіді реальної, як влаштувати це, бо далі своєї розумної поради всім все байдуже і не стосується, і які взагалі до мене можуть бути претензії... то навіщо тоді взагалі щось радити, якщо ви не знаєте, як загалом вирішити глобально це питання і якщо кожен повинен це робити сам, без вашої участі.
НеКонец-Света• 15 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
У меня в школе перед войной было полставки 3000)