Маурита• 14 июля 2023

П´ятий день менструації, нестерпний біль внизу живота(((

Мені 37, двоє дітей, завжди 1-2 день місячних болючі, але цього разу не розумію що це, сьогодні п´ятий день і біль нестерпна з´являється саме під вечір, вдень все нормально. Біль типу скорочення матки, поки не вип´ю знеболююче просто вмираю. Консультувалася з лікарем онлайн, очно поки що не попала, виписала сироп Зінтаго, свічки ревмоксикам на ніч і пройти УЗД. Можливо в когось таке було? Кінець циклу а такий біль, чому, в чому може бути причина?
Тоскующая• 14 июля 2023
Зробіть тест.

Україна понад усе!• 14 июля 2023
Ендометріоз, поліпи, міоми, що завгодно. Треба йти на узд
автор Маурита • 14 июля 2023
До речі в гінеколога була на огляді останній раз десь на початку травня, все добре
Тоскующая• 14 июля 2023
І Вам потрібне УЗД.
Ну, і консультація лікаря.
Без цього всі припущення - гадання на кофейній гущі.
Тоскующая• 14 июля 2023
Ответ дляМаурита
З УЗД?
Зроблено у 80-х• 14 июля 2023
Ответ дляМаурита
А узд тоді робили?
Україна понад усе!• 14 июля 2023
Ответ дляМаурита
Узд робили?
автор Маурита • 14 июля 2023
Ответ дляТоскующая
З УЗД?
Ні, просто на кріслі
Україна понад усе!• 14 июля 2023
Ответ дляМаурита
Ні, просто на кріслі
Ну то не огляд значить, таке

Зроблено у 80-х• 14 июля 2023
Ответ дляМаурита
Ні, просто на кріслі
Може бути проявом будь чого.
Без УЗД не вгадати.
Їдіть як тільки закінчаться критичні дні
Гореотума• 14 июля 2023
Ответ дляМаурита
Ні, просто на кріслі
Так а что на кресле видно?
Шейку и влагалище?
Узи нужно. К счастью, повсеместно и доступно.
автор Маурита • 14 июля 2023
Краще мабуть трансвагінальне відразу робити треба чи звичайне теж покаже якщо є щось?
Тоскующая• 14 июля 2023
Ответ дляМаурита
Трансвагінальне і показовіше, і воду до усцячки пити не треба.
Тоскующая• 14 июля 2023
Але тест, щоб виключити одну з можливих причин, зробіть уже.
Сливочная пенка• 14 июля 2023
Ношпа
Бабця в мештах• 14 июля 2023
У меня обычно первый день болезненный и пятый, женский организм сложный механизм. Но лучше, конечно, провериться.
автор Маурита • 14 июля 2023
Ответ дляБабця в мештах
В мене перші два дні болючі як завжди , а з третього дня почалися болі саме ввечері і такі ніби скорочуються там м´язи, ніби схватками , такого раніше не було . Після знеболення попускає
Цікавий писочок• 14 июля 2023
Ще треба апендицит виключити. Там часто навечір боліти починає...
Дуболом• 15 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не обязательно то что Вы написали причина
У меня на УЗИ все нормально , при осмотре тоже ,мазки сдавала
После 35 лет тоже стало болеть очень сильно на 4 й день ,прямо до обмороков
Скорее всего гормоны не в норме ,у меня гипотиреоз ,отправила меня гинеколог к эндокринологу ,но пока не подобрали подходящую дозу эутирокса