Скорая помощь• 14 июля 2023
приїхали на 2 тижні в село
куди б повели дитину на вихідні (в будні працюю за комп´ютером):
- надувний басейн (діаметр десь 1,5 метри, на території),
- аквапарк в місті з невеличким дитячим басейном з гіркою.
В місті, де ми живемо басейну чи аквапарку нема.
Дитині 6.
Чи в будні хай в басейні дома, а на вихідні поїхати
Дитині 6.
Сонячний зайчик• 14 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Нікуди не їхать. Навіщо ті засцяні акварарки відвідувати.Гидота.
Удалено администрацией...
Спілий баклажан• 14 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
То вони там і миють дупи з гімороєм, та вагіни з молочницєю, ще і сцють в ту воду.
Вічний двигун• 14 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
Что-то у вас очень пренебрежительное отношение к людям
Качка в тапцях• 14 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Геморрой не заразный
Сонячний зайчик• 14 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
А бассейны думаете чище?
Вічний двигун• 14 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Зачем Вы это пишете, для самоутверждения?
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Не судіть всіх по собі) вилікуєте вже ті болячки
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Для самоизвержения.
Маргарита и Мастер• 14 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
Яке кончане
Туфли в чешуе• 14 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Все что окружает вас, появляется в вашей жизни-всего лишь отражение вашего внутреннего мира.
Пы. Сы. Живу в селе, 5 км от Львова, только что из аквапарка, правда с тренировки.
всегдаДаДа• 14 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
СтАличная Ылита вошла в чат.
Смажена полуничка• 14 июля 2023
моя донька полюбляє аквапарки, при нагоді у всіх поїздках навідуємося у місцевий аквапарк, якщо є.
А я нівроку• 14 июля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
СтАличная Ылита вошла в чат.
Вы знаете, я не из столицы. Но, думаю, в столице есть нормальные воспитанные люди, которые так и подумать не смогут, как написала Сонячний зайчик.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
так ненавидеть посетителей аквапарков могут только те, кто после них потом убирает))
Цирк на дроті• 14 июля 2023
А якщо поставити надувний в себе на подвір´ї?який є, по можливості, для дитини, це ж значно краще ніж раз-2 кудись поїхати, ми в батьків в селі так і робимо
Новопоштинская• 14 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
А ви звідки знаєте? Разом з ними мили дупу?)
Спілий баклажан• 14 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Я в такі місця не хожу. І вам не раджу.
Психологічка• 14 июля 2023
І як ми виросли без батутів, аквапарків, інтернету?
Я, наприклад, качалась з горбів, каталась на веліку, ловила раків і тирила яблука в сусіда.
Психологічка• 14 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Я в такі місця не хожу. І вам не раджу.
То якого ви розказуєте про те,чого не бачили?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 июля 2023
Ответ дляПсихологічка
Нормально виросли. До 25 не знала, що таке спина і як вона болить, а дитині 11 від сидіння в телефоні сколіоз і зігнутись не може бо болить спина і плаче.
Психологічка• 14 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Мої знайомі на літо зняли будинок. Два хлопці є, сидять днями в інтернеті,
з хати не виженеш.
Нагайна• 14 июля 2023
Поставити басейн на пенополістерол і накривають його еаеіч плівкою. Не холодно від землі і швидко гріється вода. У мене теж доньці 6 років то робимо так.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 июля 2023
Ответ дляПсихологічка
з хати не виженеш.
Так моя така сама.
Завжди з рушником• 15 июля 2023
Я колись купляла абонемент в спортлайф. Так там щоб пройти їхнього лікара, який давав довідку в басейн, достатньо було показати руки і ступні. І то він все це дивився пару секунд. Це одне. А те, шо люди з роздягальні дуже часто проходили повз душові і не мили свої дупи (типу вони чисті), то інше. А ще були кадри, які в дитячий басейн лізли просто в брудних шльопанцях, в яких вони тільки що прийшли з роздягальні, де перевзували своє вуличне взуття. Про баб та дідів 80річних в яких вже нетриманея сечі, я мовчу. Ті взагалі і сморкались і полюбе сцікали в басейн. Я оце всього надивилась і не хочу більш тих басейнів. Розумію звичайно, що там все обеззаражене. Але гидко від того всього до жуті. Люди в принципі гидкі істоти як такі.