З понеділка на дієті• 15 июля 2023
І все ж в мене ідеальна і дуже розумна свекруха
В неї позиція така:
Її син найкращий на планеті і її невістка найкраща на планеті.
Син про мене права не має кривого слова сказати і я про нього і ніхто не має.
Любить вона нас дуже і дуже.
Тому регулярно спокійно отримує все що їй хочеться. В цьому вона теж жінка розумна, не перегинає, але і дуже мало не просить. Не можу сказати що клянчить чи вимагає, але мило так попросить і відмовити не зручно.
Але в цілому рада що вона така яка є. Стна вона гарно виховала, навчила готувати, прибирати, прасувати , дала хорошу освіту.
Я рада що і сестри в нього гарно виховані і їх діти. Дякую їй за хороших тіток моїм дітям і братів з сестрами. Це важливо
Любить вона нас дуже і дуже.
Я такая - жду трамвая• 15 июля 2023
Кстати да, у моей свекрови сын самый самый, я самая самая, дети прекрасные. Я конечно губы не раскатываю. Всякое бывает.
Но у моей мамы мы все плохие.
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Но у моей мамы мы все плохие.
В моєї мами погана тільки я
Трохи гірша за інших і нічого не знаю.
Хоча я - вогень!
Трохи гірша за інших і нічого не знаю.
Хоча я - вогень!
Стефанія• 15 июля 2023
Якщо б вона дала йому добру освіту - прасували, готували і прибирали б йому інші. Як в нас.
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляСтефанія
До чого це ?
Вам от елементарного виховання не дали, яка освіта ви про що?
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ок. Повезло со сверовью
Ви б знали як їй зі мною повезло
Два-три тижні і фсьо• 15 июля 2023
Нарешті! Хоч в когось норм свекра, адекватна невістка!
Тисну руку.
В мене теж хороша секрушенція 😌
Тисну руку.
В мене теж хороша секрушенція 😌
Стрекозей• 15 июля 2023
Не, я в самой выигрышной позиции. Свекрови в нашей жизни вообще нет. С мужем у них не ладилось с самого начала, свекровь очень грубая женщина. Мы в разных городах, но я никогда в те отношения не лезла. Но ее нет в нашей жизни, так решил муж…
Кумедна• 15 июля 2023
Автор, спасибо за добрую тему. Очень рада за вас и вашу семью, пусть у вас все будет хорошо. Моя свекровь от первого брака тоже была изумительная. Я даже иногда думала, что замуж вышла,чтобы к ней поближе быть. Мы с ней общались даже после развода моего,т.к. она мне сказала: ’ Почему не звонишь? Я скучаю, ты же с моим сыном развелась, а не со мной ’. Она была очень весёлая, умная ,юморная и с удивительной терпимостью и доброжелательностью ко всем. С ней дружили и приходили в гости мои подруги, студенты её мужа, мне очень жаль, что её больше нет.
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляКумедна
Дякую.
В мене з мамою бувшого теж були дуже хороші стосунки і ми довго дружили після нашого розставання.
Самим приємним було те що коли почалась війна він жив у Швеції і мені набрав запропонував приїхати до них і це по її ініціативі, хоч на той момент ми з нею вже не спілкувались.
палка-копалка• 15 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ви б знали як їй зі мною повезло
Ваша мама вже нам розказала
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ваша мама вже нам розказала
О нє, вона так швидко би не оповіла всі мої нодостатки
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляКумедна
Ще додам що вона завжди мені розповідала як її свекруха жахливо ставилась до неї і я це бачила, завжди говорила що вона до своєї невістки ніколи так ставитись не буде, так і вийшло
LoveYouOrNot• 15 июля 2023
От в мене була найкраща свекруха в світі. Під одним дахом прожили 17 років і ні разу не сварилися) Але і я класна, тому так співпало 😅
Ближча мені ніж мама. І нічого не просила як ваша.
Шкода, її вже з нами нема, сумую дуже…😭
Кумедна• 15 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А у моей, слава богу, ее свекровь, по её рассказам, тоже была отличная, они умудрились в одной квартире прожить и сохранить хорошие отношения.
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Шкода, її вже з нами нема, сумую дуже…😭
Я чесно кажучи її прохання і проханнями не назву, от наприклад вчора я була в магазині взуття там дуже багато, в неї 42 розмір і кісточка, я купила собі, думаю піду і їй гляну і купила, бо вона якось пожалілась на те що їй важко ходити
Кумедна• 15 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А вы веселая)
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляКумедна
А вы веселая)
Я ж написала, я - вогень!
Обращеница• 15 июля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Счастье любит тишину, автор.
Это про деньги..а не про счастье
В моїй хаті моя правда• 15 июля 2023
Ответ дляСтрекозей
А я одружилась з повним сиротою. Також свого роду бінго. Але деякі таргани в чоловіка все ж таки є саме з цього приводу.
Миссис Буркул• 15 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Это про деньги..а не про счастье
И про счастье тоже.
И счастливая авторша в такое время не сидела бы, самоутверждаясь, на форуме.
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
И про счастье тоже.
Це ви самостверджуєтесь пишучи от те авторша, а що з часом не так? В мене 15.21 зараз
Працівниця року• 15 июля 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Но у моей мамы мы все плохие.
.
я Кукарача• 15 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ви б знали як їй зі мною повезло
Да заметно. Так ловко вывернули. Вроде как похвалили, а по сути много раз повторили, что она ’ много получает’, не сильно даже ей и выклянчивать приходится. Ох вы и манипулятор
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляя Кукарача
Мда
я Кукарача• 15 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Мда
Именно
’регулярно спокійно отримує’
’ дуже мало не просить. Не можу сказати що клянчить чи вимагає, але мило так попросить і відмовити не зручно.’
Чуть ли не профессиональной попрошайкой выставили человека. А никто и не заметил. Говорят, какая добрая тема). Браво, высший пилотаж.
Кстати, смайлик с кручением у виска незнакомому человеку - тоже показатель.
’регулярно спокійно отримує’
З понеділка на дієті
• 15 июля 2023
Ответ дляя Кукарача
Именно
’регулярно спокійно отримує’
Наче комусь цікаві ваші показники.