З понеділка на дієті• 15 июля 2023

І все ж в мене ідеальна і дуже розумна свекруха

В неї позиція така:
Її син найкращий на планеті і її невістка найкраща на планеті.
Син про мене права не має кривого слова сказати і я про нього і ніхто не має.
Любить вона нас дуже і дуже.
Тому регулярно спокійно отримує все що їй хочеться. В цьому вона теж жінка розумна, не перегинає, але і дуже мало не просить. Не можу сказати що клянчить чи вимагає, але мило так попросить і відмовити не зручно.
Але в цілому рада що вона така яка є. Стна вона гарно виховала, навчила готувати, прибирати, прасувати , дала хорошу освіту.
Я рада що і сестри в нього гарно виховані і їх діти. Дякую їй за хороших тіток моїм дітям і братів з сестрами. Це важливо
Шпондєр• 15 июля 2023
А яку освіту, теж хочу бути хорошою свекрухою

Свідок Перемоги• 15 июля 2023
Я також маю щасливих 25 р життя в шлюбі та хорошу свекруху
Часто тут пишу за неї - путівки в санаторій , шуби, побутова техніка - ми з чоловіком дуже її балуємо
Любить вона нас і наших дітей
Моя мама рідна не спілкується зі мною , моїх дітей за 20 років в очі не бачила -хоча живе поруч
Свідок Перемоги• 15 июля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
И про счастье тоже.
И счастливая авторша в такое время не сидела бы, самоутверждаясь, на форуме.
Це звичайна подяка
Будь вдячним за те що маєш
І Господь дасть тоді ще більше
Це ж елементарні речі
Що ви пишете єрунду
Господиииии божееее
АсобеннАя• 15 июля 2023
Вам пощастило. В мене така свекруха, гарний син, а ми з донькою...краще би нас не було.
Миссис Буркул• 15 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Це звичайна подяка
Будь вдячним за те що маєш
І Господь дасть тоді ще більше
Це ж елементарні речі
Що ви пишете єрунду
Господиииии божееее
Це ви пишете навіть не єрунду, а фантастистичне марення.Тобто всі, хто вже загинув від ракет, від повені, від рук солдат, всі ці люди були масово невдячні на тій території? Чому господь такий вибірковий? Чомусь їм не те що не дав захисту і підтримки, а забрав , усе і одразу.
А до егоїстки автора, яка писала нам в 1.30 ночі з-за кордону, аби похвалитися - він прихильний і дає?
Теорія вдячності щось не дуже працює в екстремальних умовах.
Дякувати через форум? Ну то хіба свекруха сидить тут також. Може це ви?