КинДза• 15 июля 2023

Фотообои

Делаем ремонт в комнате подростка. Захотел на одну стену фотообои с картой мира, остальные-однотонные.
Вопрос-в чем разница между флизелиновыми и бумажными обоями. Какие смотрятся лучше и долговечнее? Спасибо.
Залатавая• 15 июля 2023
Флізелін звичайно краще

Залатавая• 15 июля 2023
Але це внутрішня сторона. На флізеліні. А зовнішня може бути різною.
Але повністю паперові, то екологічно звичайно, але не практично і зовнішній вигляд не дуже
автор КинДза • 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Дякую. А для вигляду і довговічності краще брати і внутрішню і зовнішню сторону флізелінову?
Залатавая• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
Зовні флізелін не буває.
Ну є просто білий флізелін у великих рулонах, але потім фарбують його .
автор КинДза • 15 июля 2023
Флізелін це така трошки шершавість і об´ємність, більша товщина полотна. А папір-тоненькі і повністю гладенькі, так?
автор КинДза • 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Зовні флізелін не буває.
Ага, дякую .
Збираємся їхати щось підбирати, хочу підготуватися, щоб не ставити продавцям дурних питань)
Залатавая• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
Флізелін,це як тканина- підкладка. Тоненький слой. Легше клеїти, мазати одну тільки поверхню можна, скриває незначні нерівності стіни.
А піпір - як папір. Легкий до стирання, брудниться, не миється.
Ну єдине, якщо взяти ну дуже якісні і дорогі,то можливо деякий час послужать.
Але сенс?
автор КинДза • 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Але сенс?
А на стіні буде візуально різниця між такими фотошпалерами паперовими і флізеліновими? Чисто візуально? Стіна рівна, недоліків скривати не треба.
Залатавая• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
Ні, не видно. Це для майстра має значення під час роботи більше

Залатавая• 15 июля 2023
Не розглядали варіант під фарбування?
Для кімнати підлітка саме то. Можна підфарбовувати час від часу
автор КинДза • 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Я вам дуже вдячна!
Останнє запитання і від вас відчеплюся)
Щойно продавець мені відповів:

’Готових немає, можемо надрукувати під конкретний розмір стіни вініл на флізеліновій основі. По якості краще аніж просто флізелін.’

Оцей вініл на фліреріні-це гарний вибір? Буде дорожче, але мені важливо, щоб гарно виглядало і не стиралося.
автор КинДза • 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Не розглядали варіант під фарбування?
Так, інші стіни будем брати під фарбування, але одну він хоче саме з такими шпалерами, сподобались йому дуже
Заикальница• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
и разлазятся при поклейке
Заикальница• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
Ага, дякую .
есть еще среднее между ними это виниловые обои
Залатавая• 15 июля 2023
Ответ дляЗаикальница
и разлазятся при поклейке
Ніколи такого не було. Але що ви маєте на увазі ’розлазяться’?
автор КинДза • 15 июля 2023
Ответ дляЗаикальница
А вініл на флізеріні?
Залатавая• 15 июля 2023
Ответ дляЗаикальница
Це не дуже гарний вибір для дитячої кімнати. Але якщо автору сподобається, то все можливо
Заикальница• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
А вініл на флізеріні?
нет это разные вещи. есть виниловые и флизилиновые обои.
Заикальница• 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
почему?

Залатавая• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
А вініл на флізеріні?
Вінілові можуть бути на флізеліні і на паперовій основі
Невгамовна шахиня• 15 июля 2023
Дорожчі обирайте. Їх і мити можна, і просто перефарбувати, коли набриднуть.
Залатавая• 15 июля 2023
Ответ дляЗаикальница
почему?
Сам вініл. І в експлуатації для кімнати з активним мешканцем це не надовго.
Зовнішній слой дуже піддається механічному впливу, пошкодженню. Якщо брати, то найкраще обирати з мінімальною зовнішньою структурою
Заикальница• 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
с активным только асфальт закатать тогда.
Невгамовна шахиня• 15 июля 2023
Я б не змогла, щоб на стіні так явно було написано rus*ia та муляло в очі щодня.
Залатавая• 15 июля 2023
Ответ дляЗаикальница
Вам видніше. Як душа бажає.
Але на щастя на ринку оздоблювальних матеріалів є інші варіанти, окрім асфальту і це не може не радувати
автор КинДза • 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
В мене зараз є варіанти саме по фотошпалерам:
1. Папір 1000 грн
2. Папір на флізеріні 1500 грн
3. Вініл на флізеріні 2600 грн
Що б ви обрали?
Заикальница• 15 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Вам видніше. Як душа бажає.
не знаю. мы в детской клеили флзелин. правда полгода еще прошло но все на месте
автор КинДза • 15 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Блін, мені теж муляє . Син пропонує букву S спереду дописати
Заикальница• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
1. Папір 1000 грн
2. Папір на флізеріні 1500 грн
3. Вініл на флізеріні 2600 грн
Що б ви обрали?
смотрите еще с какими выгоднее будет расход. винил обычно идут метровые и длина кажется 10 м. флизелин 53 и по 15 м.
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2023
Ответ дляКинДза
Винил на флизелиновой основе