Ласую колобками• 15 июля 2023
Якщо дитина наступила на цвях?! Треба порада
Дитина в селі з бабусею. Наступив на цвях старий і ржавий, бабуся повела в амбулаторію сільську. Там обробили і замотали ногу, спитали за вакцину від правця. Він привитий.
В цій історії можна ставити крапку чи які далі дії? Може, треба забирати в Київ і робити обстеження?
Йосип_молодий• 15 июля 2023
У меня тоже наступали дети , тоже самое спросили за прививку и отпустили все хорошо обрабатывала и быстро зажило все это было пару лет назад
Бавовнятко• 15 июля 2023
Дитина розбила голову, але вдома або дерев´яне ліжко. Зашивали. Сказали додаткового щеплення не потрібно, так як є всі вакцини по графіку.
Запитувала у двох хірургів і педіатра .
Затишне кубло• 15 июля 2023
Мне кажется,нужно уточнить,не нужна ли еще одна прививка от столбняка.
Затишне кубло• 15 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
Запитувала у двох хірургів і педіатра .
Ну ржавий цвях це группа ризику по правцю
Україна понад усе!• 15 июля 2023
Привитий- не дорівнює імунітет.
Здайте аналіз на антитіла, тоді можна буде про щось говорити.
Цікавий писочок• 15 июля 2023
Проблема була б якби цвях був в землі на глибині сантиметрів тридцять. Якщо просто в пилюці валявся - спостерігати за раною та й усе.
Ответ дляБавовнятко
Запитувала у двох хірургів і педіатра .
Какая прививка если это дома об кровать ?)) наш тоже в Германии разбил голову об угол , зашивали, ни о каких прививках речи не было , у нас их ни одной!
ТаПрямТам• 15 июля 2023
Автор, если прививка есть и срок актуальный, то сейчас важнее правильно обрабатывать рану и всё.
Бавовнятко• 15 июля 2023
Ответ дляGuzelli
І що як вдома?
У мене не стерильно
Бжоли-бандерівці• 15 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
І що як вдома?
У мене не стерильно
Люди не позорьтесь, інтернет в доступі. Хоч поверхнево почитайте про правець
ХвилювАллочка• 15 июля 2023
Я колись малою пробивала теж в селі , Баба в марганці парила мені ногу і все зажило