Однозначная• 08 февраля в 23:53
Поясніть, для чого водити своїх дітей до церкви?
У віці 5-7 років, а то і менше.
Біля мене на службі сиділа мама двох янголят, разів 15 кожне з її янголят пробиралось до середини лавки щоб їй щось сказати, говорилось це довго, з ниттям, мамканням, щескільки/щедовго, паралельно штовхаючи людей через які вони пробиралися кожні 5 хвилин і стаючи на ноги людям в ряді. Ще десь позаду вили, пищали і нили інші дітки.
Одне запитання: для чого ?
Вітаміни косметика• 09 февраля в 04:47
люди вірять у щось чогоема- блаженні. Ще і більшістьрашистських церкв і ідуть туди
Леннон_Жив!• 09 февраля в 06:58
Ответ дляОднозначная
Ні, зіпсувати день мінімум 20 людям
Это портит день? Значит этим 20 людям нужно остаться дома и не портить себе день в мучительной церкви, где воют и топчут дети. И ещё, а задайте этот вопрос вашему батюшке, интересно, что он ответит?
Свій варік• 09 февраля в 07:06
Ответ дляпостою_послушаю
На самом деле когда священника рукополагают в священство он получает дар Святого Духа прощать и отпускать грехи. И каким бы грешным он не был(а он в любом случае грешен, потому что безгрешен только Господь), но в момент, когда он произносит молитву на отпущение грехов, грехи отпускаются, потому что не священник их прощает, а Господь. И человек А, если он действительно искренне раскаялся, может быть на этот счёт спокоен
Це абсурд але добре, я приймаю відповідь.Ви перша людина яка відповіла на питання не виставляючи цитату з Біблії яка не відноситься до теми. В мене є ще питання, буду рада якщо ви зможете пояснити. Ви християнка?Є Бог, він всемогутній, ми всі діти Божі і Бог всі свої діяння робить через любов,так? Кожна релігійна людина вважає свою релігію істинною.Як ви поясните бажання церкви розширити вплив і вбити інших дітей Божих? Тут можна згадати про хрестові походи. Чому ви думаєте що Бог це зробив? Чому він повів армію в ці хрестові походи? Я розумію що фізично Бога там не було але це ролі не грає взагалі тому на цей фактор не можна звертати увагу.
курасаны• 09 февраля в 09:06
Ответ дляСвій варік
Ок, ситуація.Людина А вбила іншу людину.Людина А настільки сильно розкаялась що пішла до священника бо хоче щоб її пустили в рай.Священник гвл дітей, він виходить служить не Богу а темним силам бо він сам зло, він вовк в овечій шкурі а людина А цього не знає.Виходить що людина А ходить щасливо по землі бо знає що її пустять в рай а її в рай не пустять бо інструмент виявився не робочим? Виходить що ми без священника не можемо взаємодіяти з Богом а священник виявився тільки притворяється.Я все вірно описала, це так працює?
Священник за свої гріхи сам відповість і кара його буде більше, ніж простого прихожана.
Він рукоприкладений, тому яку б шкуру він не вдягнув, але функцію інструменту взаємодії він виконує. У нього свої відносини з Богом, у вас свої.
Рекомендую ходити до священників, яким довіряєте. Якщо вас бісить його поведінка, його статки, то нн силуйте себе.
Нажаль, без сповіді і причастя (приймайте кров і плоть мою) немає спасіння душі.
Ми можемо звичайно покаятись і в 80 років. А рапиом не доживемо.
Ще існують служби соборування. Не часто, в певні дні. Там теж при соборуванні відпускаються гріхи ті, які ти забув чи не знав, що то гріх.
Люди або вірять в це, або ні.
Достукуватись ні до кого не збираюсь і переконувать.
Був період, коли я це все знала, розбиралась і ходила в церкву.
А потім як відрізало. Потім діти і ніколи. Сама не причащалась і не сповідалась більше 10 років.
Зараз переход цих церков, забирання храмів, скардали, перенос свят. Це все так брудно. Я не можу зрозуміть до якої церкви ходити правильно. Мене це пригнічує сильно.
Але я і готувалась завжди до таінств відповідально. Постила, вичитувала акафісти 3 дні, вечірня, ранкова служба. Тобто для мене справді піти до таінства було випробуванням. І це мене так вимотувало, що мнні вже байдуже було що там за батюшка
Люди або вірять в це, або ні.
курасаны• 09 февраля в 09:06
Ответ дляА вот недавно
Цікаво,це тільки в Україні діти всім заважають - у літаку, поїзді,кафе,ресторані, магазинах,тепер у церкві. Закрити всіх дітей по домівках!
Тільки тут. Ніде нема такого дітоненависництва
Бабулька• 09 февраля в 11:32
Ответ дляВесёлая морковка
И это пишет верующая
ещё и с зу что пудов. Терпи, и не ной
сильно верующие - самые страшные люди))))
Бабулька• 09 февраля в 11:33
Ответ дляКаваЗМолоком
А мне непонятно, зачем вообще туда ходят. Взрослые
я вам расскажу зачем, чтоб переложить отвественность с себя на бога !
Светка-пипетка• 09 февраля в 12:47
Вообще не понимаю, зачем туда берут детей. Ещё и наши церкви, стоять до полу смерти в духоте
постою_послушаю• 09 февраля в 13:17
Ответ дляСвій варік
Бог не вёл армию в эти походы, вот и весь ответ.
постою_послушаю• 09 февраля в 13:17
Ответ дляElani
Как Ваш пр?
Никак пока, спасибо, что интересуетесь
АсобеннАя• 09 февраля в 13:18
Я би сказала, що не діти проблема в церкві, а їхні батьки, які не поважають інших. Конкретно у вашому випадку - знаючи, що діти непосидючі, мама могла би сісти скраєчку лавки, щоб діти по ногах людям не бігали, а ще краще - пильнувати їх, бо раптом та дитина взагалі з церкви на вулицю вибіжить. А якщо вже зовсім тяжко, то можна і вийти з дитиною прогулятися біля церкви. Мій батько товаришував зі священником, який з нуля відновив закинуту церкву, сам живе скромно, а при церкві чого тільки нема - від бібліотеки до спортзалу і медичного кабінету для тих, хто не має можливості платити, навіть стоматолог приходить на волонтерських засадах. Біля церкви чи не з самого початку облаштували дитячий майданчик - і мамам добре, і дітям, і іншим прихожанам, у яких ті діти під ногами не бігають.
Самохвалова• 09 февраля в 14:50
Вот сразу издалека видно верующего человека. Сама доброта и понимание.
Вопрос зачем туда ходите лично вы, если вообще далекий от религии человек
Обижулька• 09 февраля в 16:55
Ответ дляИнтимная
Чтоб зеле хорошо было
Главное, чтобы путлеру и его поддержке не было хорошо
Куда ж без меня• 09 февраля в 17:46
Ответ дляОднозначная
Тут таких мамаш пів теми
Тут здебільшого атеїсти - чесні люди, які не вдають з себе віруючих, як це робите ви.
Сяду на шию, дорого!• 09 февраля в 19:34
Ответ дляОднозначная
Странная реакція на що?
На те що тобі не дадуть ні подумати, ні помолитися, ні сконцентруватися?
Для того, чтобы испытать прочность вашей веры. Бог терпел и вам велел
Пластилин_Колец• 09 февраля в 20:40
Ответ дляКаваЗМолоком
В Санта Клауса тоже верите? Пора бы уже повзрослеть
есть люди, которые веоят в Бога и которые не верят в Бога. То, что атеисты лучше верующих - это убеждение родом из СССР
Пластилин_Колец• 09 февраля в 20:43
Ответ дляХочу в БАНю
В всіх яких я була лавки були
рядов лавок у православных в храмах нет. Есть стулья и лавки под стенами храмов.
Ряды стульев у католиков. У греко католипов пол храма с рядами, пол храма без рядов
Хочу в БАНю• 09 февраля в 20:48
Ответ дляПластилин_Колец
Ясно. Я Греко-Католицьк, думала так у всіх.
Православні храми не відвідувала
Пластилин_Колец• 09 февраля в 21:18
Ответ дляСвій варік
Як ви можете самі вірити в таку нісенітницю і ще й додумуєтесь казати це іншим? Бог любить всіх і нікого не наказує, грішні душі самі наказують себе вибираючи важке наступне життя для засвоєння певних уроків. Мені шкода що більшість людей настільки погано думає про Бога тим що вірять ніби він має якесь відношення до любої з релігій.
историю Давида и Вирсавии помните? За грех отца, у Давида умер сын новорожденный и умирал 7 дней.
Там Бог разговаривал с Давидом и он точно знал, что и за что.
Если брать христианство сейчас, когда Бог не говорит впрямую что и за что....., то понять сложнее, но пробовать можно.
Я знаю случай, мне рассказывала женщина из своей жизни. Она сделала неправильный выбор и послупила неправильно. И почувствовала , как сгустилась рядом тьма. Бог отошел. Она заболела, через некоторое время запил муж.
Наказывал Бог или не наказывал - это сложный вопрос, он просто отошел. А от дьявола хорошего не бывает.
Но за неправилльный поступок она получила наказание.(
постою_послушаю• 09 февраля в 21:23
Ответ дляПластилин_Колец
По разному бывает. В нашем храме куда я сейчас хожу лавки есть. И ещё один знаю православный со стульями.Приблизительно половину службы мы сидим. Но это не в Украине
постою_послушаю• 09 февраля в 21:25
Ответ дляХочу в БАНю
Православні храми не відвідувала
Серьёзно вы ни разу за всю жизнь не были в православном храме? В Киеве, в Почаеве- просто на экскурсии?
Хочу в БАНю• 09 февраля в 21:27
Ответ дляпостою_послушаю
Та от пригадую, що мабуть не була. В Києві бувала часто але не в храмах
В Почаєві не доводилося бути
Пластилин_Колец• 09 февраля в 21:28
Ответ дляпостою_послушаю
я писала - что стулья вдоль стен и коллон, и лавки сзади в храме вдоль стен. Мест , где сесть достатоочно, если надо сесть.
Или в вас в середине храма поперек храма лавки, не вдоль стен?
Пластилин_Колец• 09 февраля в 21:38
Ответ длякурасаны
Люди або вірять в це, або ні.
я сначала тоже растерялась.
Но потом поняла. Ходила в УПЦ, там точно знаю, что есть Бог.
Зачем идти в другую церковь, где еще неизвестно, что там. А когда посмотрела как отбирают храмы, как били священника и тащили его по аллее, он только закрывался, ( ужас!!!) а рядом прошел священник от тех , кто занимает, и ничего не сказал, просто пошел оприходовать имущество.....
Я там, где знаю, что Бог был и есть. Это мой выбор.
Пластилин_Колец• 09 февраля в 21:44
Ответ дляА вот недавно
Мне дети никогда не мешали.
Интересно - это только на советчице детей не любят, или в жизни тоже?
Я ходила с детьми в храм. Там где мы ходили - детей привечали. Ставили у подсвечников, за свечками смотреть, если они хотели.)))
Как то пошли в другой храм а там за то же самое по рукам дали. ((((Я подошла к священнику, он сказал - что да, у них бабушки не правы, но я поняла, что так и будет, мы туда больше не пошли.
Ходили в свой первый и другие. где этого нет и к детям хорошо относятся.