Редисочка• 15 июля 2023
Мама назвала мене нищебродкою
Доброго дня, справа в тому, що я вчорашня студентка, працюю не так давно, дохід невеликий близько 18 тисяч на місяць. Хочу з´їхати від батьків в місто, знімати кімнату, квартиру з подругою. Мені з мамою морально важко, терпіти не можу коли хтось мені вказує, що мені робити, а мама постійно до мене чіпляється, все їй не так, почала давати їй гроші, щоб компенсувати те, що витрачається на комуналку, продукти, купую продукти, побутову хімію, нещодавно віддала їй 7 тисяч, їй там не вистачало, щоб дещо оплатити. Сьогодні вона "вигнала" мене працювати на город, коли сильно сонце гріло, ми говорили, працювали, і ось я сказала їй, що мені цей город не потрібен, я нічого не їстиму з нього, що я хочу в вересні з´їхати, як будуть гроші. Вона почала кричати на мене, що хто я така, щоб судити за життя, що я нищебродка сільська, почала висміювати мій дохід, сказала, що я ніхто, що в мене немає нічого, що мені навіть немає де жити, а в неї є будинок. Сказала, в моєму оточенні люди, які заробляють високу зп мріють , щоб скоріше настали вихідні аби поїхати обробляти город на дачу, а я носом кручу. Вибачте, за таку довгу розповідь, але накипіло. Я себе відчула такою нікчемою, що аж гидко від себе стало
Редисочка
• 15 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
и прямо 18 тыс. платят? что- то сомневаюсь.
Підіть, спробуєте. Якщо маєте мед освіту. Просто аптека в хорошому місці, де переважно платоспроможні клієнти, і тому косметика йде на ура. Ля Рош, Віши і інші марки. До Нового Року була менша зп, а тепер підняли. Хочу піти на заочку на провізора, щоб в майбутньому просуватись впепед
постою_послушаю• 15 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Нормальная у вас зарплата
Я бы даже сказала не очень реальная. Вчерашняя студентка, в селе, и 18 тысяч?
ЗавЛабСнаб• 15 июля 2023
Я думаю что Вы тролик :)
Но уезжайте прямо в августе. Спросите на работе нет ли вакансий на вашей должности в большом городе и собирайте вещи.
Дела не будет.
Огород вам не нужен
Квартира - под вопросом. Пока. Одно снимать, искать мужа с квартирой, уехать за границу.
Ставить цель «квартира» и мучаться с мамой в вашем возрасте и ситуации в стране нет смысла вообще
Дела не будет.
Огород вам не нужен
ША! я прийшла!• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
В мене графік 2/2 на даний момент, вона питає в мене, чому я не беру додаткові зміни. Коли говорили за те, щоб я жила окремо, вона типу сказала, що то гроші в нікуди, що вона допоможе назбирати мені на свою квартиру, але чесно, я не хочу з нею зв´язуватись, хоч це і моя мама
В житті тре робити те, що хочеш. Знімайте. Живіть окремо. Навідуйте маму. Все.
Чорт і Шо• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
я продажник с 30летним стажем. так, что пробую до сих пор. у нас провизор 10 получает в Неболейке.
Тепличная• 15 июля 2023
Круто, мати виросла у селі і звинувачує вас у тому, що ви з села?
Схоже на звинувачення моєї матері у тому, що я еврейка ( по-батькові). Звинувачення зовсім не в тему, бо я усім ділилася, а жадібною була саме вона. На квартиру не пропонувала мені допомогти назбирати, в неї була ще квартира під здачу, а мені не допомогла молодіжний кредит узяти. Квартира, де жили, була видана на двох, але то лише її, документи на неї ховаються усе життя, бо я ж ´відберу´. Вже років десять себе не обслуговує, то мені нікуди від неї дітися. Тепер не скубе і не принижує, але кожного дня вимагає смаколики, а її пенсії вистачає на ліки і на хліб, не кажу вже про комуналку.
Тож якщо є можливість, то відокремлюйте ст, бо як зляже, то ви від неї вже не зможете поїхати, а будете ото шкодувати, що життя молоде іде повз, навколо її проблем, навіть якщо вже не буде городу і образ. Я єдина і пізня дитина.
Редисочка
• 15 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Це в Києві?
Чорт і Шо• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Це в Києві?
нет, но тоже миллионник. кроме Киева в Украине нет городов?
Редисочка
• 15 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ви думаєте, якщо людина з села, то вона лише в селі працюватиме? Якісь стереотипи у Вас
Morskakapusta• 15 июля 2023
она не хочет чтоб вы сьезжали потому что ей удобно вами пользоваться
сьедьте любой ценой
Редисочка
• 15 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я думаю что Вы тролик :)
Дела не будет.
Огород вам не нужен
Дела не будет.
Огород вам не нужен
Я в Києві працюю, в великому місті. А в селі живу
ЛюбимаЯНЬ• 15 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Норм зп для вчерашней студентки. Не слушайте никого. Мать неправа. Пробуйте жить отдельно и самостоятельно
Угу, а как родит, то именно мама должна будет сидеть с внуками, правда?
Редисочка
• 15 июля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Хто сказав, що я збираюсь народжувати. Про дітей та чоловіка раніше 30 не хочу думати
Дама_с_караваем• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Все буде добре. Вірте в себе. А якщо вас хтось переконує в тому, що ви нікчема, то цьому хтось не можна вірити. Для дівчини без дітей 18 тис навіть Києві норм, особливо, якщо плануєте знімати тільки кімнату. А на свою квартиру можна з мамою до пенсії збирати, бо їй так зручно. Моя мама втекла з села в 18 років. Їй було вже під 60, а бабуся покійна все продовжувала маніпулювати нею.. вона зривалася і кожного разу їхала за 800 км до неї з будь-якого приводу. Навіть через це роботу хорошу втратила. І так до самої бабусиної смерті. Вона мріяла,що мама переїде туди і буде її там доглядати в селі. Мама так і не повелась. Забирала на зиму до себе. І навіть перед смертю бабусі мама була погана, бо та захворіла, мама з нею в лікарню лягла, щоб доглядати.. там бабуся і померла. Коли їй стало гірше, вона маму навіть до себе не підпускала, бо вважала її винною в тому, що захворіла, і в тому що мама її в лікарню поклала... якось так. Зато всі інші діти завжди хороші були, бо тільки брали і ніколи не допомагали. Хоча бабуся не погана людина була, добра. Просто так склалося, що найвідповідальнішими легше маніпулювати і з них завжди більший спрос
ЗавЛабСнаб• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Тогда тем более уезжайте в киев.
Время на дорогу будете тратить в кафе с чашечкой лате :))
Дама_с_караваем• 15 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Зп Киева и других городов миллионников - это несравнимые вещи.
Моя свекруха працює в Києві на гарній посаді у сфері здоровʼя.Майже кожні вихідні їдуть в село ( яке аж в Черкасській області),там будинок і город.Але то швидше щоб зайняти себе чимось ,бо окрім роботи інтересів немає.За кошти які йдуть на бензин можна було нормально так затаритися продуктами з ринку)
То певно от таких людей ваша мати має на увазі,то точно не про економію)
А вам треба у місто ,бо мама боїться бути одна,тому у маніпулює(
Редисочка
• 15 июля 2023
Ответ дляСмячиком
Съезжать можно. Но не надо портить отношения.
Просто я бачу, що мама засмучується, коли я говорю про переїзд. Мені шкода її, я розумію її. Але і я хочу пожити для себе. Хочу ввечері ходити на побачення, з подругами пройтись. А не летіти на останній автобус, щоб потім трястись в ньому
Смячиком• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Прекрасно понимаю. И поддерживаю.
Редисочка
• 15 июля 2023
Ответ дляkokos_ka
Може й так. Просто, розумієте, я навіть часто порівнюю себе з одногрупниками. Вони живуть так як хочуть, а я живу так як хоче мама, ті дні , які я вдома, роблю те, що вона каже
ДваДваВісім• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Типу що люди з ’високого оточення’ мають городи, і працюють там заради картоплини. А я нищебродка сільська ставлю себе вище. Якось так
Поки ви ще молода, поки не пізно, тікайте від батьків і розвивайтесь. Якщо будете жити разом з такою токсичною маман, яка щоденно буде вас обесцінювати, то тільки загоните себе на дно. На радість маман.
Ошеламиссимо• 15 июля 2023
Ой автор, как я вас понимаю. Сьезжайте быстрее, у меня жизнь куда лучше и приятнее стала, когда я съехала. В 20 лет, с зп 13 тысяч убежала просто. Хотя у родителей проблем с деньгами никогда не было, но мозг выедали знатно. Сейчас 23, общаемся хреново все равно. Для мамы я всегда не такая, что бы не сделала. Но сейчас я хотя бы это выслушиваю раз в две недели на выходных, а не каждый день
ПуГоФФка• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Ваша мама просто хотела, чтобы вы работали на огороде, пожтому натолкла вам, сто это великое искусство и все от жены Зеленского жо Джей Ло мечтают у нее работать.
Просто не обращайье внимание. И съезжайте, а то эти работы земляные достанут
Бесконечность-не предел• 15 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Порадьте крем підлітку з сторічним дерматитом, для обличчя, будь ласка. Колись у нас був ля Рош пробнік, памʼятаю тільки, що було написано 0%, добре її зайшов.
когдадеЦкие• 15 июля 2023
’почала кричати на мене, що хто я така, щоб судити за життя, що я нищебродка сільська, почала висміювати мій дохід, сказала, що я ніхто, що в мене немає нічого, що мені навіть немає де жити’
Бегите. Родственники существуют чтобы поддерживать, хотя бы морально, говорить, что у вас все получится. Эта женщина такое чувство что вам мачеха из сказок)
Мама девчонок• 15 июля 2023
Авторко, у Вас прекрасний вік, нормальна зарплата.
З´їжджайте від мами, не псуйте собі життя. Вона доросла людина. Переживе Вашу сепарацію. Є відчуття, що Ваша мама вже відчула, що з Вас можна тягти гроші і дуже не хоче їх втрачати.
Йдіть вчитись у фарм, як мрієте. Зможете потім працювати у фарм сейлс чи маркетингу. Там зарплати значно кращі.
Це тільки Ваше життя. Через 20 років шкодуватиме, що не спробували!