МатьЧасть• 15 июля 2023
Чи варто говорити подрузі , що чоловік їй зраджує?
Боюся коли вона дізнається , як їй дивитися у очі 😔
Мусик Пусик• 15 июля 2023
Ні! Не Ваше це діло . Мовчіть ! Якщо спробуєте сказати то ще винною будете
АсобеннАя• 15 июля 2023
Ответ дляRuovet
Вот именно. И найдет достойного человека, а не проср.т свою жизнь.
Я говорю так, потому-что была в этой ситуации((( он имел любовницу 4 года, а я дурочка ничего не знала((( и теперь он уже живет с ней, а я с двумя детьми … но я только рада, но хотелось не быть идиоткой аж 4 года…
Мусик Пусик• 15 июля 2023
Ответ дляRuovet
Я б сказала.
И пусть меня потеряют как подругу.
Ненавижу враньё, и никогда б не поняла, если б моя подруга знала, но скрывала.
И пусть меня потеряют как подругу.
Ну якщо вона така дурна,що не може зрозуміти що їй зраджує чоловік та розкопати докази то мабуть їй так зручно)
дамаБезСобачки• 15 июля 2023
Я сказала, я просто видела как она строит планы в розовых очках, а там на стороне... уже готовились к рождению ребенка.
Бутерброд и я• 15 июля 2023
Спілкуючись з подругою протягом тривалого часу, ви вже повинні знати її життєві принципи. Тільки якщо ви впевнені, що вона ніколи не змириться з зрадою і брехнею! Але будьте готові при любому розкладі втратити дружбу з нею.
Це як з гінцями, пам´ятаєте в давнину? Ніхто не любить тих, хто приносить погані новини.
Патика-мотика• 15 июля 2023
Якщо це дійсно подруга, а не просто приятелька/знайома, то я б сказала. А приховуючи це, ви так само виходить її зраджуєте
Бутерброд и я• 15 июля 2023
Можливо, якщо вказати на любовницю і сказати, що та шмара до всіх чоловіків дуже чіпляється, і не пропускає гарненьких. То, можливо, подруга почне звертати на неї увагу і придивлятись, щоб вона не чіплялася до її чоловіка.
Планшетница• 15 июля 2023
Смотря на сколько Вы с ней близки. Я бы своей подруге рассказала, пусть я могу стать «бывшей», но зато не предателем.
Я бы не смогла дружить и доверять, если бы подруга молчала, узнав что либо о моём муже.
Для меня это мерзко, смотреть в глаза и врать. В этой ситуации молчание-это враньё
Мусик Пусик• 15 июля 2023
Ответ дляRuovet
Причем тут дурна.
Не зря есть мем, что жены все узнают последними.
Є жінки які цього не хочуть знати і ігнорують докази . Геть коли застане Разом у процесі то скаже що перелазив і вона повірить
Лялькодзьоб• 15 июля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Думаю , всі бояться сказати точно так як і я .
Так може й вона знає
Лялькодзьоб• 15 июля 2023
У меня была такая ситуация, он правда, не изменял, но очень хотел. Со мной. Живут счастливо, а я оказалось, что ’сама на него полезла’
Не лезьте, автор, сами разберутся
Бочка порохУ• 15 июля 2023
Вот так моя подруга после того как узнала,встретила меня на улице и говорит,кричит просто,ты все знала,знала и не сказала!!! Как ты могла!!!
Сейчас общаемся, конечно,но не так как раньше ...
Вот и подумаешь тут ,как поступить
Попадалочка• 15 июля 2023
Ответ дляАннуитет
Вы бы хотели , чтоб вам сказали?
До сих пор благодарна девочке, которая открыла мне глаза на парня, с которым я встречалась в студенчестве. Уже в гости ездила с родителями знакомиться (жил в противоположном конце страны), о свадьбе задумывалась (звал, не сама себе придумала). А он из двух лет со мной полтора года мне изменял с моей подругой и соседкой по комнате. Знали все кроме меня. Прошло почти 20 лет, так больно мне в жизни больше не было. Но той, кто мне это сказал я благодарна
Я такая - жду трамвая• 15 июля 2023
Погана у Вас ситуація, автор. Як не зробите, все одно буде не дуже.
Правильно пишуть, готуйтесь до того, що можете втратити подругу.
Або вона вже знає, або взнає від Вас вперше і ’проковтне’, або чоловік її переконає, що то наклеп, а з Вами їй з того моменту буде незручно спілкуватися, вона постійно буде відчувати осуд з Вашого боку (навіть, якщо його насправді не буде) або буде думати, що то Ви навмисно.
Або вона дізнається остання, і якщо дізнається, що Ви про це знали, то більше ніколи не буде Вам довіряти.
Єдиний варіант, що Ви їй розкажете і вона дійсно таке не готова буде пробачати, і вижене його в три шиї. Тоді Ви залишитесь подругами.
Роздратована шкіра• 15 июля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Вони і так не дуже живуть . Він в неї як чемоданчик який шкода залишити .
а ваше яке діло
Я Головна• 15 июля 2023
Я, як та, кому зраджували і я дізналася про зради тільки через пів року, хотіла б, щоб мені розказали. А хтось через 10 років дізнається. Як думаєте, не шкода буде даремно потраченого часу, коли з тебе дуру робили? Через два роки я зустріла чоловіка і тепер щаслива. А могла б так і жити в тому
постою_послушаю• 15 июля 2023
Ответ дляparele
Нет. Сами разберутся.
Вы бы предпочли, чтобы ваша подруга в таком случае знала и молчала в то время как вы рогами уже за потолок цепляетесь?
Синиця у спідниці• 15 июля 2023
А какие у вас доказательства, откуда такая уверенность , что есть измена
Бринзолетта• 15 июля 2023
Я теж голосую за анонімне повідомлення. Краще розругатися з подругою, ніж зрадити дружбу
ФФФФристайла• 15 июля 2023
Я случайно узнала, что парень изменяет сестре. А дело шло к свадьбе. Думала, ночь не спала, но сказала. У нее был шок. Все подтвердилось, они расстались, все было очень болезненно Сестра идеально вышло в последствии замуж, все прекрасно. Через 5-7 лет случайно узнала, что тот парень таки женился на той девушке, родили детей погодок, он гулял, детей отнял, тайно вывез за границу, короче там сериал и кошмар для женщины 🤷♀️
А ведь на ее месте могла быть моя сестра, если б я промолчала.
Ноунэйм• 16 июля 2023
Ответ дляПишущаяся
Нет, в лбом случае потеряете подругу. Говорите сто не знали доконца
А чому вона втратить подругу? Подруга винна, що чоловік зраджує, чи що?
Ноунэйм• 16 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Ото ж, схожа ситуація. Тільки час свій витратила на нього. Я була рада, що мені розповіли. Так, було боляче, і зараз боляче, бо брехав… я ходила рогатою. Це для мене було великим приниженням, я ще не оговталась, але таке життя(