Кручу хвости• 16 июля 2023
Як відноситесь до жіночих номерів телефонів у чоловіка?
Наприклад зустрів одногрупницю чи знайому і записав номер. Я дуже ревнива, не впевнена в собі. Потім переживаю, чи не буде раптом дзвонити. В зрадах і тд не помічений
Кручу хвости
• 16 июля 2023
Ответ дляСиренькая
Як би я дізналася про те що ви описали - зустрів, записав?
Інколи може сказати
Дайте подумать• 16 июля 2023
Я тоже ревнивая, но в телефон его не лезу, потому что у нас с ним работа одинаковая - работаем с людьми и вынуждены давать свои номера, иногда звонят и в выходной, и в проходной, и в больничный. Но это наш заработок. Если прям уж что то напрягает, могу спросить, но пока, кроме одного раза, все ок.
ВыФсеВрете• 16 июля 2023
Мне в телефоне нормально,больше не нравятся,лайки м поздравления на фб,но я молчу на эту тему
неДоЖиру• 16 июля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Бедный мужик! А если изменит все таки? У вас же крышу снесёт!
Удалено администрацией...
Стриптизерка• 16 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
А вот это уже плохой звоночек.
Похоже он знает о Вашей ревности и вместо того, чтоб оградить Вас от этого чувства , вызывает его , чтоб польстить себе.
Наоборот, думает, лучше скажу, а то узнает - мозг вынесет
Королева Сарказма• 16 июля 2023
Если даже есть, то пусть себе будут, не мой же телефон засорился этим ненужным мусором.
Поліцейський патруль• 16 июля 2023
До номерів ніяк не відношусь, не переглядаю не свої контакти.
А от до такої жінки🤦 співчуваю просто йому. Ну правда, як жити з людиною яка перевіряє навіть номери! Ви ненормальна? Навіть якби зідзвонився і зустрівся кави випив, якісь прикольні моменти згадали, то що? В чому проблема? Це ж бідолаха як в клітці. Я б на його місці шукала нормальну.
3@йk@• 16 июля 2023
Это называется держать на коротком поводке. И как минимум это неприятно.Ваш телефон муж тоже проверяет?
Парова машина• 16 июля 2023
Нормально відношусь, колишня одногрупниця може бути чимось НАМ, корисна, як і мої колишні одногрупники.
Колупалочка• 16 июля 2023
Дивлячись, навіщо йому ті номера. Якщо як вам, розказував що ось взяв номерок, то я б подумала, що він ідіот невпевнений. Якщо він на каву з нею ходить, то нехай звідти і не вертається.
младокошкина• 16 июля 2023
А у вас в телефоне нет номеров мужчин, кроме мужа и близких родственников?
Та не реву я• 16 июля 2023
У чоловіка гарні однокласниці записані))) Тобто корисні, самі вони вже не дуже в 50 років, але жінки самі по собі , як люди гарні. Одна в прукуратурі, інша лікар . З ними я більше контактую, чим чоловік. А так колеги тільки в телефоні, і ті до кого звертається по справах.
В мене мало жінок в телефоні, майже одні чоловіки. Мій чоловік вже юморив ( ревнує так скрито) з цього привода багато разів, але що поробиш, як нас 12 жінок на 300 мужиків на роботі.