Вилосипедниця• 16 июля 2023
Вартість пологів
Дівчата, хто народжував в 2023 в Києві, скільки ви платили за пологи якщо домовлятись з лікарем? Або може навіть хтось народжував в "Лівобережному" (#2 Київський пологовий)?
Самоучка• 16 июля 2023
В 2016 в 6 роддоме платила 1000$, и чтобы не говорили, но разница с платными и бесплатными есть и многое зависит от того с кем Вы договррились.Знаю бывает доктор не приезжает на роды, или начинает стимулировать чтоб вы в его смену родили.
Вилосипедниця
• 16 июля 2023
Ответ дляСамоучка
Дякую. Я зараз стою там на обліку і начебто все змінюється на кращу сторону, в офіційному чаті багато дівчат пише, що ні в кого навіть не було натяків на гроші (ті, хто з бригадою народжував) і все сподобалось. Але хочеться знати, що там за закритими дверима і до чого варто готуватись)
Акуна_Матата• 16 июля 2023
если доктор не называет конкретную сумму, то платите на Ваше усмотрение. Я не очень довольна осталась доктором, поэтому после родов дала 300 долл, а анастезиолог сам сказал сумму, но он и работу свою хорошо выполнил
Акуна_Матата• 16 июля 2023
Ответ дляВилосипедниця
так дежурной бригаде, без договора с конкретным доктором, тем более можете платить, можете нет, все зависит от их работы и Вашего желания
Вилосипедниця
• 16 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Так от цікаві різні думки, різні випадки) в кого як було і головне скільки це вартувало
Ще ж наскільки я розумію, окрім домовленості з лікарем треба анастезіологу, акушеркам?
бифидобактерияЖоржик• 16 июля 2023
Мій досвід краще з дчерговою бригадою. Було 2 платних, та 2 з ЧБ. Так було, коли платила, то набагато гірше пологи пройшли. Мені один раз стимулювали пологи, а один раз дали таблетку, щоб пологи почати. Не варто воно того. За палату можна доплатити, віддячити потім якщо хочеться.
Вилосипедниця
• 16 июля 2023
Ответ дляБринзолетта
Два раза там бесплатно с сб.
Все отлично.
Нікому не просили доплачувати?
Щось не спиться• 16 июля 2023
Нічого нікому там не платила.
Натякали. Але пішли вони всі нах.р. Вони отримують заробітну плату за свою роботу. Я теж не малюю гроші.