Десь так, але...• 16 июля 2023

Схуднути ходьбою, реально?

Набрала за період годування грудьми, іла як монстр. Але є певні хвороби, займатися треба повільно, обережно. Ходьба допоможе скинути зайве?
Йосип_молодий• 16 июля 2023
Да, если будет дефицит калорий
Летала_НаМетле• 16 июля 2023
Менше їсти допоможе скинути зайве
Працівниця року• 16 июля 2023
Нет. Худеют от правильной еды. Ну, если только вы сутками ходить не будете и забывать про еду.
Працівниця року• 16 июля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Менше їсти допоможе скинути зайве
И сбить гормоны.
Вишня на торті• 16 июля 2023
Якщо будете притримуватися правильного харчування,то і без ходьби схуднете. З ходьбою ще швидше,звісно.
Летала_НаМетле• 16 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
И сбить гормоны.
Не треба прикриватися крізь гормонами
Спасу мир• 16 июля 2023
Необходима интенсивная ходьба со скорость ~8 км/ч. На первых порах по ровной дороге, позже можно чередовать вверх-вниз и по пересеченной местности. Но, если вес и суставы позволяют, гораздо эффективнее будет заниматься бегом. Минут 40 бега через день дадут вполне ощутимый результат.
Солоденька цукОрка• 16 июля 2023
Мн не помогло. Не похудела. Как весила 100, так и вешу((
КонхфЭдкаТузик• 16 июля 2023
Відмова від десертів та булочок.
+ 20000 кроків і є шанс потроху худнути.
Я так під час вагітності робила)
Нагайна• 16 июля 2023
Да , у нас так соседка скинула почти 15 кг , ходит каждый день от 5 до 10 км. Ну и отказалась от сладостей . Сестра тоже ходит каждый вечер , 3-4 км , ей худеть не надо , но чисто для себя и активности ходит , скинула 4 кг.
автор Десь так, але... • 16 июля 2023
Ответ дляНагайна
Тобто надія є, дякую 🙏
автор Десь так, але... • 16 июля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Не треба прикриватися крізь гормонами
Ви напевно ніколи не гладшали
автор Десь так, але... • 16 июля 2023
Ответ дляСпасу мир
Дякую! Біг на жаль не можна..
автор Десь так, але... • 16 июля 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Також після вагітності набрали?
Нагайна• 16 июля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Тобто надія є, дякую 🙏
Да , но и конечно откорректируйте питание . Соседка весила около 90, низкий рост, сестра высокая , с 69 похудела до 65 примерно .
Солоденька цукОрка• 16 июля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Також після вагітності набрали?
Да. Но я и до была полной.
Глас_Народа• 16 июля 2023
Фігура робиться на кухні)
А там ви будете ходить чи ні то вже таке. Для здоровя ок ну і витратите калорій 150 зайвиз
автор Десь так, але... • 16 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Фігура робиться на кухні)
Буває грішу дійсно(..
Бачу_майбутнє• 16 июля 2023
можно, если еще и питание будете держать
НЛОша• 16 июля 2023
Ні. Тільки дефіцит калорій.
Мафиозная• 16 июля 2023
В любому випадку, ходити краще, чим не ходити.
Але кількість калорій грає велику роль. Я ходила в зал,але їла не мало, результату майже не було. Та і зараз,з активною дитиною бігаю як собака кожен день і товста. Почали кг уходити тільки коли стала менше їсти.
В чоловіка теж саме. Тільки почав менше їсти ,а на вечерю кефір,одразу за міс -10 кг. А то по 15 тис кроків ходив кожен день і нічого не скидувалось. Так що харчування головніше виходить
ПешитеБесАшипок• 16 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Смішно))) Худнуть від дефіциту калорій, а не від ’правильной еды’. Можете з’їдати шматок наполеону і худнути за умови, що витрати калорій будуть більшими ніж ви з’їли.
Fashion_besties• 16 июля 2023
Если вы умеете ходить так чтобы пот ручьями тек, то схуднете немного.
Спортивная ходьба только считается.
Добавляйте бег понемногу. А если суставы хотите пощадить, то на элипсные тренажеры и степперы лучше
Красавица писяная• 16 июля 2023
Я ходила по 12 тис кроків щоранку + день
Спочатку класно. Ранок, ти топаєш.
Але з часом я зрозуміла - це нічого не дає крім реальної втоми, нагуляного ще більшого апетиту

У мене є досвід скидання 18 кг з середини березня до початку червня.
Їла все, але маленькими порціями, душ Алексєєва, хула-хуп, вакуумний масаж щодня сама собі.

Пишу і не вірю сама собі, яка силамволі була з двома маленькими дітьми

Дякую за тему - нагадала про вакуумні банки
Аноним с кешбеком• 16 июля 2023
одно время ходила домой с работы пешком. а это около 6 км. за первый месяц было -3 кг. и ноги хорошо подтянулись. но это с большого веса.
автор Десь так, але... • 16 июля 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Спочатку класно. Ранок, ти топаєш.

Худа худа наче шкідливий?
ЕлькиПальки• 16 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
да) есть девочка в тик-токе ест шо попало, шаурму, бутеры, но на дефиците и постоянно отвесы. Вес большой, 85 вроде бы