АнтиТанкист• 17 июля 2023
Частковий ремонт
Добрий день, підкажіть, будь ласка, хочемо зробити ремонт у ванній і туалеті, завели проводку в квартиру, розвели у ванну і туалет. Якщо в коридорі не зроблений ремонт, як встановити двері між ванною і коридором? Чи не буде потім дірки під дверима, на всю квартиру грошей немає, хотілося б з чогось почати, але на кожному кроці якісь але
АнтиТанкист
• 17 июля 2023
Ответ дляКоролеВешна
а зараз у вас ванна без дверей?на теж місце інші двері
З дверима, але поли не вирівняні. Я не можу зрозути чи не доведеться на фінальному етапі знову двері міняти
Моль Моллівна• 17 июля 2023
В новобудові чи шо? Звичайно двері встановлюють на вже готові стіни. Поставте якісь дешеві тимчасові щоб потім викинуть.
Моль Моллівна• 17 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Доведеться
АнтиТанкист
• 17 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Ні, старий будинок
КоролеВешна• 17 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
ну будівельник при роботі прокоментує, ну і як варіант залишити старі, змінити після закінчення ремонту по всій квартирі
Папина дочка• 17 июля 2023
Нужно смотреть всю картину, а не санузлы отдельно , проанализировать по какой отметке вы будете ровнять полы - по коридору или по санузлам и от этот отметкой плясать и дверьми, и плиткой на полу в санузлах.
Или другой вариант - поставить двери с порожком тогда по обеим сторонам высота полом может чуточку отличаться.
Мейк-ап форева• 17 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Определить нужно уровень пола для в сей квартиры и все