ПлакалаВАвто• 17 июля 2023
Чи ставили б ви підвісний унітаз для подобової оренди? Будинок для гульні
Замісткий будинок для вихідних гулянок, молодьожного відпочинку, святкування др
Мені потрібно облаштувати 3 санвузла
І 4 кімнати
Допоможіть порадами початківцю в оренді
Мені потрібно облаштувати 3 санвузла
І 4 кімнати
Допоможіть порадами початківцю в оренді
ПлакалаВАвто
• 17 июля 2023
Що взагалі варто купувати таке шоб антивандальне було?
Підлога керамограніт а на стіни що ?
Крошечка-хаврошечка• 17 июля 2023
В мене 13 квартир які здаються подобово, ні не ставила б як і не відкривала б будинок для гульні.
Лялькодзьоб• 17 июля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Підлога керамограніт а на стіни що ?
Чаші Генуя ставте
Вони антивандальні
фан L.O.S.T.• 17 июля 2023
Якщо п´яний дядя під 100кг гепнеться на підвісний унітаз, то унітазу вже не буде. Ставте звичайні напольного монтажу
ПлакалаВАвто
• 17 июля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А шо у вас на стінах? Фарба яи штукатурка? Як часто оновлюєте
Крошечка-хаврошечка• 17 июля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
В мене на стінах і фарба і обої, що саме оновлюю? В мене або хороша миюча фарба, або шпалери
Харчовий тріль• 17 июля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Нет , потому что его потом ремонтировать сложнее и дороже.
Намного дороже? И если не будет ломаться?
Харчовий тріль• 17 июля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вы так думаете? Но ведь они на 400 кг рассчитаны. Это как гепнуться надо? Разве что трём пьяным дядям одновременно
фан L.O.S.T.• 17 июля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Я не думаю. Здесь девочки описывали такие ситуации. И это не в жилье под аренду, а в своих квартирах, просто последствия празднеств с алкоголем.
Насчет 400 кг не встречала такой информации. По моему на 150 кг они расчитаны.