Сорока-ворона• 17 июля 2023

Як наважитись на розлучення?

Одне діло, коли чоловік зрадив, побив, пиячив або щось погане зробив, що стало причиною розлучення. А як наважитись, коли ніби все нормально, просто зрозуміла що не люблю, не підходить мені людина ? Дітей поки не маємо, тримають родинні зв’язки , я в його батьків вже як дочка, він з моїм татом теж дуже потоваришував, кожен день зідзвонюються, будинок будується. Разом 4 роки, з них 3 у шлюбі. Думки про розлучення виникали завжди час від часу , але якісь позитивні моменти їх перекривали, а останній рік ці думки не покидають. Ніколи не зверталася до психолога, може в такому випадку варто?
Цвірінь• 17 июля 2023
ви думаєте, кохання як у шампусіко-цукерковий період буде завжди?
Красный Смех• 17 июля 2023
Попробовать кого-нибудь другого. Может, свой покажется лучшим и вы передумаете))
Чарівна патика• 17 июля 2023
Скільки Вам років? Коли заміж виходили кохали?
Красный Смех• 17 июля 2023
Автор, я так понимаю вас секс не устраивает? Вы обошли этот момент в своём описании
Муркошечка• 17 июля 2023
Бігти, поки не засосало, це з одного боку. І головне, поки ви молода і можете побудувати гармонійну сім´ю з іншим. Нікого змінити не вийде, не сподівайтесь і не тягніть. Помилилися з вибором, таке буває. Але з іншого боку, набагато краще, коли в шлюбі чоловік любить більше, може це ваш варіант? Я прожила 15 років , а душевної близькості і комфорту нема. На жаль. Але питання-чи знайшла б я того, з ким це було?-невідомо.
adamdavid• 17 июля 2023
Пожалієте потім.
90x60x90• 17 июля 2023
Ответ дляadamdavid
Пожалієте потім.
Про що? Про те,що не розлучилась?
Котомафия• 17 июля 2023
Если человек хорошо относится я бы не бросала его...
Воздух в банке• 17 июля 2023
Автор, така ж ситуація... Хотіла точно таку ж тему створити. Але ми вже 8 років у шлюбі, однак якось нікуди не просунулися, наче, стоїмо на місці... І я розумію, що людина хороша, але це і буде все моє життя... Важко, одним словом