З бісиками• 17 июля 2023
Чоловік, який гуляв, став інвалідом, дружина його покинула
Ситуація:чоловік, жінка, одружені, дітей немає, він гуляє, вона щакриває на це очі
Чоловік гарно заробляє
Чоловік стає інвалідом.
Жінка його кидає, каже нехай тебе твої дівчата доглядають.
Всі родичі і її і його осуджують її.
Типу гроші заробляв, був потрібний
А як би вчинили ви?
Чоловік гарно заробляє
Чоловік стає інвалідом.
Всі родичі і її і його осуджують її.
Типу гроші заробляв, був потрібний
А як би вчинили ви?
Результат:
вже голосів:
204 (63.16%)
Жінка права
101 (31.27%)
Не знаю зто правий
18 (5.57%)
Родичі праві
Моя улюблена страшко• 17 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Та вони напевно думають, що їм прийдеться, то і давлять на ту жінку
Естественно. Все умные на чужой шее выезжать и ее же обгаживать.
Алина-1240• 17 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
куда з ним походить, як він не ходить?
Как куда,на протезирование.садите в коляску и идете
Зрадорозганячка• 17 июля 2023
Кажете вона з ним жила, знаючи що він гуляє. Раз без дітей, то це її вільний вибір , якби її не влаштовувало, давно б пішла. Можливо в них були вільні відносини й вона і сама гуляла.
А покинути інваліда, це зовсім інше, якщо вона законна дружина , то повинна доглянути, хоч перші роки, поки він оговтається. Якщо звісно вона людина.
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
І скільки вони разом прожили?
2.5 роки
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Так а он не понимал, что его такого членистоногого терпят исключительно за деньги? Нет денег - до свидания
Наверное не понимал, кто его знает.
Может думал что никто поо его гуляния не знает
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
То нічого і не робити. Подасть на аліменти тоді платити.
Взагалі їхня ’угода’ не передбачала що вона його не кине. Тільки те що він утримує сім´ю і вона створює йому на ці гроші затишок і виховує дітей. Нема грошей = нема його вкладу
Немає дітей
Всюди влазю• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Немає дітей
Тоді ще краще. Їх угода автоматично припинена.
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Вона не гуляла, працювала на 3 роботах
Море_море_я_скучаю• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
2.5 роки
Правильно жінка все робить. Пожила трошки, терпіла його гуляння, грошей підозрюю було не так багато, як собі тут уявляють. Дітей нема. А тепер своє молоде життя покласти на догляд того гуляки? Хай іде до свої коханок
Всюди влазю• 17 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Її ті умови влаштовували, а тепер без грошей і з інвалідом вже не ті умови. Про почуття тут вже не йде мова, отже нема сенсу для нього ’бути людиною’. Це як на роботу найнятись
Море_море_я_скучаю• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Вона не гуляла, працювала на 3 роботах
То може і не він заробляв, а жінка?
Зрадорозганячка• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Вона не гуляла, працювала на 3 роботах
Опа, тоді виходить вона з ним була не через гроші, якщо в неї своїх повно. Кохала, незважаючи на зради? Чи не кохала?
Губи до вух• 17 июля 2023
Ну, так логично, что он гулял и откупался деньгами. Она закрывала глаза. Сейчас у него нечем ее покупать - она ушла. Какие были отношения, такой и выбор.
Зрадорозганячка• 17 июля 2023
А если бы он не гулял , она бы с ним осталась? С инвалидом без ног. Без денег и любви. Пусть честно ответит себе на этот вопрос. Похоже его гульки здесь совсем не при чем.
Манкоголік• 17 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Нашла бы сиделку и оплатила,даже не с любви к нему,а просто ,как данность
Я так понимаю это не одноразовый платеж( инвалид это до конца жизни. Вы бы десятилетиями оплачивали сиделеу или строили бы свою жизнь?
Манкоголік• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
30-35, без ног
Конечно молодая женщина ушла устраивать свою личную жизнь. Она и замуж выйдет, и ребенка успеет родить
Заздрість то погано• 17 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А как на такой вопрос честно отвечать, если почти все неудавшиеся браки начинаются с большой любви и только пожив вместе люди начинают понимать с кем связали жизнь. 2,5 года это не большой срок, но с учетом 3х работ у нее и его измен, чувства скорее всего угасали. В итоге, инвалидность стала просто катализатором естественного процесса.
БезПаспортаНеПродаю• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Вона не гуляла, працювала на 3 роботах
Так він ж норм заробляв? І чому ж вона не кинула як тільки взнала про зради?
Я вважаю що вона свиня
руки_Крюги• 17 июля 2023
Палка о двух концах-
1- ’И в горє и в радости’...
2- Прилєтєл бумєранг
Пусть поступаєт, как єй лучшє. Жизнь одна...
1- ’И в горє и в радости’...
2- Прилєтєл бумєранг
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
То може і не він заробляв, а жінка?
Він заробляв на багато більше.
Свої гроші відкладала на житло.
Жили у його квартирі
Свої гроші відкладала на житло.
Жили у його квартирі
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я вважаю що вона свиня
Вона збирала на житло
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Це реальна історія?
Аварія?
Так, історія реальна, це мої сусіди.
Аварія
Хочу наколоти губи• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Так, історія реальна, це мої сусіди.
Аварія
І шо жінка в реальності зробила?
Треба підробіток• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Так, історія реальна, це мої сусіди.
Аварія
А звідки вона знала,що гуляв
?
Алина-1240• 17 июля 2023
Ответ дляМанкоголік
Свою жизнь строила бы,и просто бы помогала,но не как любимому человеку,а как больному биосуществу из жалости