З бісиками• 17 июля 2023
Чоловік, який гуляв, став інвалідом, дружина його покинула
Ситуація:чоловік, жінка, одружені, дітей немає, він гуляє, вона щакриває на це очі
Чоловік гарно заробляє
Чоловік стає інвалідом.
Жінка його кидає, каже нехай тебе твої дівчата доглядають.
Всі родичі і її і його осуджують її.
Типу гроші заробляв, був потрібний
А як би вчинили ви?
Чоловік гарно заробляє
Чоловік стає інвалідом.
Всі родичі і її і його осуджують її.
Типу гроші заробляв, був потрібний
А як би вчинили ви?
Результат:
вже голосів:
204 (63.16%)
Жінка права
101 (31.27%)
Не знаю зто правий
18 (5.57%)
Родичі праві
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
І шо жінка в реальності зробила?
Ще нічого не зробила
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляТреба підробіток
А звідки вона знала,що гуляв
?
В телефон залізла, бачила переписку, але мовчала.
Треба підробіток• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Це в нього проститутки були чи одна коханка?
Чорнобаївка• 17 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А если бы он не гулял , она бы с ним осталась? С инвалидом без ног. Без денег и любви. Пусть честно ответит себе на этот вопрос. Похоже его гульки здесь совсем не при чем.
Та ні, як раз дуже ’причому’
Будьте так ласкаві• 17 июля 2023
А як вона втратила б ноги і він би її турнув , ті самі родичі розвели б руками, мовляв правильно все, нащо йому такий тягар. Та і тут на порадниці написали б їй, а що ж ти голубонько хотіла, на що розраховувала? Якось у нашім менталітеті жінка завжди в чомусь винувата, а чоловіка виправдовують.
Будьте так ласкаві• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Ще нічого не зробила
Якісь сумніви? Докори сумління? А що люди скажуть?
Грушки-яблочки• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Аякщо фінанси не дозволяють?
Так он же зарабатывал?
Грушки-яблочки• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Він заробляв на багато більше.
Свої гроші відкладала на житло.
Жили у його квартирі
Свої гроші відкладала на житло.
Жили у його квартирі
Короче, видеться мне что она его не любила а использовала доя своих целей. Видимо материальных. Стремная семья изначально. Муж вроде как изменяет, жена на трех работах чтоб купить себе квартиру. Поэтому то, что бросила в беде вполне логично.
Пы.сы. переписка в телефоне это ещё не измена вообще-то. Может ему просто одиноко было пока жена на работе тусила.
Рассказница• 17 июля 2023
Тобто коли він гуляв то всі родичі були задоволені?
А тепер коли жінка не тягне того інваліда то її в тому звинувачують?
Логічно ж! Бо тепер жінці на совість давлять бо в цьому випадку тепер родичі будуть тягнути того чоловіка інваліда.
Я вважаю що жінка права. Бо і родичі і коханки були тільки за гроші а тепер прийшов час їх відробляти а не хочуть. От і шпиняють жінку щоб тягнула того інваліда чоловіка вона.
Але навіщо? Є ж такі гарні і золоті родичі і їм всі можливісті допомогти інваліду. Вперед і з піснею, най помогать родичі раз такі хороші вони.
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Одна
З бісиками
• 17 июля 2023
Ответ дляРассказница
В нього є гроші, він може спокійно найняти собі доглядальницю
Рассказница• 17 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Тоді чому родичі жопу рвуть? Хай живе як хоче і чоловік і дружина.
Розбіглися і кожен живе як вважає необхідним.
При чому тут родичі? Їм не потрібно оплачувати сиділку то в чому притензії? Що жінка не носить на руках його? Ну буває. Особливо з тим хто тр@х@в все що в юбці. Тепер хай чоловік згадує весь список коханок можливо якась і погодиться його нянькати