Файна дівка• 18 июля 2023

Пудрові брови чи фарбування?

Дано: свої брови, не мальовані нічим. Хочу пудрове напилення, моя знайома, яка є майстром мене відмовляє, радить корекцію і фарбування двічі на місяць. Не знаю, що робити.
Миллениалка• 18 июля 2023
У вас густые брови. Делать пудровое напыление смысла нет
Не служанка• 18 июля 2023
Красить
Неваляшкина• 18 июля 2023
Нормальні брови. Корекція і фарбування. Але то щодватижні
Знову Я• 18 июля 2023
Я також за фарбування і коррекцію. Через декілька місяців форма вже буде досконала, зможете самостійно все робити.
Знову Я• 18 июля 2023
Якщо що, то після пудри також доведеться фарбувати та щипати, бо буде різниця в кольорах і неохайна форма.
Щедрик• 18 июля 2023
Хна, ламинирование.
Зачем с таким исходником делать каку?
Удалять татуаж больно и дорого (на собственном опыте!).
ПП-шница• 18 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Красить
Зачем? Шикарные свои брови с хорошим цветом. Такое впечатление, что подурели все с бровями
автор Файна дівка • 18 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Після пудри хіба щось ще малюють?
Aishiteru• 18 июля 2023
Взагалі б нічого не робила, хороші брови
автор Файна дівка • 18 июля 2023
Ответ дляЩедрик
Хна, ламинирование.
Зачем с таким исходником делать каку?
Для чого його видаляти?
Знову Я• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Після пудри хіба щось ще малюють?
Звичайно! У вас брови не одного кольору, ще є пушок світліший, і все це дуже видно на тлі пудри))
Оновлена версія• 18 июля 2023
Якщо хочете, то хто Вас відговорить
Робіть
Миллениалка• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Для чого його видаляти?
Бо з часом він нерівномірно втрачає та змінює колір.
Летала_НаМетле• 18 июля 2023
Пудровые. Задолбаетесь красить 2 раза в месяц. Только мастера хорошего найдите, чтобы не было ’колхоза’, которого все тут боятся
автор Файна дівка • 18 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Реально не знала! Мені як тре, то я за 10 сек свої олівцем підводжу.
ПП-шница• 18 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
О, боже! И как мы раньше жили и только щипали, все норм было. А сейчас просто ужас - то Брежневы, то брови как тату, жуть
Оновлена версія• 18 июля 2023
Яби ще відростила трішки товщі
Яле це я, а Ви дивіться личить чи ні
автор Файна дівка • 18 июля 2023
Ответ дляОновлена версія
Яби ще відростила трішки товщі
Яле це я, а Ви дивіться личить чи ні
Можу без проблем і грубші відростити, ростуть, як на дріжджах
Знову Я• 18 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Завжди щось робили з бровами, зараз не найгірший варіант.
Оновлена версія• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Розумію)
Тільки коли закинула далеко пінцет, це побачила
А до цього не розуміла, чому не ростуть
ПП-шница• 18 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Щипаю и все. Я не стадо с ресницами/бровями/губами )
Знову Я• 18 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Тю. Завжди є хось натуральний і в тренді))
Якщо подивитись на моду минулого століття, то брови вже якими тільки не були.
MashaizDusha• 18 июля 2023
у меня пудровые и довольна. Были б ваши брови - была б довольна и так.
Не служанка• 18 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Что бы форму сделать красивую. Не всем нравятся бесформенные кусты на лице
автор Файна дівка • 18 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Ох, як я колись мріяла свої вискубати в 0,а на їх місці набити чорне тату (шнурки), під фарбоване чорне волосся, як вдома ридала і просила дозволу в батьків)))))) на щастя, дали мені тягла і заборонили про таке навіть думати))) ех, а яка то була мрія...
Дай подивлюся• 18 июля 2023
Свої, не треба робити ті намальовані лінійки. У Вас свої гарні, не псуйте.
автор Файна дівка • 18 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Дуже подобається, коли брови максимально яскраві
ПП-шница• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Как будто отдельно от лица, намного ярче, чем волосы и не смотрятся? Ну делайте
Дай подивлюся• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну тоді робіть