Файна дівка• 18 июля 2023
Пудрові брови чи фарбування?
Дано: свої брови, не мальовані нічим. Хочу пудрове напилення, моя знайома, яка є майстром мене відмовляє, радить корекцію і фарбування двічі на місяць. Не знаю, що робити.
Знову Я• 18 июля 2023
Я також за фарбування і коррекцію. Через декілька місяців форма вже буде досконала, зможете самостійно все робити.
Знову Я• 18 июля 2023
Якщо що, то після пудри також доведеться фарбувати та щипати, бо буде різниця в кольорах і неохайна форма.
Щедрик• 18 июля 2023
Хна, ламинирование.
Зачем с таким исходником делать каку?
Удалять татуаж больно и дорого (на собственном опыте!).
Зачем с таким исходником делать каку?
ПП-шница• 18 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Красить
Зачем? Шикарные свои брови с хорошим цветом. Такое впечатление, что подурели все с бровями
Файна дівка
• 18 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Після пудри хіба щось ще малюють?
Файна дівка
• 18 июля 2023
Ответ дляЩедрик
Хна, ламинирование.
Зачем с таким исходником делать каку?
Для чого його видаляти?
Знову Я• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Після пудри хіба щось ще малюють?
Звичайно! У вас брови не одного кольору, ще є пушок світліший, і все це дуже видно на тлі пудри))
Миллениалка• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Для чого його видаляти?
Бо з часом він нерівномірно втрачає та змінює колір.
Летала_НаМетле• 18 июля 2023
Пудровые. Задолбаетесь красить 2 раза в месяц. Только мастера хорошего найдите, чтобы не было ’колхоза’, которого все тут боятся
Файна дівка
• 18 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Реально не знала! Мені як тре, то я за 10 сек свої олівцем підводжу.
ПП-шница• 18 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
О, боже! И как мы раньше жили и только щипали, все норм было. А сейчас просто ужас - то Брежневы, то брови как тату, жуть
Оновлена версія• 18 июля 2023
Яби ще відростила трішки товщі
Яле це я, а Ви дивіться личить чи ні
Файна дівка
• 18 июля 2023
Ответ дляОновлена версія
Яби ще відростила трішки товщі
Яле це я, а Ви дивіться личить чи ні
Можу без проблем і грубші відростити, ростуть, як на дріжджах
Знову Я• 18 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Завжди щось робили з бровами, зараз не найгірший варіант.
Оновлена версія• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Розумію)
Тільки коли закинула далеко пінцет, це побачила
А до цього не розуміла, чому не ростуть
ПП-шница• 18 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Щипаю и все. Я не стадо с ресницами/бровями/губами )
Знову Я• 18 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Тю. Завжди є хось натуральний і в тренді))
Якщо подивитись на моду минулого століття, то брови вже якими тільки не були.
Не служанка• 18 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Что бы форму сделать красивую. Не всем нравятся бесформенные кусты на лице
Файна дівка
• 18 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Ох, як я колись мріяла свої вискубати в 0,а на їх місці набити чорне тату (шнурки), під фарбоване чорне волосся, як вдома ридала і просила дозволу в батьків)))))) на щастя, дали мені тягла і заборонили про таке навіть думати))) ех, а яка то була мрія...
Дай подивлюся• 18 июля 2023
Свої, не треба робити ті намальовані лінійки. У Вас свої гарні, не псуйте.
Файна дівка
• 18 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Дуже подобається, коли брови максимально яскраві
ПП-шница• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Как будто отдельно от лица, намного ярче, чем волосы и не смотрятся? Ну делайте
Дай подивлюся• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну тоді робіть