Физрукая• 18 июля 2023
Київ-Львів
Підкажіть будь-ласка, найбільш зручний спосіб доїхати з Києва до Львова?
Що, на вашу думку, зручніше: інтерсіті чи автобус?
Без нічних переїздів бажано, все рівно не сплю.
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляO-Yumi
Мені зручніше нічним потягом. Але якщо вибирати з Ваших варіантів, Інтерсіті. Там хоч розім`ятися можна...
Інтерсіті - це ж тільки сидячі місця?
Дивлюсь на сайтах, їх тут багато різних, фільтрую поки що по тривалості подорожі)
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Теж за нічний потяг, той що з Києва десь о 22 з чимсь і у Львові ви о пів на сьому. Чай візьміть, каву, почитаєте форум:)
та мені так наче і не дуже зручно.
Треба бути на зустрічі на 8-30, бажано в нормальному стані і вигляді. Тобто хотілось би після готелю і без валізи.
На день раніше приїхати можна, але тоді що мені робити с 7 ранку до 14-00 , коли в готель заселять.
Тому краще вже їхати вдень.
Думала на авто, але так далеко сама не їздила ще, трохи хвилююсь.
Мене наче із клітки випустили, а я не знаю, куди бігти) Відвикла і від подорожей і від потягів, і літаків(
Тому краще вже їхати вдень.
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляДарина-Aha
Я люблю Интерсити ехать,рано выехали и днем уже во Львове)
це той, який з Дарниці о 6-20 відходить і біля 12 вже у Львові?
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
інтерсіті
будь-який потяг?
дивлюсь на сайті вони всі різні.
Ответ дляФизрукая
та мені так наче і не дуже зручно.
Тому краще вже їхати вдень.
Тоді може дійсно варіант, приїхати інтерсіті, погуляти, заселитись, переночувати і зранку як квіточка, на зустріч🤔
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляZelenkа
оце ж я так і планую)
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
він наче з Дарниці не їде, чи я помиляюсь?
на вересень взагалі ще немає квитків, дивлюсь для приклада на липень.
То найшвидший - інтерсіті на 6-20
743К
Інтерсіті+
Швидкісний
Хюндай
Фірмовий
Дарниця — Львів
Ще не дуже розібралась що до чого.
Взагалі плануваала їхати маршруткою) але подивилась, что 10-12 год і передумала.
То найшвидший - інтерсіті на 6-20
743К
Інтерсіті+
Швидкісний
Хюндай
Фірмовий
Дарниця — Львів
Ще не дуже розібралась що до чого.
Ответ дляФизрукая
То найшвидший - інтерсіті на 6-20
743К
Інтерсіті+
Швидкісний
Хюндай
Фірмовий
Дарниця — Львів
Ще не дуже розібралась що до чого.
То найшвидший - інтерсіті на 6-20
743К
Інтерсіті+
Швидкісний
Хюндай
Фірмовий
Дарниця — Львів
Ще не дуже розібралась що до чого.
якщо автобусом рекомендую. перевізника Автолюкс, але все таки віддаю перевагу інтерсіті
Їжак в панчохах• 18 июля 2023
Мы ехали поездом недавно.
Киев Ужгород. С Киева с ЖД вокзала в 13.25, во Львове в 19.50.
Поезд 1 класс. В купе 4 человека. 3 розетки. Мягкие сидушки. Можно и на верх зелезть и лежать.
Цена чуть больше 600 грн. Туалет чистый.
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
дякую! подивлюсь на них)
Визначальне для мене зараз час і тривалість подорожі. Автобуси програють)
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Мы ехали поездом недавно.
ооо дякую! за інфо.
По часу чудово.
А зупинка у Львові нормальна? А то пам´ятаю, як ми колись вилітали з чемоданами і лижами у Славську за 2 хв) ще той екстрим.
По часу чудово.
Їжак в панчохах• 18 июля 2023
Ответ дляФизрукая
ооо дякую! за інфо.
По часу чудово.
Львов жд вокзал. Там все ок.
Їжак в панчохах• 18 июля 2023
Я смотрела на сайте укрзализниця. Выбрала дату и мне много предложений.
Они вроде по порядку по времени указаны.
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
я на сентябрь смотрю, пока еще нет продаж, даже на август нет.
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
нашла ваш поезд, я так поняла, там есть и купе и сидячие вагоны?
На ближайшее время только сидячие 1 класс, это ж вроде норм?)
Їжак в панчохах• 18 июля 2023
Ответ дляФизрукая
Это отлично. Мы в таком ехали.
Там длинная сидушка мягкая и мягкие спинки на всю длину купе. Берите. 1 класс.
2 класс лучше не надо, там 3 человека сидит в одном ряду.
Вы как бронировать будете увидите .
Дарина-Aha• 18 июля 2023
Ответ дляФизрукая
Да, в 5.40 с Дарницы и в 12.05 во Львове(я вчера на него билет раз покупала)
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Это отлично. Мы в таком ехали.
Вы как бронировать будете увидите .
сидячие - это разве с разбивкой на купе?
я думала, это как в автобусе?
Блин...не помню, когда последний раз ездила в поездах, наверное лет 10 назад
я думала, это как в автобусе?
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляДарина-Aha
5:40 как-то рановато) еще ж доехать в комендантский час надо.
А вы не в курсе, за какое время открываются продажи билетов?
Судя по всему только на ближайшие 2 недели?
Дарина-Aha• 18 июля 2023
Ответ дляФизрукая
за 18-20 дней! я вчера покупала на 03,08 (ка раз первый день продажи был, я отслеживала специально). Мне 5,40 удобно от туда, рядом живу с вокзалом, но на Центральном он позже
Физрукая
• 18 июля 2023
Ответ дляДарина-Aha
Спасибо! надо поставить себе напоминание)
Їжак в панчохах• 18 июля 2023
Ответ дляФизрукая
я думала, это как в автобусе?
Я тоже думала что будут как вы писали. И девочки с нами ехали тоже удивлены были.
Но они как купе получается.