Та не реву я• 18 июля 2023
Порадьте невролога в Чернівцях
Доброго дня. Можливо хтось може порадити толкового лікаря невролога в м.Чернівці? Є великі проблеми зі спиною, протрузії, сильний шийний остеохондроз. А зараз взагалі рука дуже сильно болить, не можливо підняти. Йде, ніби, защемлення від шиї за вухом і аж до пальців. Лікар виписав уколи Олфен і Мускомед. Проколола курс і жодного покращення. Стало легше тільки на час прийому знеболювального. Тому шукаю спеціаліста, який зможе допомогти. Щиро вдячна всім, хто відгукнеться.
Заела_пластинка• 18 июля 2023
у всіх неврологів стандартна схема лікування - протизапальне, міорелаксанти, вітаміни. і я, і чоловік з проблемними спинами - до кого б не звертались, кругом те й саме.
після загострення треба підібрати вправи, які вам підходять, та фізпроцедури.
в принципі ви можете піти стандартним шляхом: направлення від сімейного до невролога, а потім направлення від невролога на реабілітацію і фізпроцедури. ми відносимось до поліклініки на Шкільній, в них на Шептицького є реабілітаційне відділення, чоловік там проходив курс фізпроцедур та лікувальної гімнастики, лишився задоволений. звертайтеся в свою поліклініку і просіть направлення саме на реабілітацію.
ще можу з власного досвіду порадити Миколу 050-876-5114, він реабілітолог паралімпійської збірної України, береться за такі випадки, як у вас, має кабінет в центрі як раз неподалік від поліклініки на Шкільній.
ще дитячий реабілітаційний центр на Бульварі, там непогані хлопці-реабілітологи, в приватному порядку займаються і з дорослими.
Дадосвидания• 18 июля 2023
В клинике Стемма принимают очень хорошие специалисты. Позвоните им и проконсультируйтесь или они возьмутся за Ваш случай
Та не реву я
• 18 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Щиро дякую
Та не реву я
• 18 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
Там, здається, надають тільки стоматологічні послуги.
Дадосвидания• 18 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
Нет, есть «подразделение» Стемма Wellness