Реанимация• 18 июля 2023
Міжкімнатні білі двері. Київ
Порадьте бюджетні, але відносно пристойні двері в Києві.
Чи можливо вкластися в 8000-10000 грн з коробкою, лиштвою за 1 шт?
Дякую за поради.
АнтиТанкист• 18 июля 2023
Якщо стандарт, то повинні вписатися в цю суму, але без послуг. Гляньте Омегу
Реанимация
• 18 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Дякую💐
Реанимация
• 18 июля 2023
Ответ дляВикупана
Если крашенные, то нет. Минимум 15, с самой простой фурнитурой
Жаль((. Мне 4 шт надо
Ошеламиссимо• 18 июля 2023
Раньше были хорошие двери Папа Карло, харьковская фабрика. На по-моему они сейчас не работают.
Можна подивитись Статус. Пишіть мені, порахую. Якщо рівне полотно без фрезерування, то 8500 виходить полотно коробка, лиштва,а ще окремо треба добавити добори, фурнітуру. Мамі своїй ставила з фрезеруванням, трішки дорожче.
Папа карло працює, але зараз в них є двері тільки в плівці, фарби поки що немає.
Реанимация
• 18 июля 2023
Ответ дляМария10
На фото гарні двері. З фрезеруванням.
Ви в салоні працюєте?