Фізик-ядерщик заочно• 18 июля 2023

Для вас це багато?

З початку війни я не працюю, на простої. Дитячий садок, вихователь.
Але маю трохи продажів в інтернеті. Займаюся цим давно.
За того, що зараз не хожу на роботу, не потрібні якісь обновки, менше косметики , без відпусток на морі тощо, то менше стала витрачати. І з початком війни вдалося відкласти 145 тис грн ( це на сьогодні).
Я розумію, що для деяких це місячний дохід. Але для мене велика сума.
І ось сижу і думаю чи просто хай лежить чи вкласти в товар. Хоча продаж зараз не дуже.
Живимо вдвох з донькою, квартира своя.
Потрібен дуже ремонт кухні, але не хочу зараз. Постійно думаю зараз зроблю, а прилетить.
Посудомойка• 18 июля 2023
Живіть життя.

Барабасиха• 18 июля 2023
Так автор, дл когось місячний доход, але відкласти не вдається останній рік
Хай буде вам нз
На циголках• 18 июля 2023
Потратьте на себя - стоматолог (если нужно конечно), спорт, косметология
бЭйбА• 18 июля 2023
А на ремонт вам вистачить цієї сумм?
Я в дамках• 18 июля 2023
Для мене це дуже багато. Нам не те, що відкласти, а на поточні витрати ледь вистачає.
к.Буланова• 18 июля 2023
Гарний дохід, треба трохи вкладати.
Бринзолетта• 18 июля 2023
Навчіть як відкладати гроші і не витрачати тупо все що заробляєш

автор Фізик-ядерщик заочно • 18 июля 2023
Ответ длябЭйбА
А на ремонт вам вистачить цієї сумм?
Я не знаю. Я не прораховувала ще.
Думаю ні. Але є ще нз з кращіх часів в євро.
Але витрачати прям все точно на ремонт не буду.
parele• 18 июля 2023
Вы умничка.
Эту сумму заморозьте, пусть будет нз, и лучше переведите в доллары и евро. Так и соблазна не будет потратить, и курс более-менее сейчас.
И дальше продолжайте собирать. Вот с новой суммы ремонт и сделаете.
Атятя_тётя• 18 июля 2023
Блін ви молодець. Я взагалі відкладати не вмію
бЭйбА• 18 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я не знаю. Я не прораховувала ще.
Якусь суму однозначно відкладіть в НЗ.
Але ремонт робіть потроху, вас буде це мотивувати і радувати око.
Бо зараз такі часи, що цей синдром відкладеного життя може бути ще кілька років, якщо не десятиліть
Контрольница• 18 июля 2023
Вистачить на гарнітур кухні. На ремонт ні
Сиреневая цапля• 18 июля 2023
Автор, вложите деньги в жизнь. Получите от них эмоции или закройте пробелы в здоровье, если нужно (зубы, массаж и тд) . В ремонт бы сейчас не вкладывала. У меня квартира с закупленой партией стройматериалов и двеерей, полового покрытия и тд, ’ушла’... Лучше б я эти деньги у стоматолога или в салоне красоты оставила, даже если бы пришлось каждый день с утра до ночи торчать там на процедурах.
Ответ дляparele
Вы умничка.
В вересні мають садочок відкрити. То як то кажуть треба в люди виходити, щось новеньке купити.
А так в мене в самій азарт пішов, раніше не виходило відкладати.
Жили й жили. Відпочивали 2 рази на рік, вдягалися, розважалися.
Ушла и Пришла• 18 июля 2023
Вы их в гривне держите?

Как оптимистично
Дайте подумать• 18 июля 2023
Я б залишила НЗ. Зараз на оренді в ЄС за свої. Відкласти не можу нічого. Дуже все дорого. Наявність заначки трохи заспокоює і робота, слава Богу, є адекватна ( онлайн)
Трейдер кріпти• 18 июля 2023
Если знаете что люди покупают и уверены, что этот товар не ляжет мёртвым грузом на 5-10 лет у Вас в квартире, то однозначно вкладывайте и продавайте. Просто в бумажках все-равно обесценятся, что в долларах, что в евро, инфляция съедает.
Мамаша в бигудях• 18 июля 2023
Блин я и 5 тыс отложить не могу((
Денег не хватает что бы месяц прожить (

По теме, лучше поехать и отдохнуть нормально, новые эмоции ...
Ответ дляАтятя_тётя
В мене теж раніше не виходило. Працювала в садочку + продаж в інтернеті.
А зараз немає куди витрачати, як раніше

За ким я буду?• 18 июля 2023
Відкладіть 3000 доларів
Інше. Витрачайте
Ответ дляТрейдер кріпти
Не так, як раніше по 20 відправлк на день. Але покупають. 1-3 замовлення на день є.
Ответ дляМамаша в бигудях
Блин я и 5 тыс отложить не могу((
Денег не хватает что бы месяц прожить (

Я не можу. Я любила відпочивати раніше по 2 рази на рік. Зараз якись стопор. Не можу.
Українська Мрія• 18 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Вы их в гривне держите?

Как оптимистично
Краще б я була оптимістом як автор, коли долар зимою по 41 купувала.
Фрекен бок• 18 июля 2023
Я думаю що хай кошти будуть. Вспіете і витратити і ремонт зробити. Наша ненька Україна заре седи на порохові діжці.. Я живу коло кордону вже сегодні приїхала 5 колона вагнерів сраних. Що в їх голові ніхто незнае. Добре як все добре. Залиште кошти. Хочете витратити до купітт сусіду який приїхав в відпустку якусь футболку кепку або задонатьте на офіційні сайти на дрони
Пацака-задирака• 18 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я не знаю. Я не прораховувала ще.
Блин, ну как Вы так умеете. Воспитатели же мизер зарабатывают. А Вы и из маленькой зарплаты и в простое умудряетесь откоалывать. Сделайте доброе дело, расскажите свои лайфхаки. Вроде муж и зарабатывает нормально, но деньги уходят как вода.
Попа как у Кардашьян• 18 июля 2023
Чим ви торгуєте, що вам вдалося стільки відкласти? Я навіть не уявляю собі як це можливо?
Попа как у Кардашьян• 18 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Она торговлей занимается.
Ответ дляФрекен бок
В мене син і брат воюють, допомогаю їм постійно.
Це в ці відкладені кошти не входить.
Ответ дляПацака-задирака
В мене продаж в ФБ, інсті, вайбері, олх. Всди по-трохи.
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Іграшкии)