Залізний кіготь• 18 июля 2023

Правда чи ні?

От навіяно темою трошки нижче. Правда що для того щоб бути цікавою чоловіку, то потрібно обовязково мати якесь хоббі?
Якщо наприклад в тебе вдома повно роботи (приватний будинок) , і ти наче не лежиш годинами на ліжку. То все рівно дно?
ОноВамнадо• 18 июля 2023
Це для себе потрібно, а не чоловіка

Я таке знаю• 18 июля 2023
Чушь это
Анонимарик• 18 июля 2023
Общие интересы должны быть, а не хобби
автор Залізний кіготь • 18 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Це для себе потрібно, а не чоловіка
Це зрозуміло. Але часто читаю :’ Не цікавою потім саме чоловіку ’..
Мания-Величия• 18 июля 2023
Так у вас хоббi тодi - ландшафтний дизайн)) треба вмiти себе преподносити))))
ОноВамнадо• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Якщо вас нічого не об´єднує, то справді не цікаво
Я таке знаю• 18 июля 2023
Вы же не витрина с сувенирами, чтобы было интересно
Перша леді колгоспу• 18 июля 2023
Клумбочки з квітами, то не хоббі?
Бадабум• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
А кому цікаво?

автор Залізний кіготь • 18 июля 2023
Ответ дляМания-Величия
я наприклад люблю тварин. І в нашому будинку є козочки, нутрії вже. Я прям обожнюю особливо кіз. Я відпочиваю коли саме біля своїх ’дівчат’. Але ж виходить я вдома, і це не таке вже і цікаве хоббі 😄 тобто я в більшості часу вдома. Бо їх потрібно вправити, молоко, масло .
Леплю из пластилина• 18 июля 2023
Не хобі, а щоб була чимось зайнята. Бо якщо завжди вільна і доступна - так нудно і не цікаво. - так мені подруга сказала, для якої я всі свої справи відкладала і завжди вільна була. Так вона мені це сказала і хвостом тягалась за іншою своєю подружкою, яка чхати на неї хотіла і була зайнята собою і думала тільки про себе. Отак...Але це не здорові стосунки як на мене.
Бадабум• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну то ж і чоловік ваш певно не в академіі наук працює.Думаю,знайдете спільні теми і про козочки в тому числі.
автор Залізний кіготь • 18 июля 2023
Ответ дляБадабум
Йому приходиться 😅 в нього алергія на шерсть, пил🤦‍♀️
Ангел-предохранитель• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
навіщо це зводити тільки до хоббі?
ну буде жінка вишивати, як це допоможе їй стати цікавішою для чоловіка?))
Просто красавица• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ого. Кози в будинку?
Капуста Маша• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Человек без увлечений вне рутинного огорода/ дома не интересен сам себе, и это обязательно заметят окружающие и тоже перестанут им интересоваться
Бадабум• 18 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Ого. Кози в будинку?
Ага,і що іх обожнювати.Кози,як кози.
автор Залізний кіготь • 18 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
навіщо це зводити тільки до хоббі?
Ну так і мені цікаво. Як це допоможе стати цікавою для чоловіка.🤷‍♀️ просто почитала і от задумалась про це
автор Залізний кіготь • 18 июля 2023
Ответ дляБадабум
Ага,і що іх обожнювати.Кози,як кози.
Ну так це те саме, що ви любите якогось котика чи собачку, чи якусь іншу тваринку. 🤷‍♀️

So_so• 18 июля 2023
Ведите блог
https://www.tiktok.com/@yulia_z_hutora?_t=8e6Jf8ez...
автор Залізний кіготь • 18 июля 2023
Ответ дляSo_so
Ведите блог
Дякую🌼
Ангелок з ріжками• 18 июля 2023
Ну не дно звичайно, але погано. За виключеннЯм якшо домашня робота приносить кайф
Ангел-предохранитель• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
для чоловіків зазвичай важлива компетентність. В якомусь сенсі, щоб можна було хизуватись дружиною, щоб вона підвищувала або підтримувала його соціальний статус. А що це буде - це вже така справа)

Моя невістка (дружина брата) наче і не має хоббі, да і не працює)) але брату імпонує, що вона розумна, це правда (хоча я б сказала вона дуже поміркована)). Тому він її утримує вже багато років і інтерес не втратив))
автор Залізний кіготь • 18 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель

Дякую за приклад і відповідь.) ви праві. )
Не цілуюсь з бодуна• 18 июля 2023
Интим только нужен а не хоби
Невгамовна• 18 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
навіщо це зводити тільки до хоббі?
Так хоббі різне буває. Чому асоціація з вишивкою?
Туфли в чешуе• 18 июля 2023
Хобі оживляють саму людину, вона стає наповненою, цілісною, гармонійною, світиться, з нею цікаво. Вона менше пліткує, менше заздрить.
У приватному будинку можна вирощувати екзотичні дерева типу авокадо, апельсин, лимон тощо. І хобі, і краса, і смак.
Ну це як для прикладу.
aljonyshka• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Потому, что дело не в самом хобби, а в целеустремленности и , возможно, его успешной монетизации) Ну и просто, когда человек чем то увлечен, у него меньше времени на колупание других)
Гола з конопель• 18 июля 2023
Ну ковыряться около частного дома это не то хобби, которое может заинтересовать мужчину)
Может, какой нибудь рафтинг, прыжки с парашютом, на крайняк, футбол.
Невгамовна• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
хобби или увлечение. Саморазвитие как угодно назовите. Расширить свой кругозор. Причём тут только вышивка. Шире смотрите. А то зациклило на хобби