Морковна• 18 июля 2023
Девочки в чем разница может быть? Сайт один а цена разная
Подскажите может вы знаете в чем разница? Сайт один а цена разная ...
и
...
и
...
Атор, конкретно на фото покажіть. Я в минулому році креми замовлял собі і були по 800 грн і по 650 одні і ті ж, не могла зрозуміти в чому ж фішка, а поиім поьачила приписку, що пошкоджена упаковка, з таким дефектом було 2, я обидва забрала, мега задоволена, досі користуюся. В Єві є продають по смішній ціні косметику, термін, якої закінчуєттся через 1-4 місяці. Я взяла собі в неділю продукти великих об´ємів по ціні маленьких, від душі раджу, моніторте ціни.