Сиреневая цапля• 19 июля 2023
Родичі чоловіка ображають через поїздку на море з дитиною
Так сталося, що ми з чоловіком живемо окремо. Я працюю в місті, він живе з родичами в селі. Вони всі ніколи не їздили відпочивати, кажуть, що не люблять, оті всі басейни та їжу до несхочу, які виставляють усі їх знайомі. Вони люди землі, всі відпустки проводили в праці на землі. І їм це подобається. Я зовсім інша, можливо мені не слід було навіть одружуватись з сином таких людей, але тоді все здавалось інакшим. Я кожен рік іздила на море, надовго, якщо вдавалось на 2-3 тижні, а коли була студенткою в Крим на місяць. Море та гори моє місце сили, де я відновлююсь) обожнюю багато плавати, та взагалі просто дивитись. Дитина наша також. Коли я спитала, що ти хочешь на день народження, син сказав, що хоче на море, як ми їздили до війни. Я вже звикла відкладати гроші на ці поїздки і я кожен рік проводила відпустку на морі, без чоловіка, він не любить море, навіть коли їздили разом, майже не купався, так зайшов на хвилинку, вийшов. Я розумію, що через війну вже не той заробіток, може й треба ті гроші відкладати, але якось вирішила все ж таки влаштувати поїздку і ми на тиждень поїхали у Туреччину.Але вся проблема полягала в тому, що ми поїхали інкогніто. Чоловіку я сказала, коли заселились в готель,а свекрам я просила нічого не казати, бо не зрозуміють, як це "в війну під обстрілами їхати країною, щоб погрітися на морі,піддаючи дитину такій небезпеці". Але чоловік був дуже злий та все їм розповів, почалися дзвінки з образами, дійшло до того,що я повія та гроші ті "назаробляла", зіпсували весь настрій та приходилось хоч при дитині не ридати, скільки з них лайна вилилось. Там такими епітетами сипали, що мама не горюй.Таке враження, що вони мене ненавиділи та терпіли, а тепер зняли маски. Чоловік образився, зайняв їх позицію,спілкується тільки з сином, каже до мене довіри більше не буде і крапка.Свекр його переконує,що я тварь брехлива, вже в іншим, та й на море за його рахунок їздила. А мені побажав ніколи не повертатися.Я не знаю,що робити, це кінець? Як зклеїти наші з чоловіком стосунки.Син бачу що нервує через це. А зі свекрами вже ніколи спілкуватись не вийде, та після тих образ я сказала, що ніколи їм не пробачу!
Зараз все скажу• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Кстати, без доверенности уже нельзя то ))
Можна, повертаюся з дитиною з Греції. На, чоловік в курсі, але без довіреності.
Малая еще та• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Зараз морально дуже тяжко, та й фізично. З липня я працюю повний робичий день. Чоловік коли жили разом багато допомагав по дому, що там казати. І навіть супи, борщі варив. А коли почнеться школа, ще складніше буде. Але маємо що маємо
Нічого. Ви впораєтесь. Вдвох з дитиною вам ті супи баняками не знадобляться. А з ворогом в хаті, в постійній напрузі точно важче.
Малая еще та• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Треба, тому що була нормальна сім´я. Дитині потрібен батько. Війна клята все поломала. Ну а свекри нарешті висловили свою думку про мене, яка вже була скоріш за все давно, тільки не було приводу. Що ж, в моєму житті стало на декілька слизьких людей менше, це й до кращого
Ну де у нього батько? Це ви про того, кому плювати на бажання дитини, на його безпеку, моральний стан?
Гага Газу• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Це сталось вперше і мабуть це дійсно ненормально. Війна багато чого змінила в стосунках. Чоловік дуже змінився. В нього стрес, роботи немає, купа проблем ще з батьками було, дійсно страшні події, які він розрулював минулого літа. Я повинна була підлаштуватись, він так вважав. Як миша сидіти і голову з нори не показувати
І ви пишете, що все у вас нормально?
КрестьянинДиор• 19 июля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не, при чем тут война. Он же не на фронте у Вас, а у мамки с папкой в селе без работы сидит
в селе куры засмеют, если мужик без работы.
то,что он не работает на фермера, не говорит о том, что он лежит на диване и пишет на Советчице.
ЛісАпетная• 19 июля 2023
Які стосунки? Довіри нема й не буде. Воно сцикливе членоносне чмо. Батьки захищають його , то природньо. Жінка з дитиною під обстрілами, працює й чого триматись за того ’мужика’. Роботи повно, якщо є бажання
ЛісАпетная• 19 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Багато таких, хто лежить на дивані й чухає свої галогени. Те, що поїхав віж дружини й залишив дитину у прифронтовому місті теж про щось говорить. Як і називати повіями тих жінок, які поїхали з дитиною на відпочинок, не є нормою для більшості людей з села
ЛісАпетная• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Як довго без роботи? У місті нема роботи? Ви впевнені, що у тому місті безпечно? Може корону зняти й шукати
Твердая валюта• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Его отпустили. Специально для этого приезжал
Еще скажите, что из Бахмута отпустили. Ох и сочиняют...
ЛісАпетная• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Так, может, он не на фронте. В тылу работы тоже куча . А то на химию не отпускают, чтоб возле жены поддержка или детей присмотрел
Непозбувна Бентега• 19 июля 2023
Ответ дляМалая еще та
Як витрачати гроші, що заробила вона точно має право. І дитина це не меблі, в неї теж є право голосу, бпжання, мріі, а не тільки у татка і його батьків.
Все так, але сімʼя це не лише права, а й компроміси, вміння домовлятися, чути один одного, поважати. У випадку автора, я взагалі не розумію чому люди живуть разом.
Ласунка• 19 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Та пофиг на самом деле лежит он там или нет. Денег от него автор не видит. Ребёнок полностью на ней. Зато её деньгами распоряжаться та семейка первая.
А то хорошо муж устроился, на свои обязанности болт забил, зато права вспомнил.
Горлаю зрання• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
У вашому випадку це не війна, автор, все поламала, на жаль
оксюморон• 19 июля 2023
У вас що є друге життя що ви оце таке терпите?
Послати усіх разом при перших образах і заблокувати, так щоб ніде не могли додзвонитись чи дописатись.
Мій чоловік зараз також окремо від мене живе, і якщо мені вдасться десь поїхати відпочити буде радий за мене.
Тим більше забрати дитину від війни хоч на тиждень то воно того варте.
Автор, можу вас з дитиною до себе запросити)) відпочинете морально після такого відпочинку)))
Як ухурделю• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ми вже повернулись. То я не так десь написала, як свекр побажав не повертатися. Свекруха розмовляла з онуком і каже йому, ти там що під впливом матері повністю, у тебе немає своєї думки, немає стрижня, чому ти до нас не хочешь їхати. Це не маніпуляція? Я не хочу загострення, тому не лізу до неї з розмовами
Автор, все минає...ситуація чимось схожа на мою. Я сила ламала і просила їхати через нехочу до свекрів, там де дід і баба. Це моя найстрашніша помилка.
Сину засрали мізки, баба там настає по бабкам, робить страшні речі. Сину вже 25 і я ще й досі розгрібаю те що накоїла своїми проханнями щоб син відвідував родичів.
Готуйтеся до розлучення, сім´ї у вас немає вже давно
Ответ дляСиреневая цапля
Вони кличуть онука до них в село, а він не хоче, все розуміє, вже дорослий. Вони кажуть, що то я його підбиваю не їхати. Я тільки кажу, що якщо поїдешь в той дім, значить ти згоден що твоя мати ота жінка, якими словами мене обзивали
Ви погана мама і погана дружина, ви маніпулюєте дитиною і її почуттями, ви забираєте в дитини її рідню і губите психіку свого сина. У мене в двоюрідної сестри схожа ситуація, як у вас, так само з Турціями втіхушку і т.д. з чоловіком вони розвелися, але заборонити дітям спілкуватися з батьком і бабусею і дідусем неможливо, стосунки дуже складні і найбільше від цього страждають діти. Старшому вже 16 і ці маніпуляції не пройшли безслідно для дитини, автор, зупиніться і перестаньте маніпулювати почуттями дитини, гірше ви робите тільки своїй дитині!
З царем в голові• 19 июля 2023
Ответ дляАлгонавт
троль? как вы вввезли ребенка за границу без довереености?
Так як всі інші українки))
З царем в голові• 19 июля 2023
Ответ длявсем надо
в Киевской области а не в Киеве
І Київ і область.
Сито для думок• 19 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
’Ваши знакомые’ - это мама со своими детьми?
Документы на собаку логично.
Да. Мама и дочка, собака
ЛісАпетная• 19 июля 2023
Ответ дляАлгонавт
А в яку країну треба цей документ? Конкретно у вашому випадку
З царем в голові• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Да. Мама и дочка, собака
На собаку теж від тата
Мальчижка• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я розумію, що зачепила їх гордість, але життя одне і коли є шанс щось поміняти на краще, не варто від цього відмовлятися - ось так я вирішила та в підсумку маю що маю
Сори, это обычная манипуляция чтоб с чистой совестью тратить деньги.
Интересно, какая у вас заначка
Життє Бентежне• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Він би приїхав і забрав його силою, так сказав мені. Для сина то великий стрес був би, він дуже чекав на ту поїздку і сам мене просив не казати тату. а так ми не поїхали б 100%
Значит вы вообще должны были молчать, или договариваться нормально заранее
Жинси на дитину• 19 июля 2023
а була чи у вас сім’я. Ви із сином у місті, чоловік у селі. чи потрібно воно це гім...но, що вивалили родичі чоловіка та чоловік? Ви про себе правду знаєте - знаєте? чого звертати увагу на тих чужих людей. поблокували їх усюду та й живіть собі з насолодою. життя одне, ми вже це прекрасно знаємо. навіщо його витрачати на отой непотріб? що робити з чоловіком, вирішуйте самі. одне, малому не кажіть погане про чоловіка. особисто я б вже пішла від нього
СвітланкаОК• 19 июля 2023
Ответ длямаринабаранова
Ви, з самого початку, зробили велику помилку - коли поспішили вийти заміж за парубка з села. Адже він хотів - що б ви допомагали батькам на городі, а не в морях бовталися))) У цих людей зовсім інший менталітет: земля, господарство, робота з рання до пізньої ночі. І вони ніколи вас не зрозуміють. І - найголовніше: чоловік їх підтримує, повністю на їхньому боці!!! Що ви робите в цій сім’ї - не розумію. З вашою любов’ю до морських подорожей - будуть одні скандали, і чим далі - тим гірше.
Абсолютно недоречне узагальнення. Як не всі з села фанати городів, так і не всі з міста рафіновані інтелігенти в білих комірцях.
Я з села, мені той город нафіг не вср… купа знайомих - взагалі таких тіпа повернутих не знаю. Тож те, що хлопець з села - взагалі ні до чого. Безвідповідальне хамло знайти можна і в місті.
из желе я• 19 июля 2023
Ответ дляКарамелька
А чому не з Вами і не шукає нову роботу?
Боїться воєнкома)