Сиреневая цапля• 19 июля 2023

Родичі чоловіка ображають через поїздку на море з дитиною

Так сталося, що ми з чоловіком живемо окремо. Я працюю в місті, він живе з родичами в селі. Вони всі ніколи не їздили відпочивати, кажуть, що не люблять, оті всі басейни та їжу до несхочу, які виставляють усі їх знайомі. Вони люди землі, всі відпустки проводили в праці на землі. І їм це подобається. Я зовсім інша, можливо мені не слід було навіть одружуватись з сином таких людей, але тоді все здавалось інакшим. Я кожен рік іздила на море, надовго, якщо вдавалось на 2-3 тижні, а коли була студенткою в Крим на місяць. Море та гори моє місце сили, де я відновлююсь) обожнюю багато плавати, та взагалі просто дивитись. Дитина наша також. Коли я спитала, що ти хочешь на день народження, син сказав, що хоче на море, як ми їздили до війни. Я вже звикла відкладати гроші на ці поїздки і я кожен рік проводила відпустку на морі, без чоловіка, він не любить море, навіть коли їздили разом, майже не купався, так зайшов на хвилинку, вийшов. Я розумію, що через війну вже не той заробіток, може й треба ті гроші відкладати, але якось вирішила все ж таки влаштувати поїздку і ми на тиждень поїхали у Туреччину.Але вся проблема полягала в тому, що ми поїхали інкогніто. Чоловіку я сказала, коли заселились в готель,а свекрам я просила нічого не казати, бо не зрозуміють, як це "в війну під обстрілами їхати країною, щоб погрітися на морі,піддаючи дитину такій небезпеці". Але чоловік був дуже злий та все їм розповів, почалися дзвінки з образами, дійшло до того,що я повія та гроші ті "назаробляла", зіпсували весь настрій та приходилось хоч при дитині не ридати, скільки з них лайна вилилось. Там такими епітетами сипали, що мама не горюй.Таке враження, що вони мене ненавиділи та терпіли, а тепер зняли маски. Чоловік образився, зайняв їх позицію,спілкується тільки з сином, каже до мене довіри більше не буде і крапка.Свекр його переконує,що я тварь брехлива, вже в іншим, та й на море за його рахунок їздила. А мені побажав ніколи не повертатися.Я не знаю,що робити, це кінець? Як зклеїти наші з чоловіком стосунки.Син бачу що нервує через це. А зі свекрами вже ніколи спілкуватись не вийде, та після тих образ я сказала, що ніколи їм не пробачу!
Телепузик• 19 июля 2023
Ответ дляМальчижка
И шо?
И то )) что свои деньги автор тратит как хочет

Анонім-ка• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Сину дуже, дуже сподобалась ця поїздка! Він про неї мріяв, ми багато де гуляли окрім моря та аквапарку. Він такий щасливий був, але злякався реакції батька
Такий батько, коли йому погано від того, що дитині добре?
Автор, я вважаю, що Ви також не праві, що чоловіку не сказали про поїздку. Але ж те, що він дозволив таку поведінку своїй рідні- то треш.
Подзвоніть і скажіть, що вони самі оте все. І записуйте їх образи на диктофон.
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляТелепузик
На минулі поїздки також не давав, в нас спільного бюджету не було. Я на двух роботах працювала. Якщо б не заробляла, то не їздила б
Анонім-ка• 19 июля 2023
Ответ дляМальчижка
А то что автор на мужа болт положила и полетела деньги в войну просерать- муж должен глотнуть и счастливо радоваться загару?
А почему она не может этого делать?
Тем более, что заработала она их сама
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Якщо б сказала, то гроші пропали б і ми нікуди не поїхали, а ото все я б вислухала раніше, як тут вже писали був би страшенний скандал
Мальчижка• 19 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
А почему она не может этого делать?
Тем более, что заработала она их сама
Для меня в принципе не умно тратить деньги в войну.
С ребёнком.
Когда с мужем полные непонятки

Но автору надо отдохнуть.
Ее дело
sk1zka• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Що значить подати на аліменти, поясніть будь ласка. Він же не працює ніде, то буде аліментів нуль
буде борг нараховуватися і рости
Слобожаночка• 19 июля 2023
Вы же понимаете что дело совсем не в отпуске, а в том что вы все скрыли, уехали, а потом поставили перед фактом, как бы вы отреагировали если бы ваш муж не сказал вам ни слова взял и поехал в отпуск?
Янка-угомонись• 19 июля 2023
Как склеить?Вы,автор, серьезно?готовьте пути и уходите...муж урод,вместо радости,что жена и сын отдохнули,он травит вас.А то,что его родные абьюзер вас,тоже мужа заслуга,он так поставил,что они могут и имеют разрешение от него это делать.Это не семья,а одно название

автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ха, він так робив до війни, коли їздив у відрядження, які мені з певних причин, дуже не подобались. Я навіть розлучитись через ті відрядження хотіла, була там жінка одна... але вибачила тоді йому. Так що ми оба квіти
Купи слона• 19 июля 2023
Автор,а куди ви поїхали на море,що вони так переполохалися?
тянитолкайка• 19 июля 2023
Що на серці - те на словах! Так у ваших свекрів і чоловіка. Не виправдовує не хай і ви не виправдовуйте їх що то емоції. Це те що в серці воно і вирвалось. Вони вас не хотіли і не будуть хотіти. Все.

Чоловік. З самого початку він неправий, ви зробили витівку, все добре нічого страшного не сталося, дитина жива здорова. Мав би посердитись і все. Гроші не його, з нього нічо не вимагають. Його реакція повинна бути така: йо ма йо, чудить, не сказала, але ж моя, люблю . Вони у вас недалекі . Вам немає ніякої вигоди бути з ними далі і підтримувати стосунки ,включно з чоловіком. Вони вас принизили і добре це розуміють. Але справа то не їхня. Чоловік не в адекваті теж.

Щодо моря, ну . Я би на вашому місці трохи би побоялась не тратити гроші свої, бо мо прийшлося б тікати кудись на захід жити. Але може у вас є їх багато щоб забезпечити собі страховку то добре.

Порада. Користі вам від чоловіка ніякої, не працює, як чоловік не забезпечує дитину і вас. Сексу нема, спілкування погане. За вас не заступився перед батьками. Що клеїти? Вам добре без нього , син зрозуміє ,не бійтеся. Подавайте за такі образи ,що ви шлюха на розлучення, все. Не пропадете. Аліментів можете не брати, бо там тряпка, а не мужик. Навіть не вагайтеся.. ви ще то терпите, ви ж не на смітник себе найшли що в місті працюєте дитину утримуєте, батьки є житло.
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляКупи слона
До Туреччини, я ж писала в темі. Переполохались свекри за те, що сина їх образила, за гроші, що я йому зраджую
Анонім-ка• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А что Вы собираетесь делать дальше?

Сейчас очередно, что деньги потрачены и нужно отдыхать, а не плакать.
Запасная спина• 19 июля 2023
Я підтримуювас, автор. Думаю, ви приховали свою поїздку не просто так. Ви знали завчасно яка буде реакція родичів. Значить вони всі до вас давно погано ставляться. Якщо б попередили, то вислухали б все те саме наперед і поїздка ваша була б з ’присмаком’ . Ваш син відпочив і щасливий, а це головне.
AnjutaTPT• 19 июля 2023
Ніяк. Це не Ваш чоловік. Ні, звісно, якщо подобаються приниження - то чом би й ні. Але якщо хочеться бути щасливою та психічно здоровою людиною (для себе й для сина) - то кажіть ’прощавай’ тим, хто таке чинить.
Інно4каа• 19 июля 2023
пошли ті родичі нафіг, чоловіка родичі також заздрять ,що я можу поїхати у відпустку закордон, але хто їм лікарь, нехай заробляють і собі їдуть
Капризуля• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Так у вас давно нет отношений и разные интересы
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
А что Вы собираетесь делать дальше?

Та вже повернулись. Нерви там тріпали. Я ж відразу, як приїхали туди, сказала де ми і як. Може треба було сказати, як повернемось, або взагалі не казати, але тоді б я не узнала про себе багато цікавого

Анонім-ка• 19 июля 2023
Ответ дляМальчижка
С ребёнком.
Когда с мужем полные непонятки

Но автору надо отдохнуть.
Ее дело
Я тоже ребенка вот повезла, но в Закарпатье, на море поленилась. Деньги тоже сама заработала. Но муж, мои родители и еще коллеги знали. Все больше никто не знает.
И что неумного? Отлично.
Анонім-ка• 19 июля 2023
Ответ дляМальчижка
С ребёнком.
Когда с мужем полные непонятки

Но автору надо отдохнуть.
Ее дело
И я так понимаю, что она не на последние и от мужа финансово не зависит.
Мальчижка• 19 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
И что неумного? Отлично.
Отлично.
Всем пофик)
Анонім-ка• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Это разные вещи. В чем же ’квиті’?
Русланка з гілки• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ви дивна, свекрів в блок. Чоловік - не хоче розмовляти і ок. А то відпустку вам зіпсували. Не вони зіпсували, а ВИ ЇМ ДАЛИ ЗІПСУВАТИ, бо ото те все слухали. Наступний раз будьте мудріші
Анонім-ка• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Так, а делать то что собираетесь? Жить как раньше?
тянитолкайка• 19 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Это разные вещи. В чем же ’квиті’?
В тому що він їздив з тією жінкою. Наплювавши на почуття жінки , а вона возила дитину на море. Це добрі квити бо він показав що її думка не поважається і не говорив і їздив все одно з тією жінкою. Вона теж показала що його думка не поважається ,але вонанавідміну від нього поїхала не з мужиком у відрядження а оздоровлювати його дитину за свої гроші
Анонім-ка• 19 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
Ну у відрядження ми не обираємо з ким їхати. І якщо там фігурувала, якась скомпроментована жінка, що дружина з розуму сходила, то одне.
А у автора чоловіки не фігурують.
Чижик Пижик• 19 июля 2023
Как можно куда-то уехать с ребенком, не сообщив мужу? Тем более заграницу. У вас точно семья? Хотите на море - так и сказали бы ему. Хочу на море и поеду.
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ви нічого не зрозуміли. Якщо б я так сказала, то вже ні я, ні син не захотіли б нікуди їхати, бо все це ми вислухали б. Який вже настрій кудись їхати. Я його просила не казати свекрам, так він так здурів просто, що відразу пішов жалітися
Кили и Манджаро• 19 июля 2023
Ответ длямаринабаранова
Ви, з самого початку, зробили велику помилку - коли поспішили вийти заміж за парубка з села. Адже він хотів - що б ви допомагали батькам на городі, а не в морях бовталися))) У цих людей зовсім інший менталітет: земля, господарство, робота з рання до пізньої ночі. І вони ніколи вас не зрозуміють. І - найголовніше: чоловік їх підтримує, повністю на їхньому боці!!! Що ви робите в цій сім’ї - не розумію. З вашою любов’ю до морських подорожей - будуть одні скандали, і чим далі - тим гірше.
Парубок з села не диагноз. У меня папа уже на пенсии, он изначально поступил на программиста и всю жизнь им и проработал. Обожает море и Западную. Да, за границу они не рвутся с мамой, но море и отдых это святое. Мы все детство были 2 раза минимум на море летом, Азов, Крым и часто еще на Западную мотались на машине, а мы из Запорожья,это 1100 км)