Аноним_1857• 19 июля 2023
Влітку водите дітей в садок?
Групи зводять, дітей багато. Вихователі посміхаються через зуби, бо багато дітей. Для чого тоді робити зведені групи????
Результат:
вже голосів:
32 (52.46%)
Так, відвідуємо влітку
16 (26.23%)
Результати, свій варіант
13 (21.31%)
Ні, не відвідуємо влітку
Последний вагон• 19 июля 2023
Группы сводят что б воспитатели в отпуск сходили.
Или Вы думаете ’нафиг воспитателям тот отпуск?’?
По теме - я летом не водила почти.
БоХатая• 19 июля 2023
хз, в нас зведені, але всього кілька груп, де дітки не ходять літом, по кількості дітей в групі - всім комфортно, на голові не сидять
сою не люблю• 19 июля 2023
А вихователям відпуск не потрібен?)))
По темі, водила. Приватний садок
Пустощі-веселощі• 19 июля 2023
Я не вожу, але наш садок з липня не працює. Є черговий але я вирішила не водити
Идеальная оптимистка• 19 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Працюючі мами звісно водитимуть, на роботі літніх канікул немає.
Водят и неработающие, таких много, отвела и свободна
хутряна володарка• 19 июля 2023
Цікаві питання в людей. Ви водите дітей літом в садок? Ні блін, 1 червня пишу заяву на звільнення , а 1 вересня шукаю нову роботу. І так щороку.
Вчора теж було питання чи ви водите дітей з соплями. Ні, щоразу, по 2 рази на місяць лікарняне беру, щоб носа витирати дітям
Коленная ложечка• 19 июля 2023
Влітку водила, бо працювала, групи зведені, бо як вже написали період відпусток. Якщо є можливість не водити, не водіть.
Rocka Rolla• 19 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
водила бы, если б в Днепре эти сады работали(
Так само( і про вересень нічого не чутно
Глубоководная селедка• 19 июля 2023
Я не водила, бо було з ким сидіти. І мені було б пофіг як вони там посміхатися, це їхня робота
барабанщица• 19 июля 2023
Так, водила. Ніхто крізь зуби не дивиться, завжди всі приємні та ввічливі. Вчора був останній день. Їдемо у відпустку та серпень буде на відпочинку перед школою. Можливо захоче в табір - віддам на тиждень чи 2.
Смурфетта• 19 июля 2023
Я вожу, але буває коли дома лишаю і йдем на Дніпро купатись. Ось зараз тиждень і бабусі, а наступного їдемо в карпати. То вже з 1 серпня піде знов садок.
заварний look• 19 июля 2023
А потом говорят, что спокойных областей в Украине нет)) в Днепре садики с войны не работают как бы. Никто никого никуда не водит. Вы из Черновцов или Тернополя?
хутряна володарка• 19 июля 2023
Ответ длязаварний look
А спокійність регіону визначається відкритими садками?
В Харкові приватні працюють. Але це далеко не спокійний регіон
Дайте подуться• 19 июля 2023
Ответ длязаварний look
Частные садики в Днепре работают
заварний look• 19 июля 2023
Ответ дляДайте подуться
Частные садики в Днепре работают
Да, все ж могут себе позволить частное оплатить. Не вижу в стартопике про частные вопрос. Так бы и не отвечала
заварний look• 19 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Про частные был вопрос в теме? Нужно тогда указывать или про частные садики или область.
Подруга в Харькове на Героев Труда живёт. Тоже нет возможности водить в частный.
хутряна володарка• 19 июля 2023
Ответ длязаварний look
В темі не про приватні. Але в темі і не про тривоги , але ж ви приліпили чомусь: дякуйте що взагалі ’спокійні регіони ’ мають садки. Хоча тема не про це
Апрель Ивановна• 19 июля 2023
У нас садок влітку працює, але групи зводять. Групу з карантинною хворобою звели з іншими і тепер карантин в усіх. Але багато батьків водять, діти заражаються, тому карантин триває
Аноним_1857
• 19 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Що за хвороба?
Апрель Ивановна• 19 июля 2023
Ответ дляАноним_1857
Що за хвороба?
Вітрянка. Карантин умовний, він типу об´явлений, але група працює і діти ходять.
заварний look• 19 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Это не я писала про ’дякуйте’. Научитесь читать внимательно. Причём тут тревоги? Сами додумали.
Вопрос был в теме ’водите ли детей летом в сад’. Я и ответила, что нет.
А автору темы нужно регион писать хотя бы или приписку , что имеет ввиду частные сады. Потому что мне из Днепра и в голову бы не пришло создать эту тему, тк 2 года сады не работают.
Ванна Тазиковна• 19 июля 2023
Коли діти ходили у садочок, то я працювала, як і більшість батьків. То ж питання таке навіть не з´являлося. І я не пам´ятаю, щоб вихователі були невдоволені, навпаки завжди заохочували приходити, навіть у свята, навіть з соплями, щоб у них були оплачувані години.
хутряна володарка• 19 июля 2023
Ответ длязаварний look
Якщо два роки садки не працюють і два роки не водите, то чому зайшли в тему у якій треба відповісти водите літом чи ні?