Пузата Хата• 19 июля 2023
Когда с новорождённым можно ехать на дальние расстояния ?
Через неделю после рождения или больше ?
В автолюльке
Пузата Хата
• 19 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Как мама будет готова ехать так и можно
Мама готова
Главное чтоб ребёнку не навредить дорогой
Ехать часа 2
Альдебаран• 19 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Мама готова
Ехать часа 2
Так это не далеко. И при том он будет спать все это время.
Новопоштинская• 19 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Мама готова
Ехать часа 2
В автокресле непрерывно ребенок может находиться до 40 минут и надо менять положение. Если вы сделаете 1-2 остановки в дороге и возьмете его на руки чтоб сменить положение, то вполне можно ехать. Это чтоб снять нагрузку с позвоночника
Сколько_мне_лет?• 19 июля 2023
Спокойно можно ехать 2 часа, если он спит, не нужно его дергать, поднимать, будить)
Вот Она Я• 19 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Как мама будет готова ехать так и можно
Дивно, я думала до 6 місяців ще не змінився хребет і дитина в автокріслі може знаходитися тільки певний час, тому що це ж не ліжечко.
Твоя подружайка• 19 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Мама готова
Ехать часа 2
Два часа?
Це далеко?
Я з маямі у Львів летіла в 4 тижні
Це далеко? Я з маямі у Львів летіла в 4 тижні
Ніколи не збрешу• 19 июля 2023
Якщо гарна дорога і амортизація, то взагалі спокійно їхати хоч куди. Дві години- не так багато. Можете, якщо буде змога, зробити посередині десь паузу і трохи малечу винути та розімʼяти, якщо не спатиме. А як спатиме, то най спить.
Небалувана Галя• 19 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Мама готова
Ехать часа 2
2 часа? Я думала сутки или больше, а тут 2 часа, улыбнули )
Самохвалова• 19 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Два часа?
Це далеко?
Я з маямі у Львів летіла в 4 тижні
У нас з міста багато хто народжує в обласному центрі, а це 170 км. І до дому діток на третій день везуть.
Твоя подружайка• 19 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
Та то нормально
Пік Антна• 19 июля 2023
мої батьки, коли мені був місяць, поїхали зі мною на відстань 800 км, це було у 90-х, без автокрісла та памперсів
Гага Газу• 19 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Мама готова
Ехать часа 2
Це не довга відстань. Ми з пологового стільки їхали. В місяць в гори, в 3 міс в Іспанію